Sony Ericsson F305

Fabrički OS, Android, Symbian, Windows
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSSymbian OSSymbian (UIQ) OSWindows OS
Dancsi
Mobil poznavalac
Mobil poznavalac
Postovi: 659
Pridružio se: Pon, 16. Jul 2007. 12:34
Kontakt:

Sony Ericsson F305

Post od Dancsi »

Evo prvog psp telefona od se-a:

F305 with Motion Gaming - At a glance

Gaming and Entertainment

• Motion gaming
• Horizontal gaming mode
• Cross key + Dedicated gaming buttons
• Gaming shortcut key
• 3D games
• Stereo speakers
• Java MIDP 2.0
• PlayNow™
• Media player
• MP3/AAC/AAC+/ eAAC+
• TrackID™
• Stereo FM radio
• Bluetooth™ stereo (A2DP)

Camera

• 2.0 megapixel camera
• 2.0” 176 x 220 TFT display

Internet

• WAP 2.0 xHTML

Communication & Messaging

• Picture messaging (MMS)
• Predictive text input
• Sound recorder
• Text messaging (SMS)

Design

• Style-up™ covers, two provided in box

Connectivity

• Bluetooth™ technology
• USB mass storage

Organizer

• Alarm
• Calculator
• Calendar
• Phone book
• Stopwatch
• Tasks
• Timer

Accessories

In-Box:
• Colour matched Stereo Headset HPM-60
• Wrist strap
• Charger
• Battery
• User guide
• Spare back cover

Optional:
Power Pack CPP-100
Instant boost to your battery

Design Collection IDC-21
Protect your phone in style

Stereo Bluetooth™ Headset HBH-DS220
Enjoy wireless music without missing a call.

M2 USB Adapter CCR-70
Transfer, store and share the content of your Memory Stick Micro™ (M2™)

Facts and Figures

Size: 96 x 47 x 14.6 mm
Weight: 97.5 grams

Colours:
Polar White
Mystic Black

Screen:
Resolution: 176 x 220 TFT display (262,144 colours)
Size: 2.0 inches

Phone memory: Up to 10MB
Memory Stick Micro™ (M2™) support

Talk time GSM: Up to 8 hrs
Standby time GSM: Up to 400 hrs

Availability and versions
Networks:
EDGE 850/900/1800/1900

Available in selected markets from Q3 2008.

SLIKE
N82 black, v31 sw, hakovan i 4gb kartica u njemu =)

mezzano
Expert
Expert
Postovi: 2389
Pridružio se: Uto, 26. Dec 2006. 11:34
:: Motorola Moto E5 DS
:: Huawei Y5 II
Lokacija: Pertate (Leskovac)

Post od mezzano »


Dancsi
Mobil poznavalac
Mobil poznavalac
Postovi: 659
Pridružio se: Pon, 16. Jul 2007. 12:34
Kontakt:

Post od Dancsi »

Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
N82 black, v31 sw, hakovan i 4gb kartica u njemu =)

jovan_lukic
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 22
Pridružio se: Ned, 16. Avg 2009. 19:04

Post od jovan_lukic »

ljudi ako vas zanima ovaj telefon ne cita teme, za 20 e jeftiniji od P990 koji je sa symbianom, dok f305 nema nista osim Motion Games.
Apple iPhone 4s, Apple iPad 4thGen + 4G, Apple iPod touch 4, Nokia c6-00, SE C902 TITNAIUM + MPS 70+ SONY 4Gb♦

AnGeL oF LoVe
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 958
Pridružio se: Čet, 23. Mar 2006. 22:18
:: Note 4
:: Note 10 lite
Lokacija: Vidi se po grbu

Post od AnGeL oF LoVe »

Gde su komentari korisnika ovog telefona?Sta hvale,sta zameraju?Da li se isplati kupovina?Ne moze se porediti ovaj telefon sa P990.Tacno je da ima symbian,ali propali UIQ,prevelik je i prestar.Ovo nije telefon za napredne korisnike.Video sam ga uzivo crni i prelepo izgleda,slajd nema nikakv luft (bar ovaj model sto sam gledao).Telefon nije imao bateriju u sebi pa ga nisam ukljucivao.Ekran ima slabu rezoluciju,mali je i ne znam kako ce igre izgledati na njemu.Jedini kvalitet ovog telefona,pored izgleda je i niska cena.
LG G2 Black,16GB

jovan_lukic
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 22
Pridružio se: Ned, 16. Avg 2009. 19:04

