Gmail na Profimail-u

konfiguracija mobilnih telefona za MMS/GPRS i ostale usluge domaćih operatora
Sale_M
Akcionar Mobilnog Sveta
Akcionar Mobilnog Sveta
Postovi: 15735
Pridružio se: Pet, 23. Nov 2007. 18:14
:: HUAWEI P40 Pro +
:: HUAWEI P40 Pro

Gmail na Profimail-u

Post od Sale_M »

Da li je moguce namestiti POP3 acount preko programa profimail za nokiu os 9.x?Kad kazem POP3 mislim na full mail nalog(znaci da mogu i da saljem i primam mailove sa attachmentom kao na kompu)
Ako je moguce i ako neko zna podesavanja molio bi ga da napise ovde.
XIAOMI Mi 11 midnight grey
HUAWEI P40 Pro classic black
HUAWEI P40 Pro + ceramic white
HUAWEI P30 Pro breathing crystal
XIAOMI Redmi Note 10 Pro onyx grey
HUAWEI P20 Pro twilight violet

toda81
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 8679
Pridružio se: Ned, 11. Nov 2007. 17:35
:: Note 4 N9100 dual
Lokacija: Požarevac

Post od toda81 »

Naravno da je moguce.Samo trebas da odes na www.gmail.com i da aktiviras pop3 i tada ces moci i da primas i da saljes mailove.evo i podesavanja:npr Udjes u Profi mail pa menu pa registracija i tu kucaj 0.Zatim idi menu-tools-program update-menu pa tu odstikliraj automatic update.Posle idi na menu-account-new.Account name: darec ;Email address: proba@gmail.com ; Display name: proba@gmail.com ; Mail server tupe: pop3 ; Incoming mail server: pop.gmail.com ; Outgoing mail server: smtp.gmail.com ; Username: proba@gmail.com ; Password: tvoj password ; Sada na dnu te str klikni na Advanced settings pa onda: Pop3 port: 995 ; Smtp port: 465 ; i stikliraj Use ssl for pop3 i Use ssl for smtp .Sada klikni done pa jos jednom done i to je to.E sad je bitno da imas napravljen http profil,a to je profil bez ip adrese i porta,tj ima samo apn:gprsinternet.E pazi,sad udjes u menu-tools-configuration i za Access point odaberi taj http profi i to je KRAJ!
Note IV N9100 dual

Sale_M
Akcionar Mobilnog Sveta
Akcionar Mobilnog Sveta
Postovi: 15735
Pridružio se: Pet, 23. Nov 2007. 18:14
:: HUAWEI P40 Pro +
:: HUAWEI P40 Pro

Post od Sale_M »

Ti si ovo isprobao i radi?E jesi kralj a ja totalno odustao od ovoga.Taman cu sutra da ispodesavam ovo,thanks :wink:
XIAOMI Mi 11 midnight grey
HUAWEI P40 Pro classic black
HUAWEI P40 Pro + ceramic white
HUAWEI P30 Pro breathing crystal
XIAOMI Redmi Note 10 Pro onyx grey
HUAWEI P20 Pro twilight violet

Fox
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1931
Pridružio se: Čet, 23. Avg 2007. 12:34
:: Bgd - Roma - Napoli

Post od Fox »

Moze i ugradjeni mail client na tel(n82 je u pitanju) da se namesti da radi gmail bez ikakvih ogranicenja oko slanja i primanja sa dodacima...

toda81
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 8679
Pridružio se: Ned, 11. Nov 2007. 17:35
:: Note 4 N9100 dual
Lokacija: Požarevac

Post od toda81 »

Moze i fabricki email klijent,ali ja sam navikao na profi mail jer lepo izgleda a i extra je odradjen kada je moj ukus u pitanju
Note IV N9100 dual

Odgovori