SE K550 problem

Fabrički OS, Android, Symbian, Windows
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSSymbian OSSymbian (UIQ) OSWindows OS
milanovic986
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 144
Pridružio se: Pet, 22. Dec 2006. 13:46
:: Nokia E7

SE K550 problem

Post od milanovic986 »

Danas sam s kompjutera preko bluetootha prebacivao neke slike na tel ali ja uopste ne mogu da ih nadjem na telefonu. Kad pogledam koliko je memorije ostalo tacno se vidi da su slike prebacene i da su u telefonu ali nema ih. Sad ne znam kako ni da ih obrisem a ni da ih vidim. Sta da radim? :uhuh:

djolex
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1125
Pridružio se: Ned, 27. Apr 2008. 19:26

Post od djolex »

Ako nisu u Images, verovatno su u Other Files - možda neće da pročita ako je velika rezolucija ili neispravna ekstenzija
Ako ih nema nigde, probaj USB kablom da pročešljaš fon i da vidiš gde su tačno stacionirane :wink:
Nokia Lumia 630

MilančeBGD
Expert
Expert
Postovi: 3895
Pridružio se: Uto, 13. Dec 2005. 15:38
:: Sony Xperia U
:: SE K800i
Lokacija: Beograd

Post od MilančeBGD »

Da je velika rezolucija i dalje bi bile u images ali ne bi mogle da se otvore, jedino ako je neka nepoznata ekstenzija onda ode u other... :wink:
Design is not just what it looks like and feels like. Design is how it works...

milanovic986
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 144
Pridružio se: Pet, 22. Dec 2006. 13:46
:: Nokia E7

Post od milanovic986 »

Proveravao sam svuda i nema ih. Sad sam povecao tel i PC preko bluetooth-a opet i preko kompjutera sam ih nasao u Photos. Tu sam ih presnimio. Znaci kad gledam preko kompa onda su tu a kad trazim preko tel onda ih nema. Obrisao sam ih preko kompa. Samo mi ova cela situacija nije jasna uopste
NOKIA E7 User

energis
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 6
Pridružio se: Sub, 17. Nov 2007. 01:19

Post od energis »

Drugari imam jedno pitanje u vezi telefona k550i. Flesovao sam telefon u w610 ali mi je memorija telefona bila 20MB. :smutny: Kasnije sam ga flesovao jos dva puta tako da mi je sad memorija 10MB. :cry: Kako da vratim memoriju od 60MB, koja je standardna tj. dolazi kada je telefon nov? Hvala na odgovorima

brain_damaged
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 142
Pridružio se: Uto, 10. Feb 2009. 19:56

Post od brain_damaged »

izbrisi sve one default podatke koje dobijes. ko zna koji si skino main i fs ako ti je toliko zauzelo mada to je nemoguce da je toliko :S
ja nisam imao nikakvih problema, memorija se nije menjala :uhuh:
Nokia N73

mekmek
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 2
Pridružio se: Uto, 27. Apr 2010. 15:15

Post od mekmek »

skinuo sam fs i main za k550i i flesovao ga preko xs++ i od tad mi ne prima ni jednu karticu :x a pre toga sam flesovao k800 k510 w 200 i svi rade bez problema a k550 nece nikako poludeo sam aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :x :x :x :x :x

Odgovori