Problem SE K800i podešavanje 3G

konfiguracija mobilnih telefona za MMS/GPRS i ostale usluge domaćih operatora
maric32
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 4
Pridružio se: Ned, 21. Jan 2007. 12:00

Problem SE K800i podešavanje 3G

Post od maric32 »

Instalirao sam poruke koje sam dobio od MTS-a MTS-3G i MTS streaming
za sada mi radi video poziv ali imam problem da pristupim sadržajima na mondo portalu TV, spotovi i sl. a u video pleyeru nepostoji opcija za podešavanje za vezu

Dexter
Expert
Expert
Postovi: 3854
Pridružio se: Pon, 23. Avg 2004. 12:06
:: Samsung S21+
Lokacija: Beograd

Post od Dexter »

Hmm,da nije mozda do njihovog servera neshto bilo?Mozda trenutno nije radilo,jel si probao ponovo da se prikachish?

maric32
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 4
Pridružio se: Ned, 21. Jan 2007. 12:00

Post od maric32 »

Na kraju sam jutros u 8h otišao u poslovnicu MTS-a i konačno su mi podesili 3g kako treba, ali tu nastaje drugi problem prestaje da radi MMS nekad posalje poruku nekada ni to, a uopste neotvara mms,

Dexter
Expert
Expert
Postovi: 3854
Pridružio se: Pon, 23. Avg 2004. 12:06
:: Samsung S21+
Lokacija: Beograd

Post od Dexter »

Nije valjda?! Pa jel si im rekao to u poslovnici MTS-a?

maric32
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 4
Pridružio se: Ned, 21. Jan 2007. 12:00

Post od maric32 »

E ovako stoje stvari noćas sam da kažem sve podesio resetovao sam na fabričko podešavanje, poslao instalacione poruke za GPRS i MMS sa SE sajta, ručno podesio parametre za 3G, kao što su mi podesili u MTS poslovnici. I sada dok su izabrane obe mreže GSM i 3G radi sve na Mondo sajtu TV i sl, a da bi MMS radio kako treba ipak mora biti ukljičena samo GSM mreža. Kontaktirao sam call centar na 733 i operater mi je potvrdio da otprilike to za sada mora tako a da će se uskoro rešiti, kaže da često puca mreža i da se javljaju takve greške.

Nalozi za data: dodati novi, PS data,ime:Mts 3g, APN: 3Gmondo, korisničko ime: mts, lozinka 064

Podešavanje interneta:internet profil, Mts 3g, Za vezu koristiti pa izabrati Mts 3g, obeležiti Mts 3G pa na opciju još izabrati podešavanje zatim za vezu koristiti: Mts 3g, koristi proksi DA, proksi adresa 172.017.088.198 broj porta 8080, pa zatim se vratimo u internet profil pa ocija još pa napredno podešavanje, pprom početnu stranicu; IME Mts 3g, a adresa http://wap.mts064.telekom .yu

Podešavanje strimovanja: Za vezu koristiti Mts 3g
i to bi otprilike bilo to

pilgrim
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 436
Pridružio se: Pet, 11. Avg 2006. 00:22

Post od pilgrim »

Samo da dodam da dok traje promotivni period,radi se na 3g baznim stanicama,prosirenje,poboljsanje,itd.Tako da trenutno nista ne funkcionise kako treba...
Nemojte mi slati PP - ne posecujem vise ovaj forum!

Odgovori