sms porukica na t610 sa sony j70

Fabrički OS, Android, Symbian, Windows
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSSymbian OSSymbian (UIQ) OSWindows OS
Darkomol
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 34
Pridružio se: Ned, 05. Jun 2005. 08:13

sms porukica na t610 sa sony j70

Post od Darkomol »

da li vam se desavalo da primite sms porukicu od drugara koji ima sony j70,da vam na t610 bude automatski otvorena,a kasnije kada zelite da je briste,neije moguce!Izace te i poruka i vratite se u inbox,poruke nema!
Kakva je to malverzacija!? :dry:

Lomnica_city
Expert
Expert
Postovi: 2853
Pridružio se: Pon, 22. Avg 2005. 03:48
:: Alcatel Idol Ultra
:: Nokia N82

Post od Lomnica_city »

Verovatno te zeza kad brises poruku da nemoze da obrise a kad izadjes iz inboxa on je obrise pa je zato vise ne vidis!?
Pozdrav 8)

Miljance
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 210
Pridružio se: Pon, 14. Mar 2005. 13:05
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Post od Miljance »

Heh...
Ne zeza nista i nije malverzacija, stvar je u sledecem:
Sony j5,j6,j70,j7 i mozda jos po neki starji model sony-ja imaju opciju da mozes da biras kako ce poslate poruke stizati na telefon koji prima poruke:
on screen
phone memory
sim memory
E sad kod njega je ukljucena ova prva opcija a ako vam smeta isljucis tu opciju na j70.
Na svim telefonima stize poruka na slican nacin. Meni je najzanimljivije kako poruke stizu na siemens aparate, isto kao i kad se proverava stanje na prepaid-u. Na siemensima jedino mozes da sacuvas te poruke pritiskom na # pa dalje save... A na drugim telefonima poruka samo 'iskoci' i onda moras da je procitas jer se poruka nigde ne cuva.
Svojevremeno sam uzeo j5 bas zbog te opcije, koju btw nema vise nijedan noviji telefon. Samo da vam kazem moja devojka je iz meni nepoznatih razloga 'otkidala' na to.
Koliko sam ljudi tako istripovao...
Eh to su bili dani....

Darkomol
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 34
Pridružio se: Ned, 05. Jun 2005. 08:13

Post od Darkomol »

Eh,a kad su vladali siemensi sa slanjem dfree sms porukica i kada nekom posaljes poruku u formatu "%english" tel se zbuni do panja i samo blokira :D

studiovpc
Banned
Postovi: 9
Pridružio se: Sub, 22. Jan 2005. 16:19

Post od studiovpc »

Miljance napisao:Heh...
Ne zeza nista i nije malverzacija, stvar je u sledecem:
Sony j5,j6,j70,j7 i mozda jos po neki starji model sony-ja imaju opciju da mozes da biras kako ce poslate poruke stizati na telefon koji prima poruke:
on screen
phone memory
sim memory
E sad kod njega je ukljucena ova prva opcija a ako vam smeta isljucis tu opciju na j70.
Na svim telefonima stize poruka na slican nacin. Meni je najzanimljivije kako poruke stizu na siemens aparate, isto kao i kad se proverava stanje na prepaid-u. Na siemensima jedino mozes da sacuvas te poruke pritiskom na # pa dalje save... A na drugim telefonima poruka samo 'iskoci' i onda moras da je procitas jer se poruka nigde ne cuva.
Svojevremeno sam uzeo j5 bas zbog te opcije, koju btw nema vise nijedan noviji telefon. Samo da vam kazem moja devojka je iz meni nepoznatih razloga 'otkidala' na to.
Koliko sam ljudi tako istripovao...
Eh to su bili dani....

da to su bili dani, ali pazi foru recimo 3510 vidi od koga je poslata poruka i 6600 i tako neki noviji telefoni vide sa kog broja je poslata poruka ali je ne cuvaju, mnogo sam se dobro zezao sa tim porukicama dok mi nije ispao j6 iz auta i razbio se na sitne delove, radio je posle ali bez zvona i vibracije hehehe imam ga jos kad kad zeznem nekog sa anonimnim porukicama (on screen). pozdrav za sve

nbnebojsa
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 993
Pridružio se: Uto, 27. Jul 2004. 13:24
Lokacija: Novi Sad

Post od nbnebojsa »

Miljance napisao: Svojevremeno sam uzeo j5 bas zbog te opcije, koju btw nema vise nijedan noviji telefon.
mogu noviji simbijan telefoni to da rade bilo je o ovome reci postoji aplikacija koja salje direktno poruke na ekran i moraju biti procitane 8)

Sasa_NS
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 712
Pridružio se: Čet, 22. Jul 2004. 15:57
Lokacija: Novi Sad

Post od Sasa_NS »

Da, to su tzv. "Flash" SMS porukice... Program uz čiju se pomoć šalju zove se "SMS Extender". Opciju slanja flash porukica imaju i neki Internet sajtovi...

Odgovori