Mondo na W810i

konfiguracija mobilnih telefona za MMS/GPRS i ostale usluge domaćih operatora
Andrejica
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 77
Pridružio se: Pon, 04. Sep 2006. 16:43
Lokacija: Subotica
Kontakt:

Post od Andrejica »

ukljucen mi je gprs,mogu da radim,idem na net,proveravam postu sve kao na redovnom kompjuteru.. koristim mini operu,imam telefon w810i
ali ne mogu da odem na mondo
zasto?

Kamiondzija
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 220
Pridružio se: Sre, 16. Avg 2006. 00:59

Post od Kamiondzija »

Zbog toga shto Opera Mini koristi proxy servere da bi kompresovala stranice, pa ih tek onda poshalje preko GPRS - a tebi, shto znachi da nemash direktnu konekciju sa Mondo serverima. A MTS blokira pristup Mondo Portalu ako mu ne pristupash direktno koristeci 064 broj, iz nekog njihovog razloga...
iPhone 4 16GB SIM Free

Resničanin
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 259
Pridružio se: Pet, 02. Mar 2007. 23:05
:: Lumia 520
Lokacija: Resnik

Post od Resničanin »

Eto ja pokusao da komsijinog telefona on je 062 a na telenoru nema rezultata utakmica za man. city-man. untd. i ja ukucam url mondo stranice krene i onda kaze page cannon't be displayed.E sad ako je pravopis malo pogresan nisam zapamtio kako je pisalo ali tako nesto je pisalo
KISS ME I AM 93

Kamiondzija
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 220
Pridružio se: Sre, 16. Avg 2006. 00:59

Post od Kamiondzija »

Upravo o tome i pricham - da biste pristupili Mondu, morate da pristupate iskljuchivo sa 064 broja i pomocu WAP browsera ugradjenog u telefon. Za Telenor Portal ne postoje takva ogranichenja.
iPhone 4 16GB SIM Free

Resničanin
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 259
Pridružio se: Pet, 02. Mar 2007. 23:05
:: Lumia 520
Lokacija: Resnik

Post od Resničanin »

Ja znam da je nekada bilo da si mt:s korisnik pa si mogao da ides mobtelov sajt i skine mi jednu pesmu 3 dinara.Sada deru ko pas kada te ujede za nogu!!!!!!!!!!!!!!! :uhuh:
KISS ME I AM 93

Odgovori