"Dozvoljena samo 32 seta"???

konfiguracija mobilnih telefona za MMS/GPRS i ostale usluge domaćih operatora
Veca ZR
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 3
Pridružio se: Pet, 05. Mar 2010. 20:17

"Dozvoljena samo 32 seta"???

Post od Veca ZR »

Kad mi stignu podesavanja za internet i MMS pojavi mi se poruka na mobu "Dozvoljena samo 32 seta, podesavanja odbijena" i tako uvek... U korisnickom su mi rekli da je to zato sto imam puno prethodnih konfiguracijia i da ih sve obrisem, ali su one zapravo sve vec obrisane, mob je potpuno prazan sto se toga tice... Kupila sam ga polovnog pa nemam pojma sta mu je radjeno... Jel nekom poznata ta poruka, sta to znaci i kako da to sredim? Hvala unapred.

AnGeL oF LoVe
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 958
Pridružio se: Čet, 23. Mar 2006. 22:18
:: Note 4
:: Note 10 lite
Lokacija: Vidi se po grbu

Post od AnGeL oF LoVe »

Vise detalja,koji telefon je u pitanju,kada ste ga nabavili?Da li ste vratili na fabricka podesavanja,probali sa ukljucenjem-iskljucenjem telefona,vadjenjem kartice i baterije...
LG G2 Black,16GB

Veca ZR
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 3
Pridružio se: Pet, 05. Mar 2010. 20:17

Post od Veca ZR »

U pitanju je Nokia 6085, a ja sam na 066 postpaid mrezi. Ne znam koliko je stara... Na fabricka podesavanja ne mogu da se vratim jer nemam zastitnu sifru, a ostalo sam sve i svasta pokusavala i uvek isto... Mob je star i koristicu ga dok ne uzmem bolji (jer sam moj razlupala slucajno :)) pa ne bih da se cimam da idem bas do poslovnice mts-a ako ne moram, ali net na mobu mi je ipak bitan...

Zligor
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 715
Pridružio se: Pet, 24. Apr 2009. 17:52
:: LG Nexus 5X
Lokacija: Niš

Post od Zligor »

pokusaj da ubacis 064 karticu u telefon, pa onda neka ti posalju podesavanja za gprs/mms. 066 bi trebalo da radi sa tim podesavanjima, ja sam isto tako uradio.

Veca ZR
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 3
Pridružio se: Pet, 05. Mar 2010. 20:17

Post od Veca ZR »

Probala sam i to i opet nista... Kontam da nije problem u podesavanjima jer nije stvar da mi podesavanja ne rade nego mob jednostavno odbija da ih primi... Nikad vise ne kupujem polovne telefone!!! :disgust:

Da li je zaista moguce da telefon posle puno razlicitih konfiguracija (32) stvarno vise ne moze da se konfigurise?? To mi deluje kao najjednostavnije objasnjenje....

Zligor
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 715
Pridružio se: Pet, 24. Apr 2009. 17:52
:: LG Nexus 5X
Lokacija: Niš

Post od Zligor »

ako je skidan sa mreze mozda su ostala neka podesavanja operatera koja ne mogu da se obrisu pa prave problem... za ti iskreno nisam cuo, da postoji neki limit za konfigurisanje

Miškoni
Administrator
Administrator
Postovi: 4096
Pridružio se: Pet, 30. Jul 2004. 07:08
:: Samsung S7
:: Huawei Y6
Lokacija: Beograd

Post od Miškoni »

Veco ZR, probaj da odradiš reset, kucaj *#7370# za kompletno brisanje svega ili *#7780# za vraćanje podešavanja na fabričke vrednosti, šifra je 12345 ako nije menjana.

Odgovori