Firmware K750i->W800i

Fabrički OS, Android, Symbian, Windows
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSSymbian OSSymbian (UIQ) OSWindows OS
C1clajb3k
Novajlija
Novajlija
Postovi: 12
Pridružio se: Sub, 05. Nov 2005. 13:20

Firmware K750i->W800i

Post od C1clajb3k »

Naime,negdje sam procitao da je moguce na K750i puknuti firmware od w800i,da li se sta mijenja i da li se dobije onaj posebni walkman mod pri uključivanju fona???

Lomnica_city
Expert
Expert
Postovi: 2853
Pridružio se: Pon, 22. Avg 2005. 03:48
:: Alcatel Idol Ultra
:: Nokia N82

Post od Lomnica_city »

Vec je bilo price o tome,da si gledao nasao bi sve sto te zanima!Dobijaju se sve karakteristike W800,logicno kad se ubacuje softver od W800!
Pozdrav 8)

Lomnica_city
Expert
Expert
Postovi: 2853
Pridružio se: Pon, 22. Avg 2005. 03:48
:: Alcatel Idol Ultra
:: Nokia N82

Post od Lomnica_city »

Lomnica kod Despotovca u Srbiji a nesto mi se cini nepoznatom ta tvoja Gorica,da nije to ona u Hrvatskoj gde su nasi mladi fudbaleri razbili njihove!? :D Moze da se uradi upgrade softvera Voodoons,od ovih modela je to omoguceno kao na Siemens i Motorola telefonima a da li moze da se uradi preko neta W800 softver na K750 to vec nebih znao,mislim da ti oni prvo provere telefon preko SEUS-a pa ti onda ponude odgovarajuci softver!?Najbolje da skoknes do servisa ako ne umes ili ako imas kreditnu i USB kabal i naravno neko znanje o kompjuterima ti lepo kupi kredit kod Davinci tima i flesuj sam!
Pozdrav 8)

iLuka
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 6243
Pridružio se: Uto, 17. Maj 2005. 11:13
:: iphone 11 pro max

Post od iLuka »

i ja mislim da je moguce to sto pitas ali nemoj sam da se igras sa tim stvarima... :uhuh: :uhuh: :uhuh: idi lepo u servis u kom imaju noviju verziju softvera za W800i i zavrsi sa tim...ipak mislim da neces dobiti uz njega i karticu od 512mb koja ide uz novi... :lol: :lol: :lol:

Odgovori