Opcija- teme u poslednjih 12/24/48h

šta Vam se sviđa a šta ne, šta biste promenili da ste admin sajta?
Oljica
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 345
Pridružio se: Ned, 14. Nov 2004. 17:11
Lokacija: Beograd

Opcija- teme u poslednjih 12/24/48h

Post od Oljica »

Da li postoji neka mogucnost ubacivanja opcije 'pokazi teme u poslednjih 12/24/48 h'?
Mislim da bi to bilo prilicno korisno...
Evo, ja recimo trenutno imam neki problem sa browser-om i kada sam se ulogovala, ispalo je da ni jedna tema nije aktuelna, kao da sam svo vreme bila na forumu recimo, a tek sam dosla.
I kad pozelim da vidim aktuelne teme, ja bih u sadasnjoj situaciji morala da idem po podforumima i trazim po datumima sta sam propustila jer npr nisam bila na forumu 5 dana, sto bi mi ubilo svaku volju za citanjem i sigurna sam da nisam jedina :)....
Svaki ozbiljniji forum poseduje ovu opciju, a malo je reci da je Mobilnisvet odavno u toj kategoriji.
Izvinjavam se ako sam nesto propustila, i ako postoji neka varijanta ovoga sto sam pomenula, ako je tako, primam smernice gde, kako i sta.
Pozz

fain2daniel
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1645
Pridružio se: Pon, 14. Feb 2005. 03:04
Lokacija: Jönköping
Kontakt:

Post od fain2daniel »

to se i meni desava i preko ie'a i preko firefox'a...mada dosta retko...jednom u mesec dana :uhuh:
8)
One Man's Vision,Mankind's Salvation RAPTURE Nov 5 1946........Xperia Z3

gameforce
Ex-Moderator
Ex-Moderator
Postovi: 2057
Pridružio se: Pon, 05. Jun 2006. 12:11
Lokacija: Jakarta-Indonesia

Post od gameforce »

Dobra ideja!
Meni se desava da zatvorim prozor (mahinalno) pa odose nove poruke u propast :(
Zbog neslaganja sa "uredjivačkom politikom" svojevoljno napustio forum.
Rebel in heart.

Masterokrata
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1355
Pridružio se: Uto, 13. Jun 2006. 20:10

Post od Masterokrata »

Oljica, fain2daniel, pa desava se to a ja recimo bas idem preko FF...ali dobro nije za poluditi ali kad me nema par dana i ulogujem se ono kao da sam sve pregledao sve....
Da nema to veze s onom opcijom sto sam ulogovan za stalno? Mrzi me da svaki put kucam username i password kad idem na forum samo s jednog racunara...
5130+Koss the plug....

napalm death
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1838
Pridružio se: Sub, 21. Okt 2006. 13:47

Post od napalm death »

ja kad sam koristio Firefox to mi se desavalo, sad kad mi je Opera nema problema ....

b_udder
Ex-Moderator
Ex-Moderator
Postovi: 1733
Pridružio se: Čet, 15. Dec 2005. 02:33
:: iPhone 3GS

Post od b_udder »

i ja imam slične probleme .... pogotovo što ja moram da prečešljam ceo forum tako da bi mi ta opcija bila jako korisna...

pozdrav...

Lobachewsky
Gatekeeper
Gatekeeper
Postovi: 3758
Pridružio se: Uto, 30. Avg 2005. 07:56
:: Huawei P20 lite DS
Lokacija: Dunavska obala

Post od Lobachewsky »

Moze... moze.... :wink: :) Desavalo se tako nesto i meni. :roll:
Vip Neo 3 + Vip Net 100 GB, dual sim

miodrage
WP_guru
WP_guru
Postovi: 11662
Pridružio se: Pon, 13. Mar 2006. 23:35
:: iPhone 14 Pro Max
Lokacija: Subotica
Kontakt:

Post od miodrage »

Ja koristim operu, i do sada nisam imao problema ove vrste na forumu, osim kada mahinalno zatvorim prozor. E tad ode sve u... Honduras :D
Ceterum censeo, Androidam delendam esse!

Oljica
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 345
Pridružio se: Ned, 14. Nov 2004. 17:11
Lokacija: Beograd

Post od Oljica »

I ja koristim FireFox i upravo mi se opet dogodila pomenuta stvar. Dodjoh na forum i sve se beli, nigde novih poruka... :smutny:
Nije mi jasno kako ova opcija nije uvedena ranije...Da li moze admin da se oglasi?
Pozdrav

Dexter
Expert
Expert
Postovi: 3854
Pridružio se: Pon, 23. Avg 2004. 12:06
:: Samsung S21+
Lokacija: Beograd

Post od Dexter »

Hmm,chim se ulogujete na forum nemate nijednu novu poruku?? Meni se to nije deshavalo tako ali zna da mi se dogodi i na IE i na FF da kad pritisnem opciju back da odjednom vishe nemam nijednu novu poruku...

