mms 065 za D900i

konfiguracija mobilnih telefona za MMS/GPRS i ostale usluge domaćih operatora
pa80
Novajlija
Novajlija
Postovi: 10
Pridružio se: Pet, 15. Dec 2006. 00:01

mms 065 za D900i

Post od pa80 »

Ljudi,da li neko zna kako da podeseim parametre za mms za Samsung D900i.Zvao sam i telekom,ali mi nisu pomogli,jer kada su mi poslali konfiguracionu poruku za mms,aparat nije hteo da je prihvati,pa verovatno treba manuelno podesiti.Pomagajte!!!! :shock:

Resničanin
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 259
Pridružio se: Pet, 02. Mar 2007. 23:05
:: Lumia 520
Lokacija: Resnik

Post od Resničanin »

Pa valjda ce ti ovo resiti problem:
Ako si mt:s korisnik posalji na 4777 ALL i onda ce ti stici 3 konfiguracione poruke Mts mms, Mts wap, 3G Mondo... Instaliraj sve i posle kada instaliras sve ides na internet profile(zboravio sm kako je na samsunge) i izbrisi 3GMondo i postavi za internet Mts wap standardnu konekciju, a za mms ides u poruke i proveris da li je postavio z standardan mms profil.

Ako si Telenor korisnik posalji u poruci mms D900 (ili D900i ali treba da su ista podesavanja) i posle instaliraj i proveri da li je standardan za mms.

Ako si Vip korisnik onda idi na http://konfiguracija.vipmobile.co.yu/ i dodaj sve sta treba i kad stignu podesavanja instaliraj i opet proveri da li su postavljeni za standardn profil.

Posle toga sto sve uradis iskljuci telefon i posle ga upali posle 10 sekundi. Nadam se da sam ti resio problem. 8)
KISS ME I AM 93

pa80
Novajlija
Novajlija
Postovi: 10
Pridružio se: Pet, 15. Dec 2006. 00:01

Post od pa80 »

Ne vredi,a mislim da sam i napomenuo da su mi slali konfiguracione poruke,ali ne vredi,izgleda da mora manuelno. :uhuh:

Resničanin
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 259
Pridružio se: Pet, 02. Mar 2007. 23:05
:: Lumia 520
Lokacija: Resnik

Post od Resničanin »

pa onda mora sta da se radi ja pre neki dan podesavao net za d9oo drugu(manuelno jer nije imao kredita) pa sam sada zaboravio kakva su bila podesavanja medjutim proveri na viewtopic.php?t=13132&highlight=
KISS ME I AM 93

pa80
Novajlija
Novajlija
Postovi: 10
Pridružio se: Pet, 15. Dec 2006. 00:01

Post od pa80 »

:uhuh: :uhuh: :uhuh: :uhuh: :uhuh: :uhuh: :uhuh: :uhuh: :uhuh: :uhuh:
ne vredi,na tim sajtovima nema nikakve informacije o D900i.

Odgovori