GMAIL sada funkcionise... potrebno je da>>>

Fabrički OS, Android, Symbian, Windows
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSSymbian OSSymbian (UIQ) OSWindows OS
mudronjc
Novajlija
Novajlija
Postovi: 15
Pridružio se: Ned, 19. Nov 2006. 01:44

Post od mudronjc »

ljudi meni w810i sa vremena na vreme promeni outgoing port na 25 ! da li je to normalno? mada mail mi stize u inbox nece fon da salje mailove !
cemu sve ovo kada ni ne radi ?!

fain2daniel
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1645
Pridružio se: Pon, 14. Feb 2005. 03:04
Lokacija: Jönköping
Kontakt:

Post od fain2daniel »

ja nemam tih problema ...koji sw imas? ja imam stari R4DB0005
8)
One Man's Vision,Mankind's Salvation RAPTURE Nov 5 1946........Xperia Z3

mudronjc
Novajlija
Novajlija
Postovi: 15
Pridružio se: Ned, 19. Nov 2006. 01:44

Post od mudronjc »

R4EAO31 . ne mogu da verujem da je stara ver . softvera stabilnija od ove kako oni kazu nove ! sa vremena na vreme pogledam preko update opcije da li ima neka nova verzija gore....
cemu sve ovo kada ni ne radi ?!

brankons
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 244
Pridružio se: Čet, 01. Dec 2005. 18:58
Lokacija: Novi Sad

Post od brankons »

Radi li ovo na k510? Sve sam podesio, prebacio "sertifikate" ali nece da ih instalira
Našao sam te sertifikate, prebacio ih sa kompa u telefon, ali uopšte mi ne nudi opciju da ih instaliram. Mogu samo da ih kopiram, premeštam, itd. :smutny:

fain2daniel
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1645
Pridružio se: Pon, 14. Feb 2005. 03:04
Lokacija: Jönköping
Kontakt:

Post od fain2daniel »

brankons, probaj te iste sertifikate da posaljes bt'om na drugi SE fon slican tvom da vidis da;li ih drugi prepoznaje jer mozda je do njih...da izbacis tu mogucnost :wink:
One Man's Vision,Mankind's Salvation RAPTURE Nov 5 1946........Xperia Z3

brankons
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 244
Pridružio se: Čet, 01. Dec 2005. 18:58
Lokacija: Novi Sad

Post od brankons »

Aj probaću... Čini mi se da će, kad rešim to sa sertifikatom, sve raditi! A kako se to naplaćuje? Prema količini informacija ili...? Šta će biti kad mi neko pošalje sliku od 1Mb?
Sony Ericsson C510

fain2daniel
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1645
Pridružio se: Pon, 14. Feb 2005. 03:04
Lokacija: Jönköping
Kontakt:

Post od fain2daniel »

naplacuje se prema kolicini skinutih informacija tj. izbegavaj 1mb teske slike ili fajlove :wink:
8)
One Man's Vision,Mankind's Salvation RAPTURE Nov 5 1946........Xperia Z3

b_udder
Ex-Moderator
Ex-Moderator
Postovi: 1733
Pridružio se: Čet, 15. Dec 2005. 02:33
:: iPhone 3GS

Post od b_udder »

brankons, možeš da ograničiš veličinu poruke u kB u samom mail programu .... staviš recimo max 100kB, a sve preko toga skidaj na kompu...

pozdrav...

brankons
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 244
Pridružio se: Čet, 01. Dec 2005. 18:58
Lokacija: Novi Sad

Post od brankons »

Prebacio sam kod drugara na k300 sertifikate, i odmah mu je ponudio da ih instalira. Problem je ispao kada je trebao to da mi vrati preko IC... Ne daje mu tu opciju jer ga ne vidi kao fajl, nego samo ima informaciju da je instaliran sertifikat. Probacu sa nekim drugim telefonom, pa cu valjda i ja jednog dana primati mejlove na telefon :smutny: :lol:

Hvala momci!

b_udder
Ex-Moderator
Ex-Moderator
Postovi: 1733
Pridružio se: Čet, 15. Dec 2005. 02:33
:: iPhone 3GS

Post od b_udder »

kad smo kod sertifikata - mene smara što mi 6630 svaki put izbaci ono upozorenje o sertifikatu i moram da mu kažem da prihvati .... pokušao sam da instaliram ručno, ali za jedan kaže da već ima, a drugi mi otvori kao .txt fajl na telefonu .... za taj postojeći sam stavio internet na "on", ali nema promene .... ima li neko rešenje da ne moram svaki put da "klikćem" da prihvatam?

pozdrav...

brankons
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 244
Pridružio se: Čet, 01. Dec 2005. 18:58
Lokacija: Novi Sad

Post od brankons »

