Šta za 350€?

ne možete da se odlučite koji tačno model da kupite iz Vašeg užeg izbora?
Odgovori
slavisaj
Mobil poznavalac
Mobil poznavalac
Postovi: 676
Pridružio se: Čet, 22. Dec 2005. 22:58
:: Huawei Mate 10 Pro
Lokacija: Subotica

Re: Šta za 350€?

Post od slavisaj »

ehh, hvala bogu kad je otisao iphone :D Javi sta si uzeo :)

dachakragujevac80
Expert
Expert
Postovi: 2328
Pridružio se: Sre, 03. Sep 2014. 16:44
:: Iphone 11 pro

Re: Šta za 350€?

Post od dachakragujevac80 »

Obavezno! :D Inace onaj Dado iz Subotice daje "usmenu" garanciju na godinu dana! :o

sugarcoated_ass
Sertifikovani Trol
Sertifikovani Trol
Postovi: 7897
Pridružio se: Pet, 05. Nov 2010. 08:36
:: Samsung Galaxy A52s
:: Nokia 8.1
Lokacija: Novi Sad

Re: Šta za 350€?

Post od sugarcoated_ass »

Pa niko ti od tih ne daje važeću garanciju. Šta si očekivao? [emoji38]
Ako hoćeš garanciju onda ili legalna radnja, operater ili polovni uređaji uzeti preko operatera. :)

Sent from honor 8 lite using Tapatalk

slavisaj
Mobil poznavalac
Mobil poznavalac
Postovi: 676
Pridružio se: Čet, 22. Dec 2005. 22:58
:: Huawei Mate 10 Pro
Lokacija: Subotica

Re: Šta za 350€?

Post od slavisaj »

Pitaj ga ako moze da ti da kopiju racuna od prodavnice odakle je doneo telefon.

dachakragujevac80
Expert
Expert
Postovi: 2328
Pridružio se: Sre, 03. Sep 2014. 16:44
:: Iphone 11 pro

Re: Šta za 350€?

Post od dachakragujevac80 »

Ja ga pitam,pa sta mi garantuje da ce da mi popravi ako mi se pokvari telefon,on kaze mojih 500 pozitivnih ocena! :D Sto jes jes! Ima i ovih koji daju pisanu,ali pitanje je koliko je to merodavno! Ovaj lik salje telefon u servis u Madjarsku,a ovi sa pisanom,verovatno cackaju u svom servisu! Sad sta je pametnije! :unsure:

dachakragujevac80
Expert
Expert
Postovi: 2328
Pridružio se: Sre, 03. Sep 2014. 16:44
:: Iphone 11 pro

Re: Šta za 350€?

Post od dachakragujevac80 »

Sta mislite o ovome? Pisana garancija godinu dana? Nema jeftinijeg G6 na oglasima trenutno (Sorry na duplom postu)

https://www.kupujemprodajem.com/AKCIJA- ... =110089442

slavisaj
Mobil poznavalac
Mobil poznavalac
Postovi: 676
Pridružio se: Čet, 22. Dec 2005. 22:58
:: Huawei Mate 10 Pro
Lokacija: Subotica

Re: Šta za 350€?

Post od slavisaj »

Procitaj komentare, tj te ocene. Pa sad, ako su toliko njih zadovoljni, nisi valjda bas takav maler da tebe nesto zezne :)

Ja sam od Smiljane pre uzeo Xiaomi mi4, pa onda od nekog drugog 2 LG-a da donesem ovde u Francusku, jer su u Francuskoj skuplji. Onda od Vere iz Subotice samsung galaxy tab s2. pa onda za sebe tv samsung, pa za necaku lg tv, pa za brata isto lg tv. i da kucnem u drvo, nijedan se jos nije pokvario. a najnoviji je bratov lg tv , star oko god dana.

dachakragujevac80
Expert
Expert
Postovi: 2328
Pridružio se: Sre, 03. Sep 2014. 16:44
:: Iphone 11 pro

Re: Šta za 350€?

Post od dachakragujevac80 »

Fora je sto on,od svih Suboticana,ima najmanje ocena (159),doduse sve su pozitivne! :D
Pa valjda nisam toliki maler u pm! :oops:
Sad samo da vidim i boju (ima ga u sve tri),pa da zovem tipa!
A da nema neko na forumu da je iz Subotice i da mozda poznaje neke od ovih likova?

