Multishot na mobilnom telefonu?

Fabrički OS, Android, Symbian, Windows
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSSymbian OSSymbian (UIQ) OSWindows OS
Dream Weaver
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1930
Pridružio se: Sre, 10. Nov 2004. 02:45
:: Xiaomi Mi Max 2
Lokacija: BGD,Dorćol

Post od Dream Weaver »

Sto se tice n6630 nema opciju za multishot tj. moze da slika samo jednu sliku :cry:
Postoji dodatan program za symbian koji to omogucava, imao sam taj program ali mi nije hteo da radina mojoj 6630 pa sam ga obrisao :!:
and justice for all...

punkrockserbia
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 46
Pridružio se: Sre, 08. Dec 2004. 09:47

moze...

Post od punkrockserbia »

mislim da postoji resenje i zove se`spycam`,program za symbian telefone,ja sam ga koristio dok sam koristio nokiu3650.znaci ukljucis program i on automatski snima na svakih 3 sekundi i sve slike salje na memoriju telefona.mozes telefon da stavis na neko postolje i on slika svakih 3 sekundi bez onog zvuka(skljoc)mada su te slike po meni malo losije od onih sto slikas originalnim programom u telefonu
...a925...ubica mekog srca...

Vlada UK
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 5
Pridružio se: Uto, 31. Maj 2005. 19:24
Lokacija: London

kamera

Post od Vlada UK »

A sto ti lepo ne kupis digitalnu kameru i resis problem a ne da se maltretiras i trazis telefon sa kamerom ako mene pitas :unsure:
Vlada UK

stefank
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1674
Pridružio se: Ned, 10. Okt 2004. 16:00
Lokacija: Podgorica

Post od stefank »

E, Vlada UK, sto odgovaras sve na stare teme na koje je vec sve odgovoreno...? :dry: Bar si na 5 takvih postovao...

Dexter
Expert
Expert
Postovi: 3854
Pridružio se: Pon, 23. Avg 2004. 12:06
:: Samsung S21+
Lokacija: Beograd

Post od Dexter »

chekaj stefank chvek je nov,i nije istina da su sve bile stare teme...dobro ova jeste... :roll:

A i resili smo ovo pitanje sa multi shot... :)

Odgovori