Gde se mogu kupiti polovni telefoni?

Fabrički OS, Android, Symbian, Windows
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSSymbian OSSymbian (UIQ) OSWindows OS
ericsson
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 3
Pridružio se: Pon, 23. Feb 2009. 22:44

Gde se mogu kupiti polovni telefoni?

Post od ericsson »

Pozdrav svima.
Zanima me gde se mogu kupiti polovni mobilni telefoni u Beogradu, onda kad ne mozete da nadjete u oglasima ono sto vas zanima? :|
U Nisu svaka prodavnica ima i nove i polovne.Da li tako nesto postoji u BG-u? Mene interesuje konkretno se W580 i samsung U900.

loki13
Expert
Expert
Postovi: 3053
Pridružio se: Pet, 01. Dec 2006. 12:22
:: Htc Desire 500 dual
:: Nokia E71
Lokacija: Novi Sad

Post od loki13 »

ericsson, pa najbolje je da pogledas oglase ovde na sajtu,a za radnju sa samo polovnim telefonima jos nisam cuo...mada u900 ne bi trebalo da predstavlja problema da se nadje,jedino je problem ako si mislio da das za njega 120e :D
D500&E71

dimi89
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1934
Pridružio se: Sre, 07. Feb 2007. 09:25
:: Samsung Galaxy Neo
:: LG Optimus 4X HD
Lokacija: Nis

Post od dimi89 »

loki on nista nije spominjao radnju sa samo polovnim telefoniima vec bilo koju radnju gde prodaju i polovne telefone........ericsson i u nisu ih sve manj i manje ima jer im se valjda ne isplati da vise otkupljuju telefone.
>>>Samsung S3 Neo GT I9301I<<<LG Optimus 4x HD<<<LG KS20 <<<....Nokia N76 {Symbian v60 3rd hacked}...

ericsson
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 3
Pridružio se: Pon, 23. Feb 2009. 22:44

Post od ericsson »

Ma dao bih i 130e 8) Mislim da u danasnje vreme skoro niko ne ode u prodavnicu i iskeshira pare za nov telefon. Svako vec ima neki svoj fon, i u Nisu to funkcionise tako sto odes u prodavnicu, das svoj stari, doplatis u uzmes neki drugi polovni ili nov. I na polovni dobijes neku garanciju. Jedini je problem kad ne postoji polovan koji zelis. Cudi me da tako nesto ne postoji u Beogradu. Beogradjani su bogatiji pa ne uzimaju polovne :)

dimi89
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1934
Pridružio se: Sre, 07. Feb 2007. 09:25
:: Samsung Galaxy Neo
:: LG Optimus 4X HD
Lokacija: Nis

Post od dimi89 »

ama ericsson ne znam kad si poslednji put bio u Nisu i gledao po prodavnicama ali ima samo nekoliko prodavnica koje pristaju na zamenu+ doplatu ili otkup i uz to cene su abormalno male i te radnje najcesce nesto mute......

P.S. a i uz novi telefon koji uzmes imas garanciju mesec ili dva u najboljem slucaju tri meseca mada to vise niko ne daje.
>>>Samsung S3 Neo GT I9301I<<<LG Optimus 4x HD<<<LG KS20 <<<....Nokia N76 {Symbian v60 3rd hacked}...

ericsson
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 3
Pridružio se: Pon, 23. Feb 2009. 22:44

Post od ericsson »

Dimi, ja zivim u Nisu 8) i stalno obilazim prodavnice. Sve vise prodavnica imaju polovne jer svako hoce da uvali svoj stari fon kad resi da ga promeni. Problem je sto ipak nemaju veliki izbor nego kad sta naidje. Ako neko zna gde takvih prodavnica ima bg-u neka mi napise. Hvala unapred

Odgovori