3G pitanje?

konfiguracija mobilnih telefona za MMS/GPRS i ostale usluge domaćih operatora
bigmag
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 137
Pridružio se: Čet, 09. Feb 2006. 03:51

3G pitanje?

Post od bigmag »

Treba mi mala pomoc, zapravo juce sam zvao ove na 733 da mi omoguce pristup 3G mrezi, i oni su mi tek danas poslali konfiguracionu poruku e sad posto ja zivim u Raski a ovde nema signala za 3G (i ako je Kopaonik blizu), pokusao sam da se konektujem preko mts3G i uspela je sama konekcija i kad sam preko monda pokusao da "odgledam tv program", trazilo mi je da "define default access point first" e sad jasno mi je da ne mogu da pristupim ovde 3G mrezi, ali kad budem mogao posto studiram u Krusevcu (a tamo ima signala za 3G) da li treba jos nesto da podesim na fonu ili su dovoljna ova njihova podesavanja?......... :blinky:

Unapred hvala na odgovorima i pozzz...... :) ;) 8)

E da zaboravih da kazem u pitanju je n70!!!...... :)

bela
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 256
Pridružio se: Pet, 10. Feb 2006. 05:04
Lokacija: Beograd

Post od bela »

Pa ako ti je uspela konekcija preko mts 3g onda bi trebalo da ti radi i 3g... ja imam n6630 i kod sebe sam morao jos dodatno da podesim pristupnu tacku u realplayer/opcije/podesavanja/veza/mreza/primarna pristupna tacka e tu treba staviti mts 3g ... zato ti je to i trazilo ' trazilo mi je da "define default access point first"' valjda :) Pozdrav
6630

malivragolan
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 7
Pridružio se: Ned, 10. Dec 2006. 00:06
Lokacija: Beograd

Post od malivragolan »

Ja imam Nokiu 6233 i nemam real player vec Media player, koji ne vidi streaming settings sto su mi oni poslali. Kako da to definisem? Jer kada kliknem u media playeru "streaming settings" samo mi kaze "cant find streamin settings. contact your service provider". Naravno ovi na 733 nemaju pojma i vicu mi da za moj telefon to neznaju kak oda podese.
N73

batabata
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 1
Pridružio se: Sre, 10. Jan 2007. 20:24

Post od batabata »

bela napisao:Pa ako ti je uspela konekcija preko mts 3g onda bi trebalo da ti radi i 3g... ja imam n6630 i kod sebe sam morao jos dodatno da podesim pristupnu tacku u realplayer/opcije/podesavanja/veza/mreza/primarna pristupna tacka e tu treba staviti mts 3g ... zato ti je to i trazilo ' trazilo mi je da "define default access point first"' valjda :) Pozdrav
I ja sam to uradio i opet nece.Mozes li da mi napises i dalja podesavanja u realplayer-u.Ona ispod prisupne tacke.Unapred zahvalan.

Odgovori