jos jedna rubrika na forumu

šta Vam se sviđa a šta ne, šta biste promenili da ste admin sajta?
dulentse
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 78
Pridružio se: Sub, 01. Jul 2006. 22:53

jos jedna rubrika na forumu

Post od dulentse »

Pozdravi svima.

Jedan predlog-sta mislite o postavljanju jos jedne rubrike koja se ne bi bavila samo telefonima vec bi sluzila za caskanje o tehnici uopste (kompjuterski programi,audio i video tehnika,tuning automobila i sl).

Mislim da bi to bila dobra ideja jer je ovaj sajt definitivno najposeceniji, a mnoge ljude koji su ovde redovni zanima jos stosta sem mobilnih tako da ne bi bilo lose podeliti jos poneku informaciju. Tako bi nas omiljeni sajt posluzio i za podizanje tehnicke kulture (e,bas sam ga srocio :D !!).

Ja cu prvi da zapocnem-moze li neko da mi preporuci dobar program za konverziju i editovanje audio i video fajlova,gde moze da se skine sa neta i da je NARAVNO besplatan?

dulentse
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 78
Pridružio se: Sub, 01. Jul 2006. 22:53

Post od dulentse »

Da,da,znam da postoji i taj sajt,ali cinjenica je da je ovaj poseceniji i MNOGO bolji!! Kad god sam nesto probao da saznam na it-svetu to je bilo pravo mucenje. Mislim da bi ipak bilo dobro da se i ovde napravi jedna rubrika i posle nekog vremena uporedi sa drugim sajtom,pa koja prezivi... :wink:

Del Boy
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 936
Pridružio se: Pet, 20. Jan 2006. 12:30
Lokacija: TUZLA , BiH
Kontakt:

Post od Del Boy »

pa to je zbog toga sto ITsvet jos nema svoj forum , a kada (ukoliko) ga dobije , bice posjecen kao i ovaj , jer ce vecina posjetilaca MS-a posjecivati i IS 8) :wink: :D

Koren
Mobil poznavalac
Mobil poznavalac
Postovi: 670
Pridružio se: Ned, 16. Apr 2006. 09:09
:: Samsung Note 2
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Post od Koren »

DEL BOY napisao:pa to je zbog toga sto ITsvet jos nema svoj forum , a kada (ukoliko) ga dobije , bice posjecen kao i ovaj , jer ce vecina posjetilaca MS-a posjecivati i IS 8) :wink: :D
Istina :D Ja jedva cekam da se tamo napravi forum i da sajt zazivi kao ovaj!!! 8)

PozZ

blade_bre
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 725
Pridružio se: Uto, 24. Jan 2006. 23:34
Lokacija: Novi Sad
Kontakt:

Post od blade_bre »

Crystal, stvaaaaarnooo.... :uhuh: :uhuh: :lol: :lol:

Forum na IT svetu bi bio i poseceniji nego ovaj, jer je neuporedivo vise znalaca sa tog polja nego mobilnih.....
...shit happens... keep d smile!

Crystal
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 92
Pridružio se: Čet, 18. Nov 2004. 13:51
:: Lumia 920
Lokacija: BG

Post od Crystal »

blade_bre napisao:Crystal, stvaaaaarnooo.... :uhuh: :uhuh: :lol: :lol:
Pa, iskreno, zar nije tako...? :)
Muce se moderatori da usmere posetioce da pisu sta treba i gde treba
al nesto im ne ide...
samo im fali jos jedna rubrika....

a sto se tice ITsvet foruma... to bi stvarno bilo super mesto:)
NOKIA N8

Del Boy
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 936
Pridružio se: Pet, 20. Jan 2006. 12:30
Lokacija: TUZLA , BiH
Kontakt:

Post od Del Boy »

pa sigurno je da ce forum biti posjecen , ali sumnjam da ce biti posjeceniji od ovog , jer je ovo najjaci forum u vezi mobilnih telefona na ovom podrucju ( Srbija , Crna Gora , HR , BiH , .... )
a vec postoji mnogo jakih foruma veznanih za racunare npr. PC Ekspert , Overklocking Club forum , .... 8) :wink: :D

Del Boy
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 936
Pridružio se: Pet, 20. Jan 2006. 12:30
Lokacija: TUZLA , BiH
Kontakt:

Post od Del Boy »

6630 app napisao:
Ne bih se slozio za forum, sajt je druga prica i odlicno je uradjen.

daj mi link nekog drugog foruma vezanog za mobilne telefone ( ali samo za mobilne telefone ) i da je sa ovog podrucja (Srbija , Crna Gora , HR , BiH , .... ) a da zaista ima mnogo posjetilaca i da je zaista razvijen

8) ;) :D

Dexter
Expert
Expert
Postovi: 3854
Pridružio se: Pon, 23. Avg 2004. 12:06
:: Samsung S21+
Lokacija: Beograd

Post od Dexter »

Odoste malo u off sa forumom...IT svet je tek u razvoju i u svom usponu tako da dajte mu malo vremena... :wink:

Odgovori