oglasi na mobilnomsvetu

šta Vam se sviđa a šta ne, šta biste promenili da ste admin sajta?
Martin Mystere
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 902
Pridružio se: Ned, 20. Okt 2013. 11:10
:: Samsung Galaxy Note8
:: LG G2, HTC HD2
Lokacija: Beograd, Voždovac

Re: oglasi na mobilnomsvetu

Post od Martin Mystere »

Znas li samo sta je najcrnje u citavoj prici - taj koji se nameracio na tebe ne samo sto je pokvaren i totalno djubre od "coveka" vec je s obzirom a ono "ne raspakovan" i "ne realne" i apsolutno "ne pismen"!!! :lol:

toda81
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 8679
Pridružio se: Ned, 11. Nov 2007. 17:35
:: Note 4 N9100 dual
Lokacija: Požarevac

Re: oglasi na mobilnomsvetu

Post od toda81 »

Slazem se sa tobom da ne zna kako se pise rečca ne uz prideve :) Malo si me i nasmejao pored ove muke koja me mori danas
Note IV N9100 dual

kutijagreha
Banned
Postovi: 4988
Pridružio se: Uto, 05. Jul 2011. 21:41
:: Telefon na pipanje
Lokacija: Smederevo
Kontakt:

Re: oglasi na mobilnomsvetu

Post od kutijagreha »

Zemljace da se nisi zamerio nekom djaku svom pa sad on hoce da ti se sveti? Jedino mi to pada na pamet,da decurlija to radi samo,ne verujem da moze bas tolko bolestan covek da bude :'(

toda81
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 8679
Pridružio se: Ned, 11. Nov 2007. 17:35
:: Note 4 N9100 dual
Lokacija: Požarevac

Re: oglasi na mobilnomsvetu

Post od toda81 »

Zemo, strog jesam, ali pravican i volim cesto da ih opustim i da se nasalim sa njima ;) Glupo je da ja to kazem, ali osecam da su moja deca pocela da uce da od gledanja kroz prste i poklanjanja ocena nemaju koristi i shvataju polako da je najbitnije znanje i njegova prakticna primena, a uz sve to disciplina koja je kljuc uspeha
Note IV N9100 dual

kutijagreha
Banned
Postovi: 4988
Pridružio se: Uto, 05. Jul 2011. 21:41
:: Telefon na pipanje
Lokacija: Smederevo
Kontakt:

Re: oglasi na mobilnomsvetu

Post od kutijagreha »

Meni je to zemo palo na pamet jedino. Sacekaj jutro,vidi da ti neko iz administracije da ip adresu,posle mozes lako da dodjes do tog bolesnog uma ;-)

Drafer
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1053
Pridružio se: Sre, 26. Feb 2014. 15:04
:: Srpska Crnja
:: Xiaomi Mi 11i
Kontakt:

Re: oglasi na mobilnomsvetu

Post od Drafer »

toda81, A ja bas mislim obrnuto, da oni vise vole gledanje kroz prste, a znanje se svakako ne ceni u nasoj zemlji vec neke druge stvari, kao na primer iz filma "Rane" :)
Android 12

kutijagreha
Banned
Postovi: 4988
Pridružio se: Uto, 05. Jul 2011. 21:41
:: Telefon na pipanje
Lokacija: Smederevo
Kontakt:

Re: oglasi na mobilnomsvetu

Post od kutijagreha »

Moj brat je profesor. Na polugodistu je par svojih ucenika ostavio sa negativnom ocenom koja je bila zasluzena. Nakon roditeljskog tako su krenule njegove nocne more,busenje guma na automobilu,hack facebook profila,uznemiravanja na telefonu,bacanje kamencica po prozoru,cak su mu jedno vece ceo auto polikolorom prekrecili. Deca su danas cudo,mene ipak i dalje vuce asocijacija na to :-(

toda81
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 8679
Pridružio se: Ned, 11. Nov 2007. 17:35
:: Note 4 N9100 dual
Lokacija: Požarevac

Re: oglasi na mobilnomsvetu

Post od toda81 »

Zemo, ja sumnjam na nekog od potencijalnih kupaca koji su se raspitivali za galaxy core plus koji sam prodao pre par dana jer mi pored s5, g3 i za galaxy core plus stavljaju oglase. Verovatno nije bio zadovoljan time sto nisam hteo da ga prodam ispod 110eura pa je resio da mi se sveti na ovaj nacin.

