cene mob. u svim vecim gradovima srbije

šta Vam se sviđa a šta ne, šta biste promenili da ste admin sajta?
dimi89
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1934
Pridružio se: Sre, 07. Feb 2007. 09:25
:: Samsung Galaxy Neo
:: LG Optimus 4X HD
Lokacija: Nis

cene mob. u svim vecim gradovima srbije

Post od dimi89 »

Posto sam cuo da ce sajt da se menja<sto je veoma pozitivno> pa sam mislio da kao vas verni posetilac predlozim jedan mozda dobar savet.Naime zasto ne bi bile cene ne samo iz BG-a nego iz svi vecih gradova Srbije? Mozda < sigurno> je ovo glupo sto cu da napisem ali evo ja naprimer mogu da vam sakupim cene skoro <89-100%> svih radnji u gradu <naime nema ih mnogo>.Jer sam primetio da se cene u Nisu i u BG razlikuju evo jedan primer pa vi ocenite da li se malo razlikuju .LG p7200 je u BG-u od 143 evra do 160 a u Nisu je u svim radnjama 170 evra.Tako da mislim ja i moji drugovi <drugarice> da to nije lose.Znaci cene mogu da vam saopstavam na nedelju -dve dana za sve mobilne sa sajta ukoliko ih ima u radnjama.Uz to mogu i koji komentar da dam a i da kazemo d se razumem u mob telefone ne mnogo ali dovoljno da prepoznam dobar mob i dobru cenu :D he he malo me je :oops:

MilančeBGD
Expert
Expert
Postovi: 3895
Pridružio se: Uto, 13. Dec 2005. 15:38
:: Sony Xperia U
:: SE K800i
Lokacija: Beograd

Post od MilančeBGD »

dimi89, pa jel si ti video da admin ima problema i sa Beogradom,i da se svi zale na netacne cene.A gde jos da stavi sve gradove Srbije,pa ja bih se lincno ubio,treba staviti sve te radnje,zvati,ili one da salju svoje cene,treba dopunjavati i azurirati te cene ih ko da je to lako.Pa sajt se promenio pre jedno 10 meseci,ne verujem da ce se to desiti za nekih 3-4 meseca ali mozda za god.dana se i desi,sto menjati sad sajt svakih 5-6 meseci,meni je ovako sasvim dobar.Jeste to problem sto nemaju drugi gradovi ali sta ces tako je,da je Nis bio glavni grad sigurno bi cene bile samo za Nis.
Design is not just what it looks like and feels like. Design is how it works...

McLaren F1
Ex-Moderator
Ex-Moderator
Postovi: 1507
Pridružio se: Pet, 28. Apr 2006. 16:51
:: LG G2
Lokacija: Novi Beograd

Post od McLaren F1 »

A jos plus to ne zavisi samo od MS-a (citaj Milana),nego i od tih radnji u drugim gradovima,jer se i one pitaju da li uopste zele da se reklamiraju bas na ovom sajtu,a pretpostavljam da moraju i nesto da plate za reklamiranje tako da... :roll:

gameforce
Ex-Moderator
Ex-Moderator
Postovi: 2057
Pridružio se: Pon, 05. Jun 2006. 12:11
Lokacija: Jakarta-Indonesia

Post od gameforce »

Pljuvački komentari obrisani a tema zaključana zbog manjka kulture u komentarima! :dry:
Zbog neslaganja sa "uredjivačkom politikom" svojevoljno napustio forum.
Rebel in heart.

Zaključana tema