nepreciznost cenovnika?

šta Vam se sviđa a šta ne, šta biste promenili da ste admin sajta?
Vlada Zem
Expert
Expert
Postovi: 3380
Pridružio se: Ned, 14. Maj 2006. 13:25
:: N9
Lokacija: Zemun

Post od Vlada Zem »

AcaNBG napisao:Au koja je prevara ovaj forum. Postavim normalno i ljudsko pitanje i post mi se izbrise. Zasto se kace cene telefona bez pdv-a, kad su sve radnje maloprodajne. Vidim na sajtu cenu za motorolu v3 140 i koji eu...odem u radnju...kad ono 170 i neki eu. I svi telefoni su cena sa sajta + pdv. Mislim da se ovo pita dosta ljudi jos, ali im je verovatno post nestajao kao moj...
Grešiš, silno grešiš momče.
Proveri malo relevantne (na žalost) H.oglase, no way, svi imaju "sve"a u stvari - nemaju. Bar to pratim, a novi mob.sam kupio baš "preko" odavde, po baš, baš toj ceni, kakav bre + PDV??? Pa prijavi ih :lol:

A brisanje postova je ......
zvezde granda ne mogu u mp3 ali mogu u 3pm

dulentse
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 78
Pridružio se: Sub, 01. Jul 2006. 22:53

Post od dulentse »

Ja kupio SE k750 pre par nedelja. Zvao masu radnji sa ovog sajta i masu radnji iz halo oglasa, NIGDE cena nije bila ispravna, ili nisu imali tel, ili prodaju klot samo telefon. Na kraju sam pazario u nekoj maloj radnjici u kraju (B. Brdo)
Toliko o cenama i oglasavanju :shock:

n3mke
Banned
Postovi: 27
Pridružio se: Uto, 27. Jun 2006. 15:29

Post od n3mke »

Ne znam sta vama fali.. Ja sam na par mesta trazio w800i i w810i i svuda je cena bila ista kao i na sajtu...

Jager
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 176
Pridružio se: Čet, 03. Avg 2006. 22:46
Lokacija: Subotica
Kontakt:

Post od Jager »

Ma daj ljudi ... ja sam kupio e60 pre 20-tak dana i cena je bila TACNO ta koja je stajala na sajtu. OK, najjeftinija radnja po cenovniku ga nije imala, ali druga po redu, koja je bila za 3-4 eura skuplja je IMALA i to bas po te pare. nista jos +PDV i ostalo.... Sa druge strane, lepo imas pored "dugmice" da prijavis ukoliko radnja trazeni model telefona nema na lageru ili je cena neispravna.... Ja sam tako prijavio za tu prvu radnju da telefon koji sam trazio nemaju na lageru. Vec koliko sledeci dan je cenovnik azuriran, a radnja koja nema telefon izbacena sa spiska... OK je cenovnik, za svaku pohvalu.

kalinicm
Administrator
Administrator
Postovi: 507
Pridružio se: Pon, 01. Sep 2003. 23:35
Lokacija: Beograd

Post od kalinicm »

Trudimo se maksimalno da podaci budu što precizniji. Od septembra krećemo u najnoviju akciju protiv netačnih cena i lagera, pa očekujte još bolju uslugu. Vreme odmora je vrlo problematično jer su lageri vrlo mali. U svakom slučaju, samo Vi prijavljujte i mi ćemo iste informacije i proveriti.
Milan Kalinic
admin - mobilnisvet.com

Oljica
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 345
Pridružio se: Ned, 14. Nov 2004. 17:11
Lokacija: Beograd

Post od Oljica »

Eh, da su jedine.... kliknem na prozorcic-nema na lageru, pa i 4 dana posle nema update-a da telefon nije u prodaji, vec stoji kao da jeste, e70 je u pitanju.

