E-mail za Nokiu 6300

konfiguracija mobilnih telefona za MMS/GPRS i ostale usluge domaćih operatora
giga
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 3
Pridružio se: Pet, 22. Jun 2007. 00:40

E-mail za Nokiu 6300

Post od giga »

kako da podesim parametre za imail za nokijin telefon 6300?GPRS i MMSsu ukljuceni i uredno rade a korisnik sam mtsa.Skinuosam podesavanj sa njihovog sajta ali ta podesavanja ne rade.Da li je neko vec to podesavao molio bih da mi pomogne oko toga.Unapred zahvalan.

giga
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 3
Pridružio se: Pet, 22. Jun 2007. 00:40

Post od giga »

Mislim da su mts serveri upitanju postavio sam sve parametre kako su oni dali ali E-mail i dalje ne radi dobro jer sam primetio da dolaznu postu nekako primim ali odlazna ne ide ili kada proba da ode na telefonu stoji kao da se salje ali to traje do beskonacnosti.Mozda ja negde gresim da li neko zna u cemu je problem?

Gagisha
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 3
Pridružio se: Pon, 30. Jul 2007. 23:05

Post od Gagisha »

Molim za pomoc pri konfigurisanja teleona za mms i gprs, dobila sam parametre od MTS-a i instalirala ih.
Hvala ;)

giga
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 3
Pridružio se: Pet, 22. Jun 2007. 00:40

Post od giga »

Podesavanje za mms i gprs salje mobilni operater u vidu sms poruke ovo kazem za operatera 064 mreze.Kada ti stignu poruke za podesavanj tosacuvaj onda ides u seting pa odaberes Configuration pa tu odaberes podesavanje Default config.sett. pa tu stavis Telekom Srbija WAP to je za 064 mrezu ali je postupak isti i za druge operatere. Kad to uradis posle ides web pa tu udjes u setings pa onda udjes u configuration i odaberes Telekom Srbija WAP ili neki drugi operator.

Odgovori