Milka kida zivce :D

šta Vam se sviđa a šta ne, šta biste promenili da ste admin sajta?
Amf Spyware
Novajlija
Novajlija
Postovi: 18
Pridružio se: Sre, 27. Jan 2010. 11:50

Milka kida zivce :D

Post od Amf Spyware »

Ljudi svaki put kad udjem u forum izadje mi neko srce sa milkom,jer mozete tu reklamu da izbrisete? Ili barem meni na neki nacin da je skinete kad ulazim na forum,cesto posecujem forum pa me to iritira :D

vlada1970
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1297
Pridružio se: Pon, 20. Nov 2006. 14:06
:: Blackberry Q5
:: Nokia 8310
Lokacija: Beograd

Post od vlada1970 »

Meni ne izlazi, pa mi pada na pamet da otvoris forum sa Firefoxom jer izgleda da ima dobar anti pop-up. :D
Samsung P850 , Nokia 8310 (my precious)® - pomozimo zivotinjama oko nas

Azimuth
Moderator
Moderator
Postovi: 11610
Pridružio se: Sub, 27. Jan 2007. 20:58
:: Note 8 DS
Lokacija: Novi Sad

Post od Azimuth »

Povremeno se pojavljuje ta reklama ili sa Milkom ili za neku kafu i sl. ali provali kad ne moras da ides na X da bi je uklonio nego jednostavno kliknes na neku temu i teraj :D

dimi89
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1934
Pridružio se: Sre, 07. Feb 2007. 09:25
:: Samsung Galaxy Neo
:: LG Optimus 4X HD
Lokacija: Nis

Post od dimi89 »

Amf mobilnisvet ce da skloni tu reklamu naravno...cim im istekne zakup ili reklamiranjedo tada je to bolje da resis to sa tvojim pretrazivacem vlada ti je dao 1 predlog 2 predlog ti je dao azimuth i 3 predlog ti je da procackas malo po opcijama tvog net pretrazivaca ako ne prihvatis vec ova 2 predhodna predloga.Ipak mobilni svet se na taj nacin finansira tako da je tvoj zahtev nerealan. 8)
>>>Samsung S3 Neo GT I9301I<<<LG Optimus 4x HD<<<LG KS20 <<<....Nokia N76 {Symbian v60 3rd hacked}...

djolex
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1125
Pridružio se: Ned, 27. Apr 2008. 19:26

Post od djolex »

Diskutovali smo o ad-blokerima u temi Coca Cola reklama, a ja cu jos jednom da ponovim da ne bi neki trazili odgovore itd. inace su u pitanju add-oni za Firefox :

Ad Blocker plus - odlican program za blokiranje slika i nekih flash fajlova. Nakon instalacije izaberite Easy list USA jer sam blokirao na njemu sve add-one za mobilni svet i gsm arenu.
Flash Killer - kada Ad Blocker ne pomaze, samo kliknite njegovu ikonicu u donjem desnom uglu i imate materijala za blokiranje pomocu Ad Blocker-a jer on blokira flash samo za odredjenju stranicu tj. nakon refresh-a je sve po starom sto je prednost za razliku od Flash Block-a koji blokira i npr. YouTube.
Nokia Lumia 630

Miškoni
Administrator
Administrator
Postovi: 4096
Pridružio se: Pet, 30. Jul 2004. 07:08
:: Samsung S7
:: Huawei Y6
Lokacija: Beograd

Post od Miškoni »

Amf Spyware, sad ćemo specijalno tebi da ispunimo želju... :uhuh:

Zaključana tema