Sony Ericsson W580i

Fabrički OS, Android, Symbian, Windows
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSSymbian OSSymbian (UIQ) OSWindows OS
Meddena
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 39
Pridružio se: Ned, 25. Mar 2007. 22:49

Sony Ericsson W580i

Post od Meddena »

Konacno, zanimaju me aplikacije za ovaj telefon nesto kao blacklista i sms blocker, ako iko zna nesto o tome, obzirom da su za ovaj fon java aplikaicje, da li je iko naletio na to, gdje itd. Naravno sva druga pitanja o ovom modelu su dobrodosla :roll:
Quality Never Goes Out Of Style...

NiKoOoLaAa
Banned
Postovi: 54
Pridružio se: Sub, 05. Jul 2008. 00:25

Post od NiKoOoLaAa »

e tako,sad jepravo mesto za ovu temu...=))) imao sam tel i ok je skroz ali nema neke aplikacije posebne za njega....nista extravagantno :D

Meddena
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 39
Pridružio se: Ned, 25. Mar 2007. 22:49

Post od Meddena »

hahaha pratis moje kretanje po forumu :oops: :) ma nije mi jasno kako nema mislim...ovo je ipak sony..imala sam e65 i nisam bila zadovoljna ono kao drag i fin telefon ali nista specijalno no sada kada mi treba ovo sto trazim vidim da su symbian zakon za ovo i to me pravo :smutny: :( :cry:
Quality Never Goes Out Of Style...

NiKoOoLaAa
Banned
Postovi: 54
Pridružio se: Sub, 05. Jul 2008. 00:25

Post od NiKoOoLaAa »

pa naravno da su symbian najbolji ako zelis da ubacujes programe i modujes telefon...ili k800i ako hoces potpuno da ga personalizujes....a ostali se nisu nesto.... :uhuh:

Meddena
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 39
Pridružio se: Ned, 25. Mar 2007. 22:49

Post od Meddena »

:blinky: uzas...zaljubljena sam u ovaj fon ali me razocaralo to...mozda se naleti na neku aplikaciju za ta blokiranja u narednih 100 godina :cry:
Quality Never Goes Out Of Style...

NiKoOoLaAa
Banned
Postovi: 54
Pridružio se: Sub, 05. Jul 2008. 00:25

Post od NiKoOoLaAa »

moras kontati da za personalizaciju fona je najbolja nokia sa symbianom,pa onda lg,jer imaju fantasticne teme npr pogledaj kf600...i viewty...pa onda se koji nemaju personalizafciju pa ni teme ih ne menjaju sem k800 i slicnih modela koji se mogu modovati...pa onda samsung iako su prvo bili jaaaadni tj i dalje su ali npr u900 sopul se skroz personalizuje sa temama i sl a svi ostali nista samo ono crno ili belo..... :wink: :wink: :wink:

MilančeBGD
Expert
Expert
Postovi: 3895
Pridružio se: Uto, 13. Dec 2005. 15:38
:: Sony Xperia U
:: SE K800i
Lokacija: Beograd

Post od MilančeBGD »

NiKoOoLaAa, za tvoju informaciju i ostali SE telefoni se mogu modovati, nije k800i najbolji za modovanje vec k750i/w810i.
Hahaha viewty ima fantasticne teme... Onda verovatno nisi video sve flash teme koje postoje za SE telefone.Da ne spominjem everchanging koja je po meni najbolja tema koja je ikad napravljena.
Meddena, blacklist patch postoji, samo treba da proverim da li ga ima za w580i.
Design is not just what it looks like and feels like. Design is how it works...

Meddena
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 39
Pridružio se: Ned, 25. Mar 2007. 22:49

Post od Meddena »

pa daj usreci me bar ti :wink: jer ja vec 3 dana (konstantno) trazim to i pocinje me nervirati kada vidim symbian i sony ericsson onaj q nesto i p nesto ...i svaki program je za njih :shock: pa postajem nervozna a bas mi treba blacklist..eto vec unaprijed hvala..nadam se da ces naci :blinky:
Quality Never Goes Out Of Style...

MilančeBGD
Expert
Expert
Postovi: 3895
Pridružio se: Uto, 13. Dec 2005. 15:38
:: Sony Xperia U
:: SE K800i
Lokacija: Beograd

Post od MilančeBGD »

Evo da te usrecim :D Patch postoji :) samo ces morati da pogledas temu patchovanje i da malo proucis to i sve ce lako ici.
Aplikacija takva ne postoji, i nikad nece ni postojati za javu, postoji za SE P i G seriju ali oni su UIQ.

btw. patch prepravlja belu u crnu listu i preko nje mozes samo da blokiras pozive sa broja koji upises.
Design is not just what it looks like and feels like. Design is how it works...

NiKoOoLaAa
Banned
Postovi: 54
Pridružio se: Sub, 05. Jul 2008. 00:25

Post od NiKoOoLaAa »

pa ja sam rekao k800 i slicni....a i k750i i w810i padaju u njih kao i k810i....to su ti neki srednji telefoni... da viewty iuma fantasticne teme,pogledaj malo po netu.... :uhuh:

MilančeBGD
Expert
Expert
Postovi: 3895
Pridružio se: Uto, 13. Dec 2005. 15:38
:: Sony Xperia U
:: SE K800i
Lokacija: Beograd

Post od MilančeBGD »

Ne spadaju jer su potpuno druga platforma i potpuno su druga klasa... I telefoni nisu srednji vec spadaju u visu klasu jos uvek, pojavom novijih tek ce postati srednja klasa...
Pre nego sto opet lupis nekakvu glupost prelistaj nekakvu literaturu pa tek onda kreni da pises...
Design is not just what it looks like and feels like. Design is how it works...