Edit: hahahaha,sad vidim da si ti iz Subotice! ^^^
Odakle ovoliko prodavaca bas gore,jel ti likovi imaju svoje radnje ili sta? Kako "izvrsavaju" garanciju?

slavisaj
Mobil poznavalac
Mobil poznavalac
Postovi: 676
Pridružio se: Čet, 22. Dec 2005. 22:58
:: Huawei Mate 10 Pro
Lokacija: Subotica

Re: Šta za 350€?

Post od slavisaj »

Da ja sam iz Subotice, ali sad nisam u Subotici, u Francuskoj sam, vracam se za nedelju dana. Nemaju oni svoje prodavnice, oni donose te telefone i ostale stvari i vracaju AFU ili porez, i to im je ustvari zarada. Cesto oni idu preko, pa zato i mislim da nije problem sa garancijom da se uradi. Dobro ovima iz Madjarske jer prodaju vise telefona, a dobro i nama jer mozemo kupiti po povoljnijim cenama nego kod nas. Znam da je bilo da za LG valjda ( pisem za televizore ) vazila je garancija i kod nas pa tako mozda i ovaj sto daje pisanu garanciju, mozda i ona vazi kod nas, u zvanicnom servisu za LG. Pitaj ga.

dachakragujevac80
Expert
Expert
Postovi: 2328
Pridružio se: Sre, 03. Sep 2014. 16:44
:: Iphone 11 pro

Re: Šta za 350€?

Post od dachakragujevac80 »

Narucio sam kod ovog Nikole,ostali ili nemaju ili imaju neku garanciju,ali ili je to usmeno ili dva meseca,sedam dana...On u petak ide u Madjarsku da preuzme telefone,i u zavisnosti od guzve na granici,poslace mi u petak ili u subotu,tako da je kod mene ili u subotu ili ponedeljak.
Treba izdrzati do tad sa nekim Alkatelom od pre isusa hrista sa fizickom tastaturom i bez operativnog sistema! :lol:

iLuka
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 6243
Pridružio se: Uto, 17. Maj 2005. 11:13
:: iphone 11 pro max

Re: Šta za 350€?

Post od iLuka »

...sto bi rekao Brankisha, ''sta ti decko radis...''
prodao si S7edge i 6s da bi uzeo G6 LG?! znas kad ces da ga prodas posle i koliko ces da dobijes?! Pitaj Azimutha da ti objasni kako se prodaje LG...

dachakragujevac80
Expert
Expert
Postovi: 2328
Pridružio se: Sre, 03. Sep 2014. 16:44
:: Iphone 11 pro

Re: Šta za 350€?

Post od dachakragujevac80 »

Ali nov za iste pare za koje sam prodao polovne S7e (za to priznajem da sam se zajebao) i Ip6s (ios mi je dosadan postao). Nema veze,vazno je da se okrece,ionako za godinu dana uzimam nov tel u vipu na rate,pa i ne moram da prodam lg,poklonicu ga klincu,zeni... :D

Baraba
Akcionar Mobilnog Sveta
Akcionar Mobilnog Sveta
Postovi: 11008
Pridružio se: Ned, 08. Feb 2009. 04:06
:: Ivan I. na Kupujem
:: Prodajem

Re: Šta za 350€?

Post od Baraba »

Imaš crni S7E star mesec dana sa Roming garancijom, cena 400e.

dachakragujevac80
Expert
Expert
Postovi: 2328
Pridružio se: Sre, 03. Sep 2014. 16:44
:: Iphone 11 pro

Re: Šta za 350€?

Post od dachakragujevac80 »

Vec sam narucio G6,a i ne bi da se vracam na s7e. Vreme ce pokazati kako i sta.Ali ako sve bude ok,nema sumnje da ce me drzati do sledece godine,negde na leto :wink:

Joxy
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 4989
Pridružio se: Uto, 25. Feb 2014. 13:31
:: Samsung & Apple
:: Spajamo nespojivo :D
Lokacija: Kragujevac

Šta za 350€?

