Bilo bi dobro napraviti WAP.MOBILNISVET.COM

šta Vam se sviđa a šta ne, šta biste promenili da ste admin sajta?
Symbian_OS
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 40
Pridružio se: Čet, 31. Avg 2006. 21:32

Bilo bi dobro napraviti WAP.MOBILNISVET.COM

Post od Symbian_OS »

Kad je vec sajt o mobilnim telefonima ne bi bilo lose da se napravi i za mobilne telefone. Naravno trebalo bi da bude sto manji, bez velikih slichica zbog cene gprs-a u nasoj zemlji ako neko razume na sta mislim...

MilančeBGD
Expert
Expert
Postovi: 3895
Pridružio se: Uto, 13. Dec 2005. 15:38
:: Sony Xperia U
:: SE K800i
Lokacija: Beograd

Post od MilančeBGD »

Pricalo se o ovome odavno,ali i ne treba wap stavis lepo mini operu iskljucis da ti se otvaraju slike i teraj odlicno je,a i nije skupo.
Design is not just what it looks like and feels like. Design is how it works...

VeNoM
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 5064
Pridružio se: Čet, 06. Jul 2006. 20:36
:: Sony Xperia Z5P
:: Sony Xperia Z
Lokacija: Jagodina

Post od VeNoM »

bilo bi lepo. stvarno lepo. ono samo info neki itd. a i neka slika bi bila lepa mada oni deru pa satiru. tako da
Nokia:2X7110,7650,2X3310,N95-8GB,X6!
Motorola:MpX200,MpX220! SonyEricsson:T28,P910,W950,X1,X Z, XZ5 Premium!Asus T101, zENpAD7!

Symbian_OS
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 40
Pridružio se: Čet, 31. Avg 2006. 21:32

Post od Symbian_OS »

Pa da o tome pricham. A ne bi bilo lose da se napravi i forumchic tako da bi mogli da se informisemo bilo kad i bilo gde :P

Mirko BGD
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1893
Pridružio se: Uto, 01. Jun 2004. 21:46
:: samsung s8 plus
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Post od Mirko BGD »

podrzavam ideju... Wap sajt je zaista ne ophodan.... XXX puta mi je trebalo da vidim kolika je cena nekog telefona i gde se isti moze nabaviti...

VeNoM
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 5064
Pridružio se: Čet, 06. Jul 2006. 20:36
:: Sony Xperia Z5P
:: Sony Xperia Z
Lokacija: Jagodina

Post od VeNoM »

wap forum bez avatara i sl. nije loše. e sada morala bi ponovna registracija jer bi bilo neljudski/zbog 10000kb najmanje hehehe/ ovaj forum direktno prebaciti
Nokia:2X7110,7650,2X3310,N95-8GB,X6!
Motorola:MpX200,MpX220! SonyEricsson:T28,P910,W950,X1,X Z, XZ5 Premium!Asus T101, zENpAD7!

Lobachewsky
Gatekeeper
Gatekeeper
Postovi: 3758
Pridružio se: Uto, 30. Avg 2005. 07:56
:: Huawei P20 lite DS
Lokacija: Dunavska obala

Post od Lobachewsky »

Ideja je na mestu, mada ja surfujem preko opere mini, saljem poruke na forum, proveravam mail, tako da mi trenutno nije potreban... kad bi i postojao ne bih ga posecivao jer na glavnom sajtu ima vise informacija.
ALI wap sajt bi trebalo da postoji zbog svih onih ciji mobilni ne podrzava operu mini.
Vip Neo 3 + Vip Net 100 GB, dual sim

Dario
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1230
Pridružio se: Sub, 05. Nov 2005. 14:51

Post od Dario »

@all: jeste sada, hocete i preko mp3 playera da pristupite na www.mobilnisvet.com/forum

Koja je poenta doci sa telefona na forum, em ne mozesh brzo da kucash, em se troshi kredit (jeste da ultra malo, ali trosi se), em ne mozesh nista da vidish.... itd.... Ako ti treba, lepo dodjesh sa kompa jer svako ko ima komp sigurno ima i telefon (bar 99%) i najverovatnije modem tako da moze da se konektuje i da napishe nesto (a da to bude od koristi) a ne preko telefona da spamuje bez veze. A vecina "nas" koji posecujemo ovaj forum imamo vec neki internet tako da ja mislim da nema poente napraviti wap stranicu da bi neko pokazao drugu u skoli kako on moze da ide preko gprs-a na mobilnisvet forum.

Tako da... nema potrebe da kalinicm (ako je on developer) da trosi vreme za ovakve gluposti.
gallee said: Da li postoji mogucnost da se napravi java aplikacija koja moze da instalira sis i sisx fajlove?
Program bi bio najprodavaniji svih vremena i totalno bi pregazio prednost simbijan modela.

Dexter
Expert
Expert
Postovi: 3854
Pridružio se: Pon, 23. Avg 2004. 12:06
:: Samsung S21+
Lokacija: Beograd

Post od Dexter »

Hmm,pa WAP verzija sajta je vec postojala tako da to i nije neka novost tj. moze samo da se postavi predlog da se ona ponovo aktivira...Radila je neko vreme pa se onda ugasila...Mislim da bi trebalo ponovo da postoji wap sajt i da na njemu budu samo cene telefona kao i pre... 8)

kalinicm
Administrator
Administrator
Postovi: 507
Pridružio se: Pon, 01. Sep 2003. 23:35
Lokacija: Beograd

Post od kalinicm »

Stvarno je krajnje vreme da se to odradi. Do kraja septembra će sve biti gotovo. Hvala na ovom podsetniku.
Milan Kalinic
admin - mobilnisvet.com

kroko035
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 201
Pridružio se: Pet, 14. Apr 2006. 19:51
Lokacija: Jagodina

Post od kroko035 »

:D :wink: Bravo kalinicm stvarno brzo reagujes :o jos kada bi bila jeftinija konekcija pri skidanju :roll:
Zasto da pisem kada je to neko vec napisao!

Odgovori