Xperia XZ2

Fabrički OS, Android, Symbian, Windows
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSSymbian OSSymbian (UIQ) OSWindows OS
Sale_M
Akcionar Mobilnog Sveta
Akcionar Mobilnog Sveta
Postovi: 15735
Pridružio se: Pet, 23. Nov 2007. 18:14
:: HUAWEI P40 Pro +
:: HUAWEI P40 Pro

Re: Xperia XZ2

Post od Sale_M »

Izasle su zvanicne specifikacije.Nije lose sto je displej sestica QHD P Oled.Deluje da su se ovi iz Sonija malo opametili. Rado bih ga nosio u onoj forest green kombinaciji.

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
XIAOMI Mi 11 midnight grey
HUAWEI P40 Pro classic black
HUAWEI P40 Pro + ceramic white
HUAWEI P30 Pro breathing crystal
XIAOMI Redmi Note 10 Pro onyx grey
HUAWEI P20 Pro twilight violet

simbijanac
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 196
Pridružio se: Sub, 17. Jan 2015. 20:12
:: Sony XA2 Ultra
:: Sony XZ2 / Nokia E7
Lokacija: Bar,Montenegro

Re: Xperia XZ2

Post od simbijanac »

Поздрав. Нисам долазио на форум пар година. Имам питање, ако неко ко прочита зна одговор.
Купио сам прије неколико дана XZ-2 јер ми је потребан други телефон. Наручио сам га из Хонг-Конга.Платио сам га новог 229$.
Оно што ми је побудило сумњу да телефон ипак није нов је то што XZ2 треба да има фабрички ОС Андроид Орео (8.0). а мени је мој дошао са Анроидом 9.0 Pie.
Ја сам продавцу уложио жалбу и жена ми је рекла да је мој тел HK version и да не бринем и да јесте нов и да има још таквих на стању,сви са Андроидом 9, те да ако будем имао било каквих проблема вратим уређај и да ће ми уредно рефундирати новац ако нисам задовољан. Ја сам након 2 дана кориштења прихватио понуђен апдејт и дигао систем на Андроид 10.Телефон је прелијеп, ради као сат, без грешке а и збиља је био запечаћен у кутији, толико вакумиран да сам кутију једва са колегом отворио ( на посао ми га је донио поштар). Телефон се цакли. Али ме и даље буни систем у њему. Да ли је телефон ручно апдејтован са 8 на 9(кориштен) ?Да ли сам преварен?
Ђе га је онај СалеМ,он је био највећи фан Сонија да одговори.А и ви остали, молим вас, реците своје мишљење.

Dario90
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 80
Pridružio se: Uto, 23. Feb 2016. 16:01
:: Microsoft Lumia 550
:: Huawei P Smart 2021

Re: Xperia XZ2

Post od Dario90 »

Neka neko odgovori coveku. :) .......................................................................

Odgovori