Sta mislite o ovome?

šta Vam se sviđa a šta ne, šta biste promenili da ste admin sajta?
Ville Valo
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 74
Pridružio se: Pon, 04. Dec 2006. 21:05

Sta mislite o ovome?

Post od Ville Valo »

Sta mislite da ubacimo novu pod temu o java igricama telefone i onda u njima da pisemo o igricama za s60,ngage itd?
Nokia N95-2 + Spiderman 3 + Jackass 2.5!!!

Dexter
Expert
Expert
Postovi: 3854
Pridružio se: Pon, 23. Avg 2004. 12:06
:: Samsung S21+
Lokacija: Beograd

Post od Dexter »

Hm,pa tu bi moglo samo da se DISKUTUJE o njima ali bi verovatno bilo brdo linkova ka nekim sajtovima gde da se skine ta igrica a poshto je zabranjena piraterija admin i modus bi imali puno posla oko kontrolisanja svakog linka pojedinachno da li je legalan tako da.... :roll: Ne verujem neshto ali nek se oglase admin i modusi...

Green
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 6054
Pridružio se: Pon, 05. Jul 2004. 18:20
:: ...

Post od Green »

Da,da,moze samo oblik diskusije tipa koje su igrice dobre za download i slicno,slazem se i ja iako me bas nesto ne privlaci igranje na telefonu...Vise mi nekako pristaje stari dobri PlayStation 2 :wink: :wink:

neovo
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 164
Pridružio se: Ned, 19. Feb 2006. 18:45
:: ///
Lokacija: Novi Sad

Post od neovo »

ja mislim da je to dobra ideja,a i mogao bi se ubaciti jedan poseban moderator samo za tu temu. :) :)
jel sapunjate macora?

Dream Weaver
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1930
Pridružio se: Sre, 10. Nov 2004. 02:45
:: Xiaomi Mi Max 2
Lokacija: BGD,Dorćol

Post od Dream Weaver »

Dobra je ideja ali neverujem da ce ista biti od toga a zadnju rec imaju administratori :roll: :roll:
and justice for all...

Masterokrata
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1355
Pridružio se: Uto, 13. Jun 2006. 20:10

Post od Masterokrata »

E da samo nam jos to fali :P ko ce tu temu uhvatiti za glavi i rep? Losa ideja ljudi...bice mnogo piraterije a i pravo je pitanje da li su java igre vredne toga? Mislim uglavnom dobar deo igara nam je poznat a bome i sve igre za n-gage, tako da odluka ostaje na nadleznima...
Ma uostalom ako modusi uzivaju u pretrazi i ispravljanju i brisanju nelegalnih linkova neka izvole. :D
5130+Koss the plug....

miodrage
WP_guru
WP_guru
Postovi: 11662
Pridružio se: Pon, 13. Mar 2006. 23:35
:: iPhone 14 Pro Max
Lokacija: Subotica
Kontakt:

Post od miodrage »

Jos samo da mi neko kaze zasto je ovde piraterija zabranjena? Mislim da 97% nas ovde ima piratski i crackovan software u svom telefonu. Ispravite me ako gresim.
Slazem se da piraterija nije legalna, i da bi vlasnik sajta mogao da ima probleme zbog toga, ali isto tako, kako nas iko moze zaustaviti da razmenjujemo piratski softver? Pa sta ako neko i kaze nesto da ima? Nece javno da postuje link, ima mnogo boljih nacina. Mis'im... Kapirate me?
Ceterum censeo, Androidam delendam esse!

Masterokrata
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1355
Pridružio se: Uto, 13. Jun 2006. 20:10

Post od Masterokrata »

miodrage, pa zabranjeno je javno postovanje piratskih linkova, cak je i "Burek" forum imao problema zbog Gameloft igara koje su bile postovane za download i morali su da uklone samo njihove igre i programe. A aj ti sad pa znaj koji ce se proizvodjac softvera buniti a koji nece.
Ma to je u sustini politika foruma i vlasnika, a posto smo na njihovom forumu ne preostaje nam nista drugo nego da piratske programe delimo preko pp i mail-a. Znaci smes koliko hoces da pricas o nelegalnom softveru ali na pp za linkove. 8)
5130+Koss the plug....

gameforce
Ex-Moderator
Ex-Moderator
Postovi: 2057
Pridružio se: Pon, 05. Jun 2006. 12:11
Lokacija: Jakarta-Indonesia

Post od gameforce »

Zvanični stav vlasnika foruma je NE bilo kom obliku razmene programa i linkova koji bi ili vode ka pirateriji.
Zato ova tema ide pod LOCK
Zbog neslaganja sa "uredjivačkom politikom" svojevoljno napustio forum.
Rebel in heart.

Zaključana tema