Uspeo sam da instaliram sertifikate. Prebacio sam ih preko bluetooth-a. Probao sam da posaljem mail ali mi je posle nekog vremena izbacio: SERVER NIJE PRONADJEN. Sta sad? :disgust:
Sony Ericsson C510

Viper85
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 3
Pridružio se: Sre, 31. Jan 2007. 09:57

Post od Viper85 »

E mene ti sertifikati muce, ako moze ko da mi pomogne oko toga :cry: . Nikako nemam opciju da ih instaliram, samo send, copy itd. Prebacivao sam ih na fon i preko IR i preko USB, i opet nista. A kod connect using u settings-u, nema opcija GPRS ili WAP (samo mobisfun i O2 internet) a software mi je od O2. Sta da radim, pomagajte??? Hvala unapred

branka78
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 2
Pridružio se: Uto, 13. Feb 2007. 18:55
Kontakt:

Post od branka78 »

Imam jedno pitanje... Moze li neko da mi kaze kako da otvorim novi nalog na gmail? Pokusala sam da kreiram nalog, ali kazu da mi je potreban poziv nekoga ko vec ima otvoren nalog :? Hvala

gameforce
Ex-Moderator
Ex-Moderator
Postovi: 2057
Pridružio se: Pon, 05. Jun 2006. 12:11
Lokacija: Jakarta-Indonesia

Post od gameforce »

branka78, Poslao sam ti invite za gmail na tvoj mail pod kojim si se ovde prijavila ;)
Zbog neslaganja sa "uredjivačkom politikom" svojevoljno napustio forum.
Rebel in heart.

branka78
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 2
Pridružio se: Uto, 13. Feb 2007. 18:55
Kontakt:

Post od branka78 »

Gameforce, hvala ti puno :) otvorila sam nalog, jos samo telefon da podesim... To je laksi deo :)

brankons
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 244
Pridružio se: Čet, 01. Dec 2005. 18:58
Lokacija: Novi Sad

Post od brankons »

Da li je neko ovo uspeo sa k510i? :unsure: .

ze2107
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 1
Pridružio se: Sub, 24. Feb 2007. 14:44

Post od ze2107 »

ne razumem,jel kad se ''ovo'' podesi mail stize kao sms i mms?? glupo pitanje al sta mogu...
imam operu na SE 910i, dal se ovim podesavanjima smanjuju troskovi?
unaper hvala
:?

fain2daniel
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1645
Pridružio se: Pon, 14. Feb 2005. 03:04
Lokacija: Jönköping
Kontakt:

Post od fain2daniel »

ze2107, mora se uraditi provera ili rucno po potrebi ili automatic na interval koji tebi odgovara i da,smanjuju se troskovi i to dosta ako budes koristio na duge staze :wink:
One Man's Vision,Mankind's Salvation RAPTURE Nov 5 1946........Xperia Z3

Viper85
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 3
Pridružio se: Sre, 31. Jan 2007. 09:57

Post od Viper85 »

Radi ko svajcjarski sahat na K800i, uz malko muke dok se sve ne podesi, isplati se veoma. Netreba vise slanje pozivnica za kreiranje account-a na gmail-u, odete na gmail.com i kreirate si nalog :D
Nego Zna li iko od vas , kako se moze zaustaviti posta koju saljem sa kompa, da mi je ne ucitava ponovo na fon u e-mail inbox, prilikom provjere mail-a??? Da mi samo ucitava postu koju mi neko posalje na gmail server. Fala

Spojio:gameforce:koristi opciju IZMENI i ne postuj uzastopno 2 posta!

Kamiondzija
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 220
Pridružio se: Sre, 16. Avg 2006. 00:59

Post od Kamiondzija »

OK, ovo jeste malo matora tema, ali dobro, bolje nego da otvaram novi topic...
Naime, na mom W810i telefonu sam podesio podeshavanja za svoj Gmail nalog, koji radi kako treba, znachi, prima, shalje, sve kako treba. Medjutim, ono shto me pomalo nervira jeste to kad pokupim nove poruke sa servera, one se uredno prikazu u Email client - u, ali odmah kada sledeci put ponovo pokupim poruke, bez obzira ima li novih poruka ili ne, stare poruke, znachi one koje su bile u telefonu pre primanja novih se jednostavno izbrishu iz telefona, ali ih i dalje ima na serveru, tj. dostupne su iz Gmail - ovog web interfejsa.
Jel' ima neko posebno podeshavanje za ovo u telefonu ili samom Gmail - u, ili je to samo normalna pojava? To mi se ne deshava kada primam poruke koristeci neki email client na kompu. Takodje, ovaj problem sam uochio na vishe telefona, konkretno na K300i i K750i telefonima, dakle ne bih rekao da je konkretno do mog primerka....
iPhone 4 16GB SIM Free

Odgovori