Mirko BGD
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1893
Pridružio se: Uto, 01. Jun 2004. 21:46
:: samsung s8 plus
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Post od Mirko BGD »

kalinicm, molim te malo opomeni te radnje uvedi im neke kaznene bodove ili sl. to zaista nije u redu, ako su vec dobili priliku da se reklamiraju na ovakvom sajtu neka to i postuju. nisu im ovo halo oglasi pa da napisu da imaju 100 modela ti udjesh ono radnja ima 10 modela :uhuh:

Lomnica_city
Expert
Expert
Postovi: 2853
Pridružio se: Pon, 22. Avg 2005. 03:48
:: Alcatel Idol Ultra
:: Nokia N82

Post od Lomnica_city »

Jes da ovo nije vezano za mobilnisvet ali jeste vezano za tvoj sajt milane,odnosno itsvet gde se isto tako javlja nepreciznost cenovnika a nisam znao kako da ti to stavim do znanja!
Desilo mi se pre par nedelja da trazim Logitech MX Revolution,odem na Komponente->Unos->Misevi->Logitech i... NIJEDAN mis nije u prodaji!?!?Sreca sto nisam bio lenj pa rekoh da bar vidim sta kazu ljudi za njega u komentarima,a ono... bar deset prodavnica ima doticni sa dosta sarenim cenama!?
Tako da je to ocigledno bug koji je zajednicki i za mobilnisvet (nisam ti mogao reci to u onoj temi koju ste zakljucali) pa vidite da to ispravite jer posto je riknula PC Berza tvoj IT Svet je sada glavni sajt za pracenje cena i raspolozivosti robe na nasem trzistu!!
Pozdrav 8)

Lobachewsky
Gatekeeper
Gatekeeper
Postovi: 3758
Pridružio se: Uto, 30. Avg 2005. 07:56
:: Huawei P20 lite DS
Lokacija: Dunavska obala

Post od Lobachewsky »

Sto se tice IT sveta, stice se utisak da je "zapusteniji" od MobilnogSveta ako mogu tako da kazem, bar sto se cena tice... Ali kada se pogleda, i nije bas jednostavno pratiti sve one "sitnice", radnje u kojima se one prodaju, a o cenama da i ne govorimo... Jedva MS izlazi na kraj sa tim problemom, a cini mi se da je sa IT svetom jos komplikovanija situacija tako da vas razumem.
Sve u svemu srecno...
Vip Neo 3 + Vip Net 100 GB, dual sim

Miškoni
Administrator
Administrator
Postovi: 4096
Pridružio se: Pet, 30. Jul 2004. 07:08
:: Samsung S7
:: Huawei Y6
Lokacija: Beograd

Post od Miškoni »

Svaki put razvoja i unapređivanja (da ne kazem "tranzicije") je trnovit i "bagovit" dok se ne osmisli rešenje koje funkcioniše na zadovoljavajući način. Ono što većina ljudi ne zna je da se oba sajta konstantno poboljšavaju "u pozadini", a pošto se izmene rade na živom sistemu, razne greške ispadaju na videlo i to je neminovno.

milnen
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 1
Pridružio se: Uto, 06. Feb 2007. 10:12

Post od milnen »

Cena za Nokiu E50 kod prodavca Mobis, 286 evra, je bez PDV-a. Danas sam ih zvao i rekli su mi da telefon kosta 27000 dinara, sto je otprilike 286 evra + PDV
Malo je nezgodno za snalazenje jer su neke cene bez, a neke sa PDV-om. Ne znam da li bi ste mogli da naterate prodavce da vam kazu cene sa PDV-om?

MilančeBGD
Expert
Expert
Postovi: 3895
Pridružio se: Uto, 13. Dec 2005. 15:38
:: Sony Xperia U
:: SE K800i
Lokacija: Beograd

Post od MilančeBGD »

milnen, lepo pise na kraju stranice da su cene bez PDV.
Design is not just what it looks like and feels like. Design is how it works...

Odgovori