Xiaomi Mi A1 vs Mi A2 Lite

ne možete da se odlučite koji tačno model da kupite iz Vašeg užeg izbora?
Djoslica123
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 2
Pridružio se: Sub, 09. Mar 2019. 20:08
:: Xiaomi Mi A1
:: Xiaomi Mi A2 lite

Xiaomi Mi A1 vs Mi A2 Lite

Post od Djoslica123 »

Mi A1 ili A2 lite? Ili neki treci? Nikako da se odlucim :roll: :roll:

sugarcoated_ass
Sertifikovani Trol
Sertifikovani Trol
Postovi: 7897
Pridružio se: Pet, 05. Nov 2010. 08:36
:: Samsung Galaxy A52s
:: Nokia 8.1
Lokacija: Novi Sad

Re: Xiaomi Mi A1 vs Mi A2 Lite

Post od sugarcoated_ass »

Pa u pitanju ti je jedan te isti telefon. Razlika je što je A2 lite noviji i imaće dužu podršku, a A1 ima dodatnu 2x zoom telephoto kameru dok A2 lite ima depth sensor, ali ima i primