[predlog] HTC forum

šta Vam se sviđa a šta ne, šta biste promenili da ste admin sajta?
solar80
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 6
Pridružio se: Ned, 08. Nov 2009. 21:54

[predlog] HTC forum

Post od solar80 »

Nokia
Sony-Ericsson
Samsung
LG
Motorola
Siemens / BenQ

Mislim da je krajnje vreme da se otvori poseban forum za HTC.
Sve vise ljudi ima HTC kod nas (zajedno s imate, qtek i ostalim koje proizvodi HTC) i bilo bi lepo da se u isti potrpaju teme iz foruma "ostali proizvodjaci" koji se odnose na HTC.

Hvala Vam ukoliko razmotrite ovaj moj predlog i srecno nam bilo u daljem radu foruma. UZDRAVLJE :)

IDzO
Ex-Moderator
Ex-Moderator
Postovi: 4024
Pridružio se: Čet, 30. Jun 2005. 11:01
Kontakt:

Post od IDzO »

Svi telefoni sa WM su ti u ovom podforumu: KLIK

Akki
Ex-Moderator
Ex-Moderator
Postovi: 2147
Pridružio se: Sub, 09. Okt 2004. 11:03
Lokacija: Begis

Post od Akki »

Nažalost, nema još dovoljno interesovanja da bi postojao samo htc forum... čak i na mnogo većim forumima interesovanje za htc je nedovljno... :wink:
Ne pruzam podrsku putem privatnih poruka...

solar80
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 6
Pridružio se: Ned, 08. Nov 2009. 21:54

Post od solar80 »

@ IDzO: "Windows Mobile" bi trebalo da bude podforum koji se tice operativnog sistema i svi postovi koji se ticu telefona bi trebalo da budu prebaceni u odgovarajuci podforum koji se odnosi na modele telefona... Za sada u podforum "ostali proizvodjaci", a kasnije u "HTC".

@ Akki: za proizvodjace Motorola i Siemens / BenQ ima znatno manje interesovanja trenutno. Smatram da bi ovaj forum trebalo da nastavi da ide u korak s vremenom i da se prati aktuelnost modela i kretnji na trzistu...
Broj postova koji se ticu HTC modela u "Windows Mobile" podforumu pobija Vasu tvrdnju, kao i svezina postova...
Npr. poslednji odgovor na bilo koji post vezan za Siemens / BenQ je postavljen 06.07.'09.
O HTC modelima se raspravlja svakodnevno. Mozete proveriti moje tvrdnje i slobodno mi uzvratite kontraargumentima.

Pozdrav, Goran

Akki
Ex-Moderator
Ex-Moderator
Postovi: 2147
Pridružio se: Sub, 09. Okt 2004. 11:03
Lokacija: Begis

Post od Akki »

Forumi o proizvodjačima kao što su Motorola i Siemens su tu jer su prosto ostala iz prošlih vremena i glupo ih je brisati a i iskreno lepo je što su tu, podsećaju na neki stari forum koji mnogima nedostaje... Svakako je broj novih postova u njima mali i kada bi samo to bio kriterijum ne bi bilo razloga za polemiku, ali, to nije jedini kriterijum.... :wink:
Što se tiče htc modela, raspravlja se gotovo svakodnevno ali u maloj meri pa je novi deo foruma samo za htc nešto što bi, za sada, bilo prevelik korak čini mi se, pogotovo kada se uzme u obzir činjenica koju sam rekao a to je da ni na drugim neuporedivo većim forumima htc ima malo postova...

hvala na predlozima, svakako čim bude malo više interesovanja razmotrićemo otvaranje htc dela a tome možete doprineti svakako aktivnijim učešćem na forumu :wink:
Ne pruzam podrsku putem privatnih poruka...

gargamel4
Expert
Expert
Postovi: 2746
Pridružio se: Čet, 02. Mar 2006. 08:37
Lokacija: Beograd

Post od gargamel4 »

solar80, šta misliš da bi bi revolucionarno promenilo podofrumom, osim što bi se još strožije podelila pitanja po temama? Razumem da određeni model treba da ima svoju temu u smislu da ima izvesnih (hardverskih i softvrskih) specifičnosti, ali on je i HTC je i WM, i šta onda, gde da se postavi pitanje? Nekome će biti logično jedno, nekome drugo..... Odnosno, većina proizvođača ima više platformi, ali se na matičnom (npr. Samsung ili Nokia) podforumu najviše raspravlja o fabričkom softveru ili predstavljanju novog modela, dok se na OS (npr. Symbian) podforumu raspravlja o softverskim temama, a HTC ima Windows, i Android platforme koje su pokrivene podforumima. Tako da ne vidim potrebu za tolikim razdvajanjem i preciznim ustrojavanjem, jer će se u formi izgubiti suština. Nije da to što kažeš nema osnova, ali .......... je malo cepidlačenje.
Ako Vam je dobro, onda ništa[/url]
Samsung A70, KZ AS10 wireless, Garmin Fenix 6X PRO

tomas.hokenberi
Moderator
Moderator
Postovi: 4747
Pridružio se: Pon, 03. Sep 2007. 18:02
:: Samsung GalaxyNote20
Lokacija: Beograd

Post od tomas.hokenberi »

solar80, rasprava o svim "smart" telefonima je prebacena na odgvarajuce podforume. Tako nije predvidjeno da se u podfroumu Nokia pise o Nokia S60 Symbian modelima vec iskljucivo o Nokia "dumb" modelima. Kako HTC nema "dumb" modele apsolutno nema smisla da se uvodi forum HTC. O HTC-u imas teme u "Windows Mobile" i "Android" sekcijama. Sve poruke koje bi bile postavljene pod "Ostali proizvodjaci" ce biti premestene tamo.

Ocigledno si jako kratko na forumu pa ti nije poznato da se ranije o "smart" telefonima raspravljalo u okviru "proizvodjackih tema" sto je se pokazalo neprakticnim pa je usvojena nova organizacija koja, barem je takav moj utisak, odgovara vecini clanova.
Pravila otvaranja tema i davanja odgovora
Samsung SM-N980F Galaxy Note 20 256GB
Samsung SM-T870 Galaxy Tab S7 + Transcend 512GB

Odgovori