Drafer, to si u pravu, ali sam ja takav covek da im veoma cesto pricam o zivotu, kako treba da se bore kroz zivot, ali da ne gaze sve ispred sebe kao sto to najveci deo Srba radi i da postuju jedni druge bez obzira na to ko je koje vere, boje koze itd. Zivim i radim u vlaskom kraju i uzasno me boli kada srpska deca gledaju s omalovazavanjem vlasku decu i potcenjuju ih bez osnova. Posebno mi je drago kada na takmicenjima iz matematike pokazemo da su nasa deca bolje savladala gradivo
Note IV N9100 dual

Drafer
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1053
Pridružio se: Sre, 26. Feb 2014. 15:04
:: Srpska Crnja
:: Xiaomi Mi 11i
Kontakt:

Re: oglasi na mobilnomsvetu

Post od Drafer »

toda81, Tako je vreme doslo, mozda se povrate prave vrednosti opet.
Da ne skrenem sa teme, ali uvek sam se pitao zasto Hrvati nazivaju Srbe Vlasima?, kakve mi veze sa njima imamo :)
Android 12

Lazar2212
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 224
Pridružio se: Uto, 17. Jun 2014. 23:20
:: Capriolo Adrenalin

Re: oglasi na mobilnomsvetu

Post od Lazar2212 »

Ja ti nisam nista uradio veruj mi :D Mada mi nisi ni dao broj koliko se ja secam 8)

Lazar2212
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 224
Pridružio se: Uto, 17. Jun 2014. 23:20
:: Capriolo Adrenalin

Re: oglasi na mobilnomsvetu

Post od Lazar2212 »

Lose sam video,dao si mi broj.Mada ja to nisam radio veruj mi niti sam nekom rekao .

toda81
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 8679
Pridružio se: Ned, 11. Nov 2007. 17:35
:: Note 4 N9100 dual
Lokacija: Požarevac

Re: oglasi na mobilnomsvetu

Post od toda81 »

Lazar2212, ma znam da nisi, pretpostavljam da je to neki idiot kome se nije svidelo sto nisma hteo da mu spustim cenu za core plus

Drafer, nisam cuo za to, ali sam sada video na netu da ima pricao o tome
Note IV N9100 dual

Coni
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1743
Pridružio se: Ned, 21. Apr 2013. 10:26
:: LG Leon LTE

Re: oglasi na mobilnomsvetu

Post od Coni »

Drafer napisao:toda81, Tako je vreme doslo, mozda se povrate prave vrednosti opet.
Da ne skrenem sa teme, ali uvek sam se pitao zasto Hrvati nazivaju Sebe Vlasima?, kakve mi veze sa njima imamo :)
Verovatno u pogrdnom smislu...bas skoro sam video neku kolumnu u njihovim novinama "vlaska posla".

kalinicm
Administrator
Administrator
Postovi: 507
Pridružio se: Pon, 01. Sep 2003. 23:35
Lokacija: Beograd

Re: oglasi na mobilnomsvetu

Post od kalinicm »

toda81, obrisana su 4 oglasa, broj telefona je blokiran, tako da ne bi trebalo da bude problema. Ako bude pošaljite email administratorima na mailto:mobilnisvet.com@gmail.com i problem će biti rešen u najkraćem tehnički mogućem vremenu.

Izvinjavamo se što to nije rešeno u toku dana, ali je u pitanju nedelja i kolege su neke od petka na odmoru, pa se čudno preklopilo i zbog toga nije reagovano pravovremeno.

Imate u dnu sajta email koji ide direktno administraciji, koja može da na prijave reaguje u kratkom roku, jer praćenje foruma što se tiče oglasa nije brza i praktična, što uslovljava zaostatak u reakciji na prijavu.

PS. Ukoliko želite prijavite uznemiravanje policiji, potrebni podaci za identifikaciju korisnika će im biti prosleđeni.


----

Molimo sve korisnike da ovakve probleme prijave na mailto:mobilnisvet.com@gmail.com kako bi administratori mogli brzo da reaguju. Ostavljanje poruka na forumu nije najbrži način za rešavanje ovakih prijava, već strogo na mail direktno administraciji.
Milan Kalinic
admin - mobilnisvet.com

toda81
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 8679
Pridružio se: Ned, 11. Nov 2007. 17:35
:: Note 4 N9100 dual
Lokacija: Požarevac

Re: oglasi na mobilnomsvetu

Post od toda81 »

kalinicm, hvala puno! Ne mogu da verujem da postoje takvi ljudi koji to rade, ali ih ocigledno ima. Sada znam kako da reagujem ako ponovo dodje do ovakve situacije. HVALA PUNO JOS JENDOM!
Note IV N9100 dual

toda81
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 8679
Pridružio se: Ned, 11. Nov 2007. 17:35
:: Note 4 N9100 dual
Lokacija: Požarevac

Re: oglasi na mobilnomsvetu

Post od toda81 »

Sada bi mogla i ova tema da se obrise jer sam ovde okacio i SS sa mojim brojem :wink:
Note IV N9100 dual

Miškoni
Administrator
Administrator
Postovi: 4096
Pridružio se: Pet, 30. Jul 2004. 07:08
:: Samsung S7
:: Huawei Y6
Lokacija: Beograd

Re: oglasi na mobilnomsvetu

Post od Miškoni »

Ukloniću ja sliku iz tvog posta, a tema neka ostane za sada. :wink:

toda81
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 8679
Pridružio se: Ned, 11. Nov 2007. 17:35
:: Note 4 N9100 dual
Lokacija: Požarevac

Re: oglasi na mobilnomsvetu

Post od toda81 »

Miškoni, hvala puno :D
Note IV N9100 dual

Odgovori