Post od jovan_lukic »

igrice su motion sto znaci kontrolises pomeranjem to znam zato sto to ima isto i moj c902,F305 nemoze da cita teme,ekran 176*220,ima 2 megapixela nije Cyber Shot,ja sam igro igrice dobra je grafika ali nema gde da skines jos igrica moras da placas 4e igricu sa Play Now arene,ili da skidas sa 4shared ali to nije sigurno da imaju motion funkciju
Apple iPhone 4s, Apple iPad 4thGen + 4G, Apple iPod touch 4, Nokia c6-00, SE C902 TITNAIUM + MPS 70+ SONY 4Gb♦

brain_damaged
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 142
Pridružio se: Uto, 10. Feb 2009. 19:56

Post od brain_damaged »

realno ne bih nikad uzeo ovaj telefon izgleda jeftino(da ne pominjem malu rezoluciju) a i čitao sam komentare na gsmarena gde kažu da je zvucnik loš, većina komentara su negativni
link
its a wastage of money to buy this phone.
very slow functioning.will hang mostly
AnGeL oF LoVe, naravno da se ne može porediti sa p990, on i pored toga što je prestar može još svašta da uradi posle ovoliko godina a f305 je sad hit ovono posle par meseci svi će ga zaboraviti
Nokia N73

BlueDeth
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 1
Pridružio se: Čet, 03. Sep 2009. 10:21

Post od BlueDeth »

Pozdrav svima. Pre neki dan sam kupio F305 i imam nekoliko pitanja vezana za njega.

1. Mobilni mi je doso sa 11 igrica u telefonu i jos 50 na memorijskoj kartici. Ljubitelj sam RPG igara pa sam instalirao dosta tog tipa (kako sa telefona tako i sa neta), medjutim, neke od njih mi prsnu posle odredjenog vremena. Primer je Elven Chronisles koja mi je posle 6 sata igranja u nekoliko ukljucivanja, napravila problem pa sam morao da je reinstaliram. Pokrenuo sam igricu, ucitao poziciju i poceo da normalno igram, ali, kad god bi uso u bitku i pobeio neprijatelja, igra bi se, umesto da izbaci exp i novac osvojen pobedom, jednostavno ugasila. To mi se desilo na jos jednoj igrici, koja ima isto sistem borbe kao i ova. Zna li neko zasto do toga dolazi i kako spreciti ili izleciti ako ponovo do toga dodje? Nebi zeleo da ponovo izgubim save game i sate igranja.
2. Kako instalirati themes za njega. Naso sam ih puno bas za taj mob ali ne znam kako da ih instaliram.
3. Hteo sam da neke filmove prebacim na karticu pa da ih gledam kad sam u autobusu ali mi je slika uvek nekako kockasta i sa nedovoljno boja. Zna li neko da mi kaze koji konvertor da koristim i kako izvuci najbolji snimak za taj mobilni.
4. Ima li neki dobar program za pustanje filmova na mom mobilnom (nesto sto moze da mota video snimak unapred i unazad). Probao sam WMP 11 i KD Player ali su javljali error kada bi trebali da ucitaju playlist.

Unapred hvala svima koji mi daju odgovor makar za neki od ovih pitanja.

brain_damaged
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 142
Pridružio se: Uto, 10. Feb 2009. 19:56

Post od brain_damaged »

BlueDeth, evo odgovoricu ti ono za šta ja znam...
1. igrice su ti verovatno prsle jer su na memorijskoj kartici(meni se to dešavalo sa k550 par puta onda sam sve igre prebacio na memoriju telefona)
2. koliko znam na njega ne mogu teme, nek me neko ispravi ako grešim
3. ja koristim 3GP_Converter034 imaš mnogo opcija kakav ces snimak, 3gp,mp4,avi itd...
4. e to ne znam jer ono, iskreno nije me nikad ni interesovalo al pogledaj na getjar
Nokia N73

Odgovori