Sony Ericsson C510

Fabrički OS, Android, Symbian, Windows
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSSymbian OSSymbian (UIQ) OSWindows OS
aquamolder
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 3
Pridružio se: Sre, 02. Jun 2010. 21:25

Post od aquamolder »

Cuo sam da ovaj fon ima manu kad je mms u pitanju i vibracija?!

1. Da li je tacno da ovaj mob prima samo sabijene fotografije u mms-u?? Dakle, neko mi posalje mms sa slikom rezolucije 640x480, a meni mob pokaze sliku u npr. 121x96 i ne moze da je uveca, i tako recimo ja ne vidim dobro kako izgleda ta fotografija, tj. fotografija je neupotrebljiva...
Moze li da se ova katastrofalna greska proizvodjaca ispravi?? Znas li nesto o tome?????


2. Da li je tacno da mu je vibracija losa??
Koje je jacine ta vibracija? Mogu li kada je mob na "mute" i u dzepu mi je od pantalona, da osetim da me neko poziva??

loki13
Expert
Expert
Postovi: 3053
Pridružio se: Pet, 01. Dec 2006. 12:22
:: Htc Desire 500 dual
:: Nokia E71
Lokacija: Novi Sad

Post od loki13 »

aquamolder, ovo za mms nisam siguran jer jako retko primam (i nije mi zao :D ),a sto se tice vibracije po mojim kriterijumima je sasvim ok,ja je osetim u torbici.....
D500&E71

brankons
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 244
Pridružio se: Čet, 01. Dec 2005. 18:58
Lokacija: Novi Sad

Post od brankons »

Da li neko zna zasto gmail aplikacija ne radi na c510? Stvarno ne mogu da verujem kakva glupost... Takav telefon, a takav propust. Sigurno nisu zaboravili. Ne znam zasto su to uradili.
Sony Ericsson C510

Nikola031
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1558
Pridružio se: Pon, 06. Okt 2008. 20:25
:: Lumia 640 Dual SIM
Lokacija: Ужичка република
Kontakt:

Post od Nikola031 »

brankons, šta ti izbaci kada uđeš u nju ?
Sony Ericsson prototypes: G702 (BeiBei), W707 (Alicia), 3x M610i (Lizzy)

brankons
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 244
Pridružio se: Čet, 01. Dec 2005. 18:58
Lokacija: Novi Sad

Post od brankons »

Pa kad ukucam adresu u telefon: http://m.google.com/mail , samo mi izbaci nešto poput: We are sorry... gmail application do not support SE c510... - tako nešto.
A i čitao sam po netu da gmail app ne radi na c510. Doduše postovi su stariji, ali verujem da nije ispravljeno čim mi izbacuje tu poruku.
Sony Ericsson C510

Nikola031
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1558
Pridružio se: Pon, 06. Okt 2008. 20:25
:: Lumia 640 Dual SIM
Lokacija: Ужичка република
Kontakt:

Post od Nikola031 »

brankons, probaj da skineš app sa ovog linka, trebalo bi da radi: http://m.google.com/mail/download/binar ... ail_m2.jar
Sony Ericsson prototypes: G702 (BeiBei), W707 (Alicia), 3x M610i (Lizzy)

brankons
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 244
Pridružio se: Čet, 01. Dec 2005. 18:58
Lokacija: Novi Sad

Post od brankons »

Odlično! Hvala ti.
:D
Vidi se da je improvizovano i da nije pravljeno za c510, ali radi. Čak šta više vrlo je brz.
Vidi se po tome što gornji levi taster ne služi ničemu. Čak i da bi otvorio mail moraš da ideš na "meni > otvori". Ali ponavljam, odlično radi.
Sony Ericsson C510

brankons
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 244
Pridružio se: Čet, 01. Dec 2005. 18:58
Lokacija: Novi Sad