Meddena
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 39
Pridružio se: Ned, 25. Mar 2007. 22:49

Post od Meddena »

:oops: znaci kao mogu ja to patchovati mmmm da probam... :blinky: :lol: hvalaaaaaaaaa :wink: vidjet cemo kako ce funkcionisati :blinky: :blinky:
Quality Never Goes Out Of Style...

MilančeBGD
Expert
Expert
Postovi: 3895
Pridružio se: Uto, 13. Dec 2005. 15:38
:: Sony Xperia U
:: SE K800i
Lokacija: Beograd

Post od MilančeBGD »

Tu su top teme i sve je lepo objasnjeno :)
Nego reci koju verziju softvera imas trenutno, gledas >*<<*<* ili u settings pa pod update imas da vidis verziju, ovo mi je vazno da bih ti dao patch koji ces ubaciti.
Design is not just what it looks like and feels like. Design is how it works...

Meddena
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 39
Pridružio se: Ned, 25. Mar 2007. 22:49

Post od Meddena »

huh, zakomplikovalo se znala sam :) CXC1123362R8BA024071010 SE eto gaaaa :blinky:
Quality Never Goes Out Of Style...

NiKoOoLaAa
Banned
Postovi: 54
Pridružio se: Sub, 05. Jul 2008. 00:25

Post od NiKoOoLaAa »

cekaj ti hoces da kazes da je k800 visa klasa...idi ubij se molim te....to sto ti imas nesto licno protiv mene sto se ocito vidi u mojoj temi ne znaci da mozes da lupas gluposti radi reda da bi bio pametniji od mene.....tako da..... 8)

MilančeBGD
Expert
Expert
Postovi: 3895
Pridružio se: Uto, 13. Dec 2005. 15:38
:: Sony Xperia U
:: SE K800i
Lokacija: Beograd

Post od MilančeBGD »

Meddena, ok R8BA024 je :)
evo patch

Kod: Obeleži sve

;w580 R8BA024
;Whitelist to blacklist
;(c) SiNgle
;(p) depeha
;(p2) Pmk2k
+44140000
C75719: D0 D1
NiKoOoLaAa, idi se ti ubij, tj. idi kupi neki telefon od 10mpx da budes glavni baja u svom selu 8) Mozda i jesam pametniji, tj. posle one teme i ovih ovde komentara sam siguran da sam pametniji 8)
Design is not just what it looks like and feels like. Design is how it works...

rixxon
Mobil poznavalac
Mobil poznavalac
Postovi: 582
Pridružio se: Ned, 18. Jun 2006. 11:24
Lokacija: Zrenjanin

Post od rixxon »

Moram da primetim da se ovde pojam "slični telefoni" koristi prilično proizvoljno. Konkretno, W580 je veoma sličan sa K800 jer su bazirani na istoj platformi (mnogo je sličniji nego što su to K800 i K750). Svi SE telefoni bazirani na db2010/db2012/db2020 platformama se mogu modovati. Činjenica je, međutim, da su u svoje vreme K750/W800, pa zatim W810, a kasnije K800/K810 uživali najveću popularnost, pa je prirodno da je za te modele plasirano i najviše pečeva/elfova/drajvera/menija/i kojekakvih modova i trikova svake vrste.
Takođe mislim da je ovde pogrešno tumačen pojam "klase" telefona - klasa telefona je određena njegovim inicijalnim pozicioniranjem na tržištu (svi modeli koje sam pomenuo su viša ili viša srednja klasa). Tehnološko zastarevanje nekog modela ne obara njegovu klasu.

Sorry za OFF 8)
K750+W950+K550 (W610 SW)+More...

Meddena
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 39
Pridružio se: Ned, 25. Mar 2007. 22:49

Post od Meddena »

uh a sad ja 8) mene strah patchovat telefon onako iskreno :blinky: :o :shock: :cry: :oops:
Quality Never Goes Out Of Style...

Meddena
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 39
Pridružio se: Ned, 25. Mar 2007. 22:49

Post od Meddena »

Ehhh..dešava se sljedeće, prije kupovine ovog mobitela čitala sam i previše što kritika to i pohvala, ali u svemu tome ponavljalo se kako se dešava da tastatura počne pucati sama od sebe... i desilo se tipka 7 po pola skoro i neprimjetno ali mobitel je jedva star 3 mjeseca pod garancijom je samo ne znam kako će tretirati ovo jer pretpostavljam da sve firme koje trguju ovim stvarima takve stvari stavljaju u isti koš sa mehaničkim oštećenjem što definitivno sada nije slučaj..pa eto da li se kome desilo ovo, slično..itd..
Quality Never Goes Out Of Style...

MilančeBGD
Expert
Expert
Postovi: 3895
Pridružio se: Uto, 13. Dec 2005. 15:38
:: Sony Xperia U
:: SE K800i
Lokacija: Beograd

Post od MilančeBGD »

w580 i s500 su poznati po pucanju tastature... Mislim da to treba da znaju sve firme koje prodaju doticne modele.Ako su oni ovlasceni distributeri SE, to bi trebalo da se vrati nazad u fabriku SE i da se tamo stavi nova, tako se uglavnom radi kod ovlascenih distributera ili bas u SE radnjama.
Design is not just what it looks like and feels like. Design is how it works...

Odgovori