mig33

konfiguracija mobilnih telefona za MMS/GPRS i ostale usluge domaćih operatora
RMF1
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 24
Pridružio se: Uto, 26. Sep 2006. 10:20

mig33

Post od RMF1 »

imam nokiu 6233 i zanima me da li je moguce podesiti da na njoj radi mig33 i kako? ja ne mogu nikako da se konektijem prijavljuje mi nekakav error, sta treba da se podesi?

Dexter
Expert
Expert
Postovi: 3854
Pridružio se: Pon, 23. Avg 2004. 12:06
:: Samsung S21+
Lokacija: Beograd

Post od Dexter »

Pa reci nam kakav eror? Mozda si loshe ukucao user i pass? Pogledaj josh jednom podeshavanja...

RMF1
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 24
Pridružio se: Uto, 26. Sep 2006. 10:20

Post od RMF1 »

ne mogu sad da pogledam zato sto sam ga sad stavio da se puni drugi put, ali koliko se secam kaze mi da je greska kod TCP konekcija i da odem na njihov sajt da pogledam! probao sam i sa HTTP ali isto, podesavanja nisam nista dirao samo sam ga skinuo i ne mogu da se nakacim a username i pasword su mi tacni! Kad probam ponovo onda pokusava 5 min i nista pa ga ja prekinem.
bla, bla

risbo
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 1
Pridružio se: Sre, 27. Sep 2006. 00:16

Post od risbo »

isto se desava i meni na 3250 ... i ne znam sta da radim.... ali niej samo mig33 u pitanju desava mi se sa jos nekim aplikacijama...

Rapid
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 90
Pridružio se: Pon, 05. Jun 2006. 17:33
Lokacija: Novi Sad

Post od Rapid »

i meni sa w810i.
neće ni msn ni mig33, a pre je radilo... =/
Nisam ništa menjao, opera, google maps, rss reader, to mi sve i dalje radi ok...
5530XM

miodrage
WP_guru
WP_guru
Postovi: 11662
Pridružio se: Pon, 13. Mar 2006. 23:35
:: iPhone 14 Pro Max
Lokacija: Subotica
Kontakt:

Post od miodrage »

Ja sam imao slican problem sa Jimm-om, i nisam znao sta je u pitanju dok nisam poceo da se igram. Daklem, krenes redom, i svaku stavku izmenjas i probas. U jednom momentu uleti. Konkretno ja sam morao da ubacim Safe Login i Async da bi mi aplikacija proradila. A da, radi preko socketa
Ceterum censeo, Androidam delendam esse!

Odgovori