Podesavanje E-mail za d520

konfiguracija mobilnih telefona za MMS/GPRS i ostale usluge domaćih operatora
dr.tibet7
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 4
Pridružio se: Pon, 13. Feb 2006. 19:26

Podesavanje E-mail za d520

Post od dr.tibet7 »

Potrebna mi je pomoc oko podesavanja e-mail za d520,da li je moguce poslati e-mail sa telefona na internet adresu?

Dexter
Expert
Expert
Postovi: 3854
Pridružio se: Pon, 23. Avg 2004. 12:06
:: Samsung S21+
Lokacija: Beograd

Post od Dexter »

Da bi aktivirali ovu uslugu iz paketa multimedijalnih usluga, pošaljite na broj 9830 SMS poruku u formatu:
EMA<prazno mesto> lozinka

Na pr.: " EMA pass123" i time ste se prijavili za korišćenje svog mail box-a (veličine 5MB) i odredili svoju lozinku ("pass123"). Krajnje je jednostavna i izmena lozinke – samo pošaljite istu poruku sa drugom lozinkom.

Za korišćenje ove usluge potrebno je da imate telefon koji podržava prijem i slanje e-mail poruka, podešene parametre za GPRS i za e-mail, i naravno, aktiviran GPRS.

Krenuo sam da kucam podeshavanja ali shta ce ti to?! :|

Jednostavno idi na njihov sajt i imash automatsko podeshavanje email-a,i to bash za D520... ;) Izvoli link - KLIKNI OVDE

dr.tibet7
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 4
Pridružio se: Pon, 13. Feb 2006. 19:26

Post od dr.tibet7 »

Ali ja sam na 064 pa me interesuje kako to da uradim,nadam se da ce neko da mi pomogne i da li je to uopste izvodljivo sa mog telefona

Dexter
Expert
Expert
Postovi: 3854
Pridružio se: Pon, 23. Avg 2004. 12:06
:: Samsung S21+
Lokacija: Beograd

Post od Dexter »

Da biste uspešno kreirali svoj mail koji će glasiti "vašbroj@gm.telekom.yu", npr. "064XXXXXXX@gm.telekom.yu", potrebno je da na broj 770 pošaljete SMS poruku "mail lozinka" sa obaveznim razmakom između ove dve reči, gde lozinka može da bude bilo koja reč koju sami odaberete, a koja ne sme biti kraća od 6 niti duža od 10 karaktera. Na isti način menjate postojeću lozinku, na već kreiranom korisničkom nalogu. Po obavljenom slanju SMS poruke dobićete SMS poruku kojom ćete biti informisani o uspešnosti obavljene procedure. MONDO mail možete pronaći na MONDU u podmeniju EXTRA. Ulogujte se Vašim korisničkim imenom, npr. 064XXXXXXX i lozinkom koju ste izabrali SMS porukom.

Odgovori