E-Mail na 063/064

konfiguracija mobilnih telefona za MMS/GPRS i ostale usluge domaćih operatora
VeNoM
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 5064
Pridružio se: Čet, 06. Jul 2006. 20:36
:: Sony Xperia Z5P
:: Sony Xperia Z
Lokacija: Jagodina

Post od VeNoM »

zaglavlja ti ostaju na telefonu dok ih ne obrišeš na samom serveru.dakle ako hoćeš da ih nemaš samo izbriši poruke na serveru i to je to
tj daj naredbu za brisanje konektuj se i to je to
Nokia:2X7110,7650,2X3310,N95-8GB,X6!
Motorola:MpX200,MpX220! SonyEricsson:T28,P910,W950,X1,X Z, XZ5 Premium!Asus T101, zENpAD7!

mikimiki
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 32
Pridružio se: Uto, 05. Sep 2006. 14:22

Post od mikimiki »

super,hvala ti. uspeo sam da obrisem.
pozdrav .

Jure
Novajlija
Novajlija
Postovi: 16
Pridružio se: Sub, 13. Avg 2005. 20:27

Post od Jure »

da li neko zna kako da podesim e-mail na lg u8550. pokusavao sam sve sto ste ovde naveli ali bezuspesno. mreza je 064

wesco
Novajlija
Novajlija
Postovi: 18
Pridružio se: Uto, 22. Maj 2007. 01:14

Post od wesco »

Nisam video da vec postoji tema koja obradjuje problem E-maila pa sam greskom otvorio temu "Pomoc za E-mail", ali meni je stvarno potrebna pomoc za podesavanje E-maila na telefonu Nokia 6300. Problem je u sledecem: Kreirao sam E-mail nalog na telefonu sa istom adresom koju vec imam na gmail-u, i slanje E-maila ide bez problema (poslao E-mail sa Attch-om na drugu adresu i proverio na racunaru), ali ne mogu da primim E-mail koji sam poslao sa racunara tj. pri pokusaju da u aplikaciji E-mail proverim da li sam dobio mail (pri povezivanju na pop gmail) dobijem sledecu poruku:Autentikacija nije uspela proverite podesavanja naloga. Nadam sa da ce neko imati vremena i zivaca da mi pomogne. :( :smutny:

mirage3000
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 1
Pridružio se: Pet, 15. Jun 2007. 14:22

Post od mirage3000 »

Pozdrav svima, nov sam shto se tiche telefona pa ne razumem bash najbolje tj ne mogu da prevedem sebi sva podeshavanja sa jednog tipa telefona na drugi. Imam NOKIU 6288 i e-mail samo mogu da shaljem al izgleda da neshto nije dobro u podeshavanjima jer ne mogu da primim mail. pomozite mi ako mozhe neko da mi popuni sledeca podeshavanja koja trebam ubaciti kod sebe. Ovako sam ih ja podesio pa vas molim da me ispravite tamo gde sam pogreshio. Korisnik sam 064 mrezhe>

Prva strana
-----------------------

Account name> mts email
My name> MIRAGE
E-mail adress> 064*******@gm.telekom.yu
Include signature> No
Reply-to adress> 064******* (moj broj telefona)
SMTP secure login> Disabled
SMTP user name> 064******* (moj broj telefona)
SMTP password> ****** (moj password koji sam postavio sa 770)
Outgoing SMTP server> x1.gm.telekom.yu
Outgoing SMTP port>25
Use preferred access pt.> Yes
Incoming server type> POP3

Druga strana (POP3 settings)
-------------------------------------

Retrieve e-mails> 30
POP3 secure login> Disabled
POP3 user name> 064*******
POP3 password> ********* (moj password koji sam postavo sa 770)
Incoming POP3 server> x1.gm.telekom.yu
Incoming POP3 port> 110
Use preffered access pt.> Yes

VladaII
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 309
Pridružio se: Ned, 14. Jan 2007. 09:20

Post od VladaII »

Koji svi provajderi podrzavaju e mail tj. mogu da se aktiviraju sa mobilnog telefona? Znaci gmail, sbb? Kakva su podesavanja za sbb, za yahoo? Zna li neko? Podesio sam sa gmail, ali mi izbacuje connection problem or smth? Imam e900. btw 8)

bygynon
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 137
Pridružio se: Sub, 13. Okt 2007. 06:13

Post od bygynon »

Caos. Da ne otvaram novu temu posto vec postoji ova...... da li je moguce slanje email sa mobilnog aparata preko 064 mreze - zeleo bih da podesim SBB-ov nalog u email klijentu na E72, i primanje radi odlicno, ali da posaljem poruku nikako ne uspevam.
Uneo sam za:
- pop3 - pop.sbb.rs
- smtp - x1.gm.telekom.rs.
Da li to uopste moze i ako moze sta jos da podesim?

(sa 063 mi radi odlicno)

Odgovori