Oljica
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 345
Pridružio se: Ned, 14. Nov 2004. 17:11
Lokacija: Beograd

Post od Oljica »

Pa eto, to je jos jedna varijanta koja govori u prilog tome da bi trebalo porazmisliti i ubaciti opciju koju sam gore navela... :wink:

Oljica
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 345
Pridružio se: Ned, 14. Nov 2004. 17:11
Lokacija: Beograd

Post od Oljica »

Znam da je admin zauzet, ali bih zaista volela da dobijem odgovor na svoje pitanje, bilo kakav, samo da je odgovor.
Cemu inace sluzi ovaj deo foruma, ako se odbacuju iole konstruktivni predlozi, ili jos gore, ignorisu?
Ovo ne bih pisala u slucaju da admin nije istog dana davao odgovore u jednoj drugoj temi iz istog podforuma. Nije mi namera da prozivam ili slicno, samo navodim cinjenice.
Pozdrav

Miškoni
Administrator
Administrator
Postovi: 4096
Pridružio se: Pet, 30. Jul 2004. 07:08
:: Samsung S7
:: Huawei Y6
Lokacija: Beograd

Post od Miškoni »

Oljice, pa poruke se hronološki ređaju, nije nikakav naročit zahvat videti šta je sve pisano od poslednjeg logovanja, jedino što te poruke neće biti "obojene". Moguće je da problem ima veze sa korišćenjem opcije "auto login" ili nekim podešavanjima vezanim za cookies. Meni se konkretno to nikad nije desilo ni iz jednog browser-a (ili možda i jeste ali daaavno pa sam zaboravio), a umem da budem ulogovan po ceo dan. Cookie sesija je inače podešena na sat vremena. Moraće Milan da se oglasi, malo strpljenja...

Oljica
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 345
Pridružio se: Ned, 14. Nov 2004. 17:11
Lokacija: Beograd

Post od Oljica »

Miškoni, znam da se hronoloski redjaju, ali posto nisu obojene, moram svaku da verifikujem po datumu, sto zaista ubija svaku volju, a pored toga, cookie-ji nisu jedini slucaj kada ova opcija dobija svoju primenu, vec su ljudi nabrojali nekoliko, a da ne pominjem clanove koji nisu registrovani, a zele nesto da procitaju.Ovo bi im odlicno doslo. Da nije tako, ne bi toliko ozbiljnih foruma raspolagalo tom opcijom.
Hvala ti jos jednom na javljanju.
Pozz

Miškoni
Administrator
Administrator
Postovi: 4096
Pridružio se: Pet, 30. Jul 2004. 07:08
:: Samsung S7
:: Huawei Y6
Lokacija: Beograd

Post od Miškoni »

Pa, slažem se da ne bi bilo loše uvesti tako nešto. A što se tiče "članova" koji nisu registrovani, neka se registruju pa će postati članovi... :wink:

Oljica
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 345
Pridružio se: Ned, 14. Nov 2004. 17:11
Lokacija: Beograd

Post od Oljica »

Milane, moze li nekakav odgovor na ovaj moj predlog?
Dosta se clanova izjasnilo o tome pozitivno, da li mozda ti imas neku bolji ideju ili nisi zainteresovan?
Ovde je ipak deo gde se adminu mogu postaviti konkretna pitanja..
Pozz

popste
Mobil poznavalac
Mobil poznavalac
Postovi: 643
Pridružio se: Pet, 12. Dec 2003. 09:48
Lokacija: SRBIJA***Beograd

Post od popste »

Pa sada je i Miskoni administrator tako da ti on moze odgovoriti na sva pitanja...
Sto se teme tice, ok je predlog, ali smatram da uopste tako nesto nije neophodno..

kalinicm
Administrator
Administrator
Postovi: 507
Pridružio se: Pon, 01. Sep 2003. 23:35
Lokacija: Beograd

Post od kalinicm »

Slažem se da je predlog interesantan, ali će morati da sačeka malo jer smo sada u fazi prebacivanja mobilnisvet.com na novi server.
Milan Kalinic
admin - mobilnisvet.com

Odgovori