Reklama za Vip

šta Vam se sviđa a šta ne, šta biste promenili da ste admin sajta?
Laki024
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 135
Pridružio se: Uto, 06. Nov 2007. 19:53
Lokacija: Subotica

Reklama za Vip

Post od Laki024 »

Neznam kako, ali mi se vise puta desavlo kada kliknem na neki link , pogotovo na pretlagu modela, da mi reklama za vip poveca i jednostavno kliknem pored ii odem na njihov sajt i na njihove postpeid tarife , umeto da vidim model telefona i njegove karakteristike koje me zannimaju...
U pocetku je bilo ok, ali posle kada mi se ovo dogadjalo vise puto ovo je pocelo malo da me nervira...
Da me ne bi shvatili pogresno nemam nista protiv reklama ( osim ako nisu previse napadne ) , a ni protiv Vipa, koristio sam njihov prepaid kao sekundarni broj nekih 1.5 god, ali ipak ova njihova reklama u nekom smislu je previse napadna, i pocinje da ima KONTRA efeket zbog svega ovoga navedenog.

E sada mozda nije ovo tema za forum ali nisam imao gde da napisem, pa cisto da vidim misljenje i ostalih posetilaca mobilnogsveta.

bestboy
Expert
Expert
Postovi: 3571
Pridružio se: Uto, 23. Jan 2007. 03:10
Lokacija: Casablanca

Post od bestboy »

I mene je nervirala ali zato imam instaliran flashblock i adblock za firefox pa prilagodjavam stranice po sopstvenom ukusu ;)
Слобода или смрт

djolex
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1125
Pridružio se: Ned, 27. Apr 2008. 19:26

Post od djolex »

I da dodam AdKiller, kombinacija sva 3 je definitivno najbolja jer tu možeš da skloniš mnoge reklame ( dok ja uživam da blokiram reklame preko adblock-a čim naletim, i to sve ide na usa server i voila, na novim verzijama kod drugih, te reklame su blokirane )
Nokia Lumia 630

Odgovori