par pitanja za W810i

Fabrički OS, Android, Symbian, Windows
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSSymbian OSSymbian (UIQ) OSWindows OS
tomma
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 8
Pridružio se: Uto, 30. Nov 2004. 21:31
:: Sony xPeria M2
:: HUAWEI G300

par pitanja za W810i

Post od tomma »

Nameravam da u skorije vreme, reda 10 dana kupim w810i. Malo sam se obaveštavao o njemu pa me interesuju neke stvari.

1. Što se tiče tog famoznog firmware-a kako da proverim koji pokušavaju da mi uvale?
2. Na šta obratiti pažnju prilikom kupovine telefona? osim stvari koje dolaze u paketu
3. Vidim da u samom software ima opciju za daljinsku kontrolu računara
Da li to važi samo za Windows Media Center ili može da radi i na WinXP SP2 preko Bluetooth konekcije?
4. Ako ovo ne može da radi koji program treba da "kupim" da bih to mogao da koristim?
5. Postoji li program koji može da se koristi na ovom telefonu za tabelarna izračunavanja. Znači nešto kao MS EXCEL na Windows platformi
5. Zna li neko gde ovaj telefon može da se kupi putem MASTER card kartice
6. Poslednje pitanje za sada, imate li neku preporuku za firmu gde ga nabaviti (garancija, servis itd) ili je svejedno pa da gledam samo cenu i paket?

6630 app
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 453
Pridružio se: Uto, 28. Mar 2006. 15:15

Post od 6630 app »

1. *>*<<*< (* zvezdica, < dzojstik pomeriti u levo),ovo su verzije fw koje su izasle r4ce012,r4cf002,r4ck003 i r4db005.
2. Da je vizuelno kad pogledas nov bez ogrebotina i da nema nigde dlacica ili prljavstine , kod koji sam naveo pod 1. odgovorom kad uneses imas i opciju da vidis da li je telefon koriscen.
3. Dobro vidis,radi na SP1 i SP2,imas HID fojlove koje probacujes u telefon i mozes da kontrolises Winamp,DvD ili kursor misa po desktopu za koji vec fabricki ima ubacen HID,dzojstikom klikces na aplikacije,ikone...
4. Odgovoreno pod 3.
5. Ne znam za Master
5.Postoji,nije symbian telefonali im se svaki dan priblizavaju a program:
Fone Folio is simple, intuitive interface.
* Supports: Microsoft® Word, Microsoft® Excel, Microsoft® PowerPoint, Corel WordPerfect®, Corel Quattro Pro® and Corel Presentations™.
* Supports generic text and Comma Delimited spreadsheet data (.CSV).
* Supports TIFF, BMP, JPEG, PNG, GIF, WMF, EMF, APM, TGA, PCX, PSD, and PCD image files!
* All your data is encrypted and compressed.
* Share selected items with others. Even if they don`t have Fone Folio.
6. Sve jedno,uzmi samo gde daju 1god garancije,malo su se izbezobrazile neke radnje i daju po 6 meseci,naravno i da dozvoljavaju da se predhodno isproba telefon.

fain2daniel
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1645
Pridružio se: Pon, 14. Feb 2005. 03:04
Lokacija: Jönköping
Kontakt:

Post od fain2daniel »

6630 app, w810 nema dzojstik tako da opcija oko provere softa otpada jer je neizvodljiva ali udjes u meni/settings/update service/software version i to je to.. 8)

znaci fontel vredi svakog prodatog evra :wink:
One Man's Vision,Mankind's Salvation RAPTURE Nov 5 1946........Xperia Z3

Tanja
neaktivan nalog
Postovi: 342
Pridružio se: Pon, 02. Jan 2006. 16:22

Post od Tanja »

ali valjda ima navigacione tastere ako nema dzoistik? :? nisam bash dobro uputjena. . .ja sam na mom w550i isto tako proveravala verziju softvera (pomerala navigacione tastere u smeru koji je 6630 app napisao. . )

fain2daniel
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1645
Pridružio se: Pon, 14. Feb 2005. 03:04
Lokacija: Jönköping
Kontakt:

Post od fain2daniel »

Tanja, imam fontel i provereno ne radi provera sw'a sa nav. tast. 8)
One Man's Vision,Mankind's Salvation RAPTURE Nov 5 1946........Xperia Z3

n3mke
Banned
Postovi: 27
Pridružio se: Uto, 27. Jun 2006. 15:29

Post od n3mke »

fain2danil :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: lol pa sta su tebi uvalili ja imam telefon i meni to radi idesh desno, zvezdica, levo, levo, zvezdica, levo, zvezdica... znaci bez zvezde na pocetku.. :D

6630 app
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 453
Pridružio se: Uto, 28. Mar 2006. 15:15

Post od 6630 app »

Da radi 100% moze i sa i bez zvezdice na pocetku,u oba slucaja radi,fain2daniel, moguce da sporo to radis,probaj malo brze da ukucas.

fain2daniel
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1645
Pridružio se: Pon, 14. Feb 2005. 03:04
Lokacija: Jönköping
Kontakt:

Post od fain2daniel »

n3mke ne kontam kako ides desno bez zvezdice jer meni ide automatski u precice ili mi trazi shortcut da mu stavim??

evo proradilo je 8) ....samo sam trebao jace da stisnem i brze :roll:
thanx
One Man's Vision,Mankind's Salvation RAPTURE Nov 5 1946........Xperia Z3

Odgovori