k500i ili t630

Fabrički OS, Android, Symbian, Windows
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSSymbian OSSymbian (UIQ) OSWindows OS
milica
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 2
Pridružio se: Uto, 25. Jan 2005. 13:01

k500i ili t630

Post od milica »

razmisljam o kupovini i potreban mi je savet sta da uzmem???
da li kod k500i treba da se menja softver nekim programima kao kod f500i???

Akki
Ex-Moderator
Ex-Moderator
Postovi: 2147
Pridružio se: Sub, 09. Okt 2004. 11:03
Lokacija: Begis

Post od Akki »

f500, je vodafon brandiran telefon i zbog toga mora da se dekodira, pre koriscenja ovde kod nas! k500 ne moras, ako kupis nebrandiran tel, doduse ne znam da li i ima brandiran k500, nisam siguran!
Izmedju ova 2 telefona ja bih ti savetovao k500, prednosti: novi interface, vise memorije(12 mb naspram 2 mb), 3D igrice, kamera ima zoom i mozes da snimas video...
Ne pruzam podrsku putem privatnih poruka...

miljex
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 313
Pridružio se: Čet, 23. Sep 2004. 09:50
Lokacija: Banja Luka

Post od miljex »

k500 je nešto bliži modelu k700 zato ga i ja preporučujem.

Dobar je to telefon.

f500 se mora razvaljivati tako da to može ostaviti posljedice na software samim tim je i lošiji od k500 koji možeš naći čist. :!:

Ludak
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 870
Pridružio se: Sub, 07. Avg 2004. 17:15
Lokacija: Zemlja telefona

Post od Ludak »

Ja se opredeljujem za K500, takođe. Ima svoja ograničenja, ali bolji interfejs, mogućnost reprodukovanja i snimanja video klipa, duplo bolja kamera, mp3 zvona nedvosmisleno govore "kupi me".
U susret novim izazovima...

Wobby
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 154
Pridružio se: Ned, 12. Dec 2004. 23:02
Lokacija: Unknown

Post od Wobby »

Da podrzavam Ludaka zbog mogucnosti! Snimanje video klipa na telefonu se ne primecuje kao kvalitetno,ali prebaci na kompjuter i videces razliku! :)
Ovaj post je pisan iskljucivo radi povecanja ukupnog broja postova u mom profilu i ni u kom slucaju ne odrazava moje stvarno misljenje o doticnoj temi.

Ludak
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 870
Pridružio se: Sub, 07. Avg 2004. 17:15
Lokacija: Zemlja telefona

Post od Ludak »

Razliku o donosu na šta??? T630 nema video klip... običan krš, čak ni spikerfon... nikada mi nije bilo jasno kako je postao popularan, ali ajde sad...
U susret novim izazovima...

Akki
Ex-Moderator
Ex-Moderator
Postovi: 2147
Pridružio se: Sub, 09. Okt 2004. 11:03
Lokacija: Begis

Post od Akki »

Nije t630 krs! SAsvim solidan tel koji pruza mnogo vise od konkurencije u toj klasi! Ja stvarno ne znam bolji tel za te pare!
Ne pruzam podrsku putem privatnih poruka...

milica
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 2
Pridružio se: Uto, 25. Jan 2005. 13:01

Post od milica »

hvala vam puno. odlucila sam se za k500. puno pozzzdrava.
sa kojih sajtova mogu da skidam teme i igrice za njega i koji ic adapter da kupim posto vidim da neki ne mogu nista da prebacuju preko compa-mozda je bolje preko nekog kabla???????? :lol: :lol:

Ludak
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 870
Pridružio se: Sub, 07. Avg 2004. 17:15
Lokacija: Zemlja telefona

Post od Ludak »

Spor meni, spore poruke, nema spikerfon, mala memorija, loša kamera, meni to zvuči kao krš. Za te pare je oduvek bila Nokia 3650, N-gage, a kada se pojavio čak je i P800 bio 100 evra više, a telefon je bomba. To što ti kažeš u toj klasi stoji, ali koja je to klasa, "fol poslovna"? imao je velike prodaje, valjda zbog te nedefinisanosti i lepog dizajna, ali kada dođe do toga kako nešto radi, T630 zaostaje. Ja gotovo i da ne osećam napredak u odnosu na T68i. Čak T68i ima bolju kameru.
U susret novim izazovima...

Akki
Ex-Moderator
Ex-Moderator
Postovi: 2147
Pridružio se: Sub, 09. Okt 2004. 11:03
Lokacija: Begis

Post od Akki »

Stoje te mane, ali u toj klasi koja cinjenicno postoji je najbolji, e sad kako bi definisao, pa mozda bas tako kao sto si rekao :D ! Ja ga nisam ni poredio sa symbian telefonima! Kamere su slicne, obe su 640x480, s tim sto se za t68i qpuje! Ali nemojmo o t68i, taj telefon mi budi i lepe uspomene a i tugu sto ga izgubih! :(
Ne pruzam podrsku putem privatnih poruka...

Odgovori