SE Xperia mini i mini pro

Fabrički OS, Android, Symbian, Windows
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSSymbian OSSymbian (UIQ) OSWindows OS
Odgovori
Nikola031
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1558
Pridružio se: Pon, 06. Okt 2008. 20:25
:: Lumia 640 Dual SIM
Lokacija: Ужичка република
Kontakt:

Re: SE Xperia mini i mini pro

Post od Nikola031 »

Slažem se, GB dosta bolje radi od ICS samo što je meni baterija na ICS malo duže držala nego na GB ali svakako nije vredno update-a. Mape i FB (i druge preinstalirane app) jedino kad rootuješ tel možeš da obrišeš.
Sony Ericsson prototypes: G702 (BeiBei), W707 (Alicia), 3x M610i (Lizzy)

Freyr
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 457
Pridružio se: Sub, 14. Avg 2004. 09:57
:: iphone 4
Lokacija: Zemun 88

Re: SE Xperia mini i mini pro

Post od Freyr »

Dobih slucajno na koriscenje ovaj tel, nikada nisam imao android i nikada nisam imao ni zelju da ga probam jer je lagovao kao lud skoro svaki model koji sam čačkao. Ovaj malisa me je pozitivno iznenadio, stvarno nikakav ozbiljan lag, koji sam vidjao na modelima sa cenom 300-400e :?

Moracu da vidim da nadjem neki tutorijal za rut i da pobrisem gamad sto sisa bateriju i pali se stalno, nervira me.
Inace, ipak sam uradio update, sada imam 4.0.4 i radi ok, mozda za nijansu sporije ali ponovo vrlo malo do ne laga, takod a je ok ispalo.
12 godina na forumu!

Coni
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1743
Pridružio se: Ned, 21. Apr 2013. 10:26
:: LG Leon LTE

Re: SE Xperia mini i mini pro

Post od Coni »

Sad ti je root "piece of cake". Ozbiljno, ICS se vrlo jednostavno rutuje. Nadji uputstvo na xda i spisak šta sve možeš da ukloniš.

Stole Balkanboy
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 124
Pridružio se: Sub, 12. Nov 2011. 23:42
:: Xiaomi Mi 9 Lite
:: Huawei P8 Lite

Re: SE Xperia mini i mini pro

Post od Stole Balkanboy »

Zanima me da li mogu prikljuciti Xperiu mini na Fles preko OTG kabla, i ako mogu da li je potrebno rutovanje.Evo ovde sam nesto citao ali ne pise za moj fon da li moze da se uradi to.

Kod: Obeleži sve

http://srbodroid.com/zanimljivosti/edukacija/sta-je-usb-otg-i-kako-ga-koristiti/

Coni
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1743
Pridružio se: Ned, 21. Apr 2013. 10:26
:: LG Leon LTE

Re: SE Xperia mini i mini pro

Post od Coni »

Koji custom rom preporučujete? Ako ima nekog [emoji24]

Odgovori