Post od Joxy »

^ Nije moralo da te buni to sa garancijom jer je potpuno svejedno da li je ona usmena ili pisana kada se ne moze porediti sa onom koju daju operateri.
Ta pisana od godinu dana ti je isto sto i usmena. Kako moze pisana garancija trajati 12m?
Druga je stvar da ti on da garanciju i racun iz radnje ali u tom slucaju ona mora biti minimum 24m i cena naravno ide na gore.
Sve u svemu neka te dobro sluzi tel i javi utiske cim stigne. G6 je prelep model i definitivno ostaje pitanje vredi li S8 100+€ vise.
iLuka napisao:...sto bi rekao Brankisha, ''sta ti decko radis...''
prodao si S7edge i 6s da bi uzeo G6 LG?! znas kad ces da ga prodas posle i koliko ces da dobijes?! Pitaj Azimutha da ti objasni kako se prodaje LG...
Samo sam to cekao, klasican komentar prosecnog Srbende. [emoji1]
Mene su hteli da lincuju kada sam uzeo Xiaomi a pre toga imao Samsung i iP. Svi pitaju sta ti je to, ti si lud, ovo-ono... Klasicna neinformisanost nasih ljudi i prosecno razmisljanje. [emoji1]
Nemoj da mislis da tebe nesto prozivam licno, samo sam morao da se osvrnem na post. Po cemu su konkretno po tvom misljenju bolji gore navedeni modeli od G6 pa da nije morao da menja? [emoji3]
Svaka promena je dobro dosla a meni se cini u ovom slucaju da je napravio sasvim ok izbor. [emoji3]

Uostalom pitaj Barabu kako je zadovoljan posto non-stop pravi neke kombinacije a na kraju se uvek vraca na Xiaomi. :)

dachakragujevac80
Expert
Expert
Postovi: 2328
Pridružio se: Sre, 03. Sep 2014. 16:44
:: Iphone 11 pro

Re: Šta za 350€?

Post od dachakragujevac80 »

Hvala @Joxy obaveyno. Narucio sam platinastu (sivu) boju,mislim da mu ta najlepse stoji. Mada ako je ne bude na stanju,nisu lose ni crna i bela.

Batak
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1118
Pridružio se: Pon, 01. Maj 2017. 11:31
:: Samsung S8 plus

Re: Šta za 350€?

Post od Batak »

Nadam se da neces imati problema sa njim. Ja licno je bih rizikovao sa G6 posle onoliko problema u proslosti sa njihovim modelima.
Ono urezivanje oko kog se povela prica na Benchu nikako nije normalno. Pa nije to Amoled bre. Ali LG je imao te probleme i ranije (ima i kod drugih proizvodjaca) i nikako nije normalno. Kad malo bolje razmislim ni jedan flagship im nije bio bez neke muke.

Sent from my SM-G955F using Tapatalk

Baraba
Akcionar Mobilnog Sveta
Akcionar Mobilnog Sveta
Postovi: 11008
Pridružio se: Ned, 08. Feb 2009. 04:06
:: Ivan I. na Kupujem
:: Prodajem

Re: Šta za 350€?

Post od Baraba »

Slažem se za LG, ali nema G6, barem nisam ispratio da ima probleme, ne crkava, dobar je ekran, jeste stariji 821 ali je jak i proveren... Meni su na S7E menjali ekran, pojavi se dobro poznata linja preko ekrana, pa šta sad, nisam rekao da imaju muku. Ortak je dobio treći iP 6s Plus zbog ekrana.

Batak
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1118
Pridružio se: Pon, 01. Maj 2017. 11:31
:: Samsung S8 plus

Re: Šta za 350€?

Post od Batak »

Za sada nema, tacno. Ali ni na G3 nije pocelo odmah da se desava. Ne znam, ja se ne bih igrao.
Dobro, to stoji za S7e da se desava. Ali, menjaju vrlo brzo i nema greske.
Za iPhone se slazem, previse problema takodje.

Sent from my SM-G955F using Tapatalk

pero0000
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1197
Pridružio se: Pet, 23. Jul 2010. 10:02
:: Samsung S10
:: Nokia 6210

Re: Šta za 350€?

Post od pero0000 »

U teoriji se na svakom modelu posle izvesnog vremena, mogu javiti problemi, onda ne bi trebalo uopšte kupovati telefone.

Mitsubishi Trium Galaxy

Odgovori