Sony Ericsson C510

Fabrički OS, Android, Symbian, Windows
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSSymbian OSSymbian (UIQ) OSWindows OS
Dr. Mo
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 2
Pridružio se: Uto, 25. Avg 2009. 21:55

Post od Dr. Mo »

Jos jedno pitanje, sto se tice slika slikanih nocu, blago receno katastrofa. Jel to do blica ili... :(

hybrid
Novajlija
Novajlija
Postovi: 12
Pridružio se: Pon, 04. Maj 2009. 18:03

Post od hybrid »

Dr. Mo,
po mom misljenju nisu katastrofa(ako slikas nesto sto je na do 1,5m udaljenosti.
Jeste zbog blica, jer nema xenon, nego led lampice, cak mi se i cini da su mu lampice slabije(i manje) nego na k750, ali ja se ne bunim. Nece te ni jedna nokia ili samsung (pa ni SE) usreciti nocu ako nema xenon. to je prosto tako.
Sto se tice baterije, (za ovo sto cu reci nisam siguran, pa neka potvrdi neko ko ima a200 platformu i 3g SE) meni se cini da ako odes na : Settings=> Connectivity=> Mobile networks=> GSM/3G networks=> i umesto GSM and 3G stavis GSM only , da ce baterija da ti mnooogo vise traje. Ja sam bar takav utisak stekao.
Meni kad stoji i 3G i gsm traje oko 3 dana (normalno koriscenje), a ako iskljucim 3g, traje mi 5 dana.
I kao sto je vec receno milion puta, Li-Ion baterije se NE formiraju. Treba mu 2,5 sata da se napuni od prazne do pune.
Poz

mezzano
Expert
Expert
Postovi: 2389
Pridružio se: Uto, 26. Dec 2006. 11:34
:: Motorola Moto E5 DS
:: Huawei Y5 II
Lokacija: Pertate (Leskovac)

Post od mezzano »

hybrid napisao: Sto se tice baterije, (za ovo sto cu reci nisam siguran, pa neka potvrdi neko ko ima a200 platformu i 3g SE) meni se cini da ako odes na : Settings=> Connectivity=> Mobile networks=> GSM/3G networks=> i umesto GSM and 3G stavis GSM only , da ce baterija da ti mnooogo vise traje. Ja sam bar takav utisak stekao.

Poz
Tačno. Svaki telefon više troši bateriju kada je na 3G mreži, nego na GSM.

hybrid
Novajlija
Novajlija
Postovi: 12
Pridružio se: Pon, 04. Maj 2009. 18:03

Post od hybrid »

nema na cemu... :wink:
sacekaj par dana da vidis kako se drzi baterija, pa nam javi da li je bolje ...
Pozdrav

leSr
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 3
Pridružio se: Pon, 12. Okt 2009. 18:12

Post od leSr »

Namjerava da kupim ovaj telefon. Da li neko moze da mi kaze , ko ga ima vec duze vrijeme, kako se pokazao?

mezzano
Expert
Expert
Postovi: 2389
Pridružio se: Uto, 26. Dec 2006. 11:34
:: Motorola Moto E5 DS
:: Huawei Y5 II
Lokacija: Pertate (Leskovac)

Post od mezzano »

Ja ga nemam, ali vidim da ga svi hvale. :D I ja se debelo razmisljam da ga pazarim preko mt:s-a.

brankons
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 244
Pridružio se: Čet, 01. Dec 2005. 18:58
Lokacija: Novi Sad

Post od brankons »

A ja sam u fazi skupljanja 5,5 hiljada (mix 1000)! S obzirom da sam student, nije lako, ali biće moj uskoro! Jako mi se sviđa. Klasičan, lep, kvalitetan, pa još SE! Ništa mi više ne treba! :D

iLuka
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 6243
Pridružio se: Uto, 17. Maj 2005. 11:13
:: iphone 11 pro max

Post od iLuka »

trebace ti WI-FI koji nema... sve ostalo je vrh... :wink: :wink: :wink:

loki13
Expert
Expert
Postovi: 3053
Pridružio se: Pet, 01. Dec 2006. 12:22
:: Htc Desire 500 dual
:: Nokia E71
Lokacija: Novi Sad

Post od loki13 »

luca, pa za taj novac (oko 160e nov-legalan) mislim da nema boljeg aparata trenutno na trzistu,jedino mu moze parirati 6303c,a i spcifikacije su im slicne...
D500&E71

Lonna
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 1
Pridružio se: Uto, 13. Okt 2009. 21:11
Lokacija: Nis
Kontakt:

Post od Lonna »

Cao svima,pomalo sam uplasena i molim za malu pomoc...Kupila sam danas
c510 u podzemnom u Nisu i verovali i ne-platila ga samo 135e(kazu nov)i
dobila uz njega memorystick od 512,punjac,slusalice...
Od 2000te sam na post pejdu(od Karica,do Telenora i Telecoma)i ovo mi je prvi put da kupujem mob na ovaj nacin.Sad kao sve "sljaka" super,kamera je vise nego dobra(pre sam imala k550 i k770)ali imam sad jedan mali problem:akobi neko mogao da mi kaze gde u meniju da nadjem informaciju o stanju memorije(osim opsteg kad pritisnem status telefona).Znaci interesuje me kako da odredim gde mi koj zapis ide(na memori stik ili u telefon)jer je to npr u k550 bilo prosto(u opcijama je uvek bilo precica za informacije,opste ili odredjeni fajl)a sada toga nema(ili ja bar neznam)....
I kako da ubacim nesto mp3 muzike u tlf kad iako mi je komp naso novi softver za c510 nikako ne mogu da prebacim nista u njega.Jel mi je potreban
disc za instalaciju ili je nesto drugo u pitanju.Hvala unapred i izvinite ako sam malo bila nepovezana ili nedorecena-jos sam u konfuziji.... :cry:

Zligor
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 715
Pridružio se: Pet, 24. Apr 2009. 17:52
:: LG Nexus 5X
Lokacija: Niš

Post od Zligor »

za filetransfer sa racunarom samo izaberi mass storage i racunar prepoznaje telefon kao usb flash memoriju bez dodatnog softvera.

loki13
Expert
Expert
Postovi: 3053
Pridružio se: Pet, 01. Dec 2006. 12:22
:: Htc Desire 500 dual
:: Nokia E71
Lokacija: Novi Sad

Post od loki13 »

Lonna to za iskljucivanje 3g opcije imas objasnjeno na ovoj stranici,svega 5-6 postova iznad tvog prvog posta.
D500&E71

iLuka
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 6243
Pridružio se: Uto, 17. Maj 2005. 11:13
:: iphone 11 pro max

Post od iLuka »

Loki, slazem se da je najbolji za te pare, ujak ga ima, telefon je vrh, samo JA ne mogu da zamislim da imam telefon bez wi-fi... :wink: :wink: :wink:

loki13
Expert
Expert
Postovi: 3053
Pridružio se: Pet, 01. Dec 2006. 12:22
:: Htc Desire 500 dual
:: Nokia E71
Lokacija: Novi Sad

Post od loki13 »

luca, i meni je to bilo vazno,ali sada pored free vipovih mb na njemu imam i operu mini i uz svu muku ne mogu da potrosim vise od 60-70mb mesecno (a skinem tema i melodija za nekih 10mb)....
D500&E71

leSr
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 3
Pridružio se: Pon, 12. Okt 2009. 18:12

Post od leSr »

Ej kupio sam ovaj telefon, ma ljudi extra je, vrh. Ima sve opcije meni potrebne. Ko ga kupi nece se pokajati... :roll: :roll: :roll: :roll: :roll:

LittlePrince
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1356
Pridružio se: Ned, 28. Okt 2007. 04:32
:: Xiaomi Redmi Note 5
Lokacija: Topola
Kontakt:

Post od LittlePrince »

Морам и ја да похвалим овај фон. Баш сам га данас чачкао код дуга и одушевио се, првенствено са екраном. Нисам очекивао на оваквом телефону толико добар екран а богами и камеру (гледајући цену). Заиста је одлчна куповина за новац који је потребно издвојити за њега :wink:

loki13
Expert
Expert
Postovi: 3053
Pridružio se: Pet, 01. Dec 2006. 12:22
:: Htc Desire 500 dual
:: Nokia E71
Lokacija: Novi Sad

Post od loki13 »

Meni se neki deo slova sa poledjine telefona skinuo, ali po meni nije to nista strasno....posle nekog vremena navikne se covek....
Nista nije 100% savrseno
D500&E71

brankons
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 244
Pridružio se: Čet, 01. Dec 2005. 18:58
Lokacija: Novi Sad

Post od brankons »

Od danas sam i ja ponosni vlasnik c510. Stvarno sam oduševljen telefonom. Istina, nisam prezahtevan... Već sam se pomirio da ga neću imati, ali Telekom se opoštenio ovaj put!
Sony Ericsson C510

jovan_lukic
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 22
Pridružio se: Ned, 16. Avg 2009. 19:04

Post od jovan_lukic »

brankons, sve najbolje sa novim telefonom,ohvali nam se sta ti se najvise dopada kod njega :D a mi koji ga jos nismo kupili a mozda cemo :D mozemo da :cry: i zalimo. :wink:
Apple iPhone 4s, Apple iPad 4thGen + 4G, Apple iPod touch 4, Nokia c6-00, SE C902 TITNAIUM + MPS 70+ SONY 4Gb♦

brankons
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 244
Pridružio se: Čet, 01. Dec 2005. 18:58
Lokacija: Novi Sad

Post od brankons »

U suštini nemam šta novo da kažem o njemu. Meni je jako lep. Displej je perverzija; kvalitet izrade je dobar; kvalitet razgovora više nego dobar. Jedina mana je kamera, koja je lošija od K800i. Mislim da mu je ono "cyber-shot" nalepljeno u marketinške svrhe. Međutim, kamera na telefonu je nešto što mi je odavno postala sporedna stvar.
Toliko za sad.
Hvala na čestitkama.

Ispravka:
Zaboravio sam još jednu stvar: Raspored tastera nije isti kao što sam navikao na SE (k510 i k800). Nema onaj taster za "izlazak". Sad je tu taster "moje prečice". Navićiću se valjda brzo.

Odgovori