Post od brankons »

brankons napisao:Tokom svakog poziva mi na displeju izbaci obaveštenje da: "Operater ne nudi šifrovanje. Poziv nije bezbedan..." Tako nešto. Kad hoću da prekinem, moram prvo da pritisnem ok, pa tek onda da prekinem vezu. Može li ovo da se isključi?
Od prekjuče mi se ovo ne pojavljuje. Valjda su unapredili nešto... Verovali ili ne!
Sony Ericsson C510

brankons
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 244
Pridružio se: Čet, 01. Dec 2005. 18:58
Lokacija: Novi Sad

Post od brankons »

Pozdrav. Malopre sam update-ovao softver na c510 preko SEUS-a. Ok je prošlo. Samo me zanima šta sam dobio time? Da li je neko primeto poboljšanja?
Sony Ericsson C510

brankons
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 244
Pridružio se: Čet, 01. Dec 2005. 18:58
Lokacija: Novi Sad

Post od brankons »

Hvala na odgovorima. :D
Sad ću da upotpunim sopstvenim odgovorom. Primetio sam poboljšanje u vidu skraćenja trajanja baterije. :disgust: Ne stvarno... Ne znam kakve to veze moze da ima, ali je tako. Proveravao sam, selektovan je "GSM only" mod. Baterija mi sad traje jedva nešto preko 2 dana. Ranije nikad ispod 3.
Druga stvar je (za koju ne mogu biti siguran), da je kvalitet razgovora bolji. Možda tripujem. ko zna... Ali za bateriju 100%!
Sony Ericsson C510

mikec_thebest
Banned
Postovi: 24
Pridružio se: Čet, 01. Jul 2010. 09:48
Lokacija: ---

Post od mikec_thebest »

Da li neko moze da mi postavi link za igre koje koriste accelerometer kao i program da igram igre poput need for speed na kompjuteru naginjanjem telefona
NOKIA N82

Miškoni
Administrator
Administrator
Postovi: 4096
Pridružio se: Pet, 30. Jul 2004. 07:08
:: Samsung S7
:: Huawei Y6
Lokacija: Beograd

Post od Miškoni »

mikec_thebest, linkove za igre ovde nećeš dobiti (pročitaj pravila foruma) ali neko može da ti postavi spisak igara i preporuku za program koji te interesuje. Naravno, Google je, kao i uvek, na raspolaganju.
Poslednja izmena od Miškoni u Čet, 24. Mar 2011. 22:58, izmenjeno 1 put ukupno.

mikec_thebest
Banned
Postovi: 24
Pridružio se: Čet, 01. Jul 2010. 09:48
Lokacija: ---

Post od mikec_thebest »

Miškoni, To znam. Da li onda može neko da postavi spisak igara? Molim vas... Inače, sa telefonom sam veoma zadovoljan :lol:
NOKIA N82

Filip-Ue
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 1
Pridružio se: Uto, 07. Jul 2009. 20:27

Post od Filip-Ue »

Pozdrav.

Imam problem u vezi ovog telefona...

Naime, kada sam prvi put povezivao telefon sa kompom, on nije mogao da ga prepozna. Posle 20-ak pokusaja, komp je ipak prepoznao telefon, medjutim, sada se transfer fajlova odvija jako, jako sporo... Npr. jednu pesmu mi prebacuje po 15-20 minuta... Sada sve stvari koje hocu da prebacim na telefon, moram da ubacujem preko A2 uploadera...

Da li neko, mozda, zna zasto mi se fajlovi prebacuju ovako sporo i kako to da resim?

brankons
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 244
Pridružio se: Čet, 01. Dec 2005. 18:58
Lokacija: Novi Sad

Post od brankons »

Pozdrav. Evo me posle dugo vremena. Hteo sam da pitam da li neko zna koliko košta maska za c510. Izgulio sam malo displej, pa bih da osvežim mašinu. Gde se može naći original?
Sony Ericsson C510

SkAzi
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 6
Pridružio se: Čet, 19. Jul 2007. 13:46

Post od SkAzi »

Jel moze neko da izbaci link za download FS-a, MAIN,a i CUSTPACK-a, za flesovanje ovog telefona? Drugar mi se zali kako mu je usao neki virus pa da mu zamenim softver.

Odgovori