konfigurisanje e61 sa racunarom

konfiguracija mobilnih telefona za MMS/GPRS i ostale usluge domaćih operatora
E61 alex
Novajlija
Novajlija
Postovi: 11
Pridružio se: Čet, 28. Dec 2006. 12:42
Kontakt:

konfigurisanje e61 sa racunarom

Post od E61 alex »

dakle radi se o povezivanju sa racunarom. bilo kakvim ali ne vezano za razmenu podataka nego vezano za koriscenje wlan neta kojeg imam na kompu. imam wlan usb adapter ali mi sa podesavanjima veoma tesko ide. imam i blue tooth ali takodje ne znam kako da ih sinhronizujem. da li je uopste win xp kompatibilan sa os9.1 3rd symbian telefonima i ako nije da li postoji neki program pomocu kog bi to moglo da funkcionise

Izmenio naslov i premestio:gameforce

miodrage
WP_guru
WP_guru
Postovi: 11662
Pridružio se: Pon, 13. Mar 2006. 23:35
:: iPhone 14 Pro Max
Lokacija: Subotica
Kontakt:

Post od miodrage »

Naravno da je kompatibilan. Cim radi preko IP passthrough i kao massive USB storage mora da bude ok. Ako sam dobro razumeo imas problem da preko WLAN-a povezes komp i fon. Nisi naveo nikakve detaljne specifikacije pa da ti pomognemo, ali evo par osnovnih hintova:
1. Telefon mora da ti vidi AP na kompu (ako imas AP, ovo nije frka, ako imas samo karticu, prebaci je u ad-hoc AP mode)
2. AP na kompu MORA da ti bude OPEN, tj. bez sifri, nikakav VPN ili sl. Ako bas zelis VPN, prelistaj malo net, imas objasnjenje oko podesavanja VPN-a u fonu
3. Na kompu koji ima izvor interneta preko neceg drugog osim wirelessa MORA da bude podesen Sharing connection

Sto se Bluetootha tiche, tu bi trebalo sve da je daleko jednostavnije. Nadju se oba uredjaja, i preko kompa upravljas fonom. Imas i programcice preko kojih upravljas kompom sa fona. Naravno ni tu nisi specifikovao o cemu se radi, tako da bi trebalo dodatno objasnjenje. Jel ti se vide uopste komp i fon preko bluetootha?
Ceterum censeo, Androidam delendam esse!

E61 alex
Novajlija
Novajlija
Postovi: 11
Pridružio se: Čet, 28. Dec 2006. 12:42
Kontakt:

Post od E61 alex »

mislim da ce mi biti daleko lakse ako te pozovem telefonom jer definitivno znas sve o tome a morao bi istorijat da napisem kojim opet mozda ne bih uspeo sve da ti objasnim. ako ti nije problem posalji mi broj na pvt

i ne bi bilo lose kad bi neko znao da li postoji softver za ovaj telefon poznatiji kao mumsms. imao sam ga na 6600 i mogu da kazem da je fantastican, mozes da se svalerises do mile volje sms-ovima a mnoooogo tesko mogu da te provale :)

Odgovori