SE T230 e-mail 064

konfiguracija mobilnih telefona za MMS/GPRS i ostale usluge domaćih operatora
slobakgj
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 2
Pridružio se: Ned, 01. Jul 2007. 00:59

SE T230 e-mail 064

Post od slobakgj »

Na svim opisima za podesavanje pise conect using:telekom:Kad otvorim conect using imam GPRS-novo i Mts mms i new account,tj nemam telekom kad otvorim new account imam izbor GPRS data i GSM data.Kad uzmem GPRS data treba uneti sledece podatke:APN,zatim usser id,zatim password>Sta uneti na ova tri pitanja???Inace telefon je sony ericsson T230,mrez064.Vrlo zahvalan,svim dobrovolcima koji mi daju neki savet.Hvala,unapred

VeNoM
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 5064
Pridružio se: Čet, 06. Jul 2006. 20:36
:: Sony Xperia Z5P
:: Sony Xperia Z
Lokacija: Jagodina

Post od VeNoM »

apn može da ti bude internet ili nešto tome slično
user je ti je broj telefona sa 064xxxxxxx a pass je šifra koju si definisao slanjema na onaj broj 770 ili beše taj broj za telenor??
Nokia:2X7110,7650,2X3310,N95-8GB,X6!
Motorola:MpX200,MpX220! SonyEricsson:T28,P910,W950,X1,X Z, XZ5 Premium!Asus T101, zENpAD7!

slobakgj
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 2
Pridružio se: Ned, 01. Jul 2007. 00:59

Post od slobakgj »

Hvala na savetima.Nije pomoglo.Kad pokusam da posaljem e-mail pise ne pronalazi server i nisu podeseni GPRS parametri.Pa sam otisao u Web usluge/opcije/WAP profili/novi profil i tu treba uneti ime profila i IP adresu.STa uneti??Ili mi to uopste ne trba?Mozda treba podesiti opcije za vezu/data kom./nalozi za data/novi nalog.Ali i tu mi treba Ip adresa i nekaDNS adresa.Ako znas ine mrzite ti mi odgovori ili vec neko ko moze.Svejedno,tebi HVALA na vec datim savetima.

EDIT:Resio sam problem.Pozvao sam operatera i ona me je uputila na mondo/meil/klijent.Tu pise da se koristiGPRS profil,tako da sam dzbe komplikovo.Takodje,pise da se koa odlazni idolazni server upisuje x1.gm.telekom.yu ili 195.1788.38.26.Kod mene je trbalo upisati broj.Svejedno,sad fercera, a tebi VeNoM hvala na trudu i savetu

Izmenio:gameforce:Za dopunu ili izmenu koristi"Izmeni" ne postuj 2 posta uzastopno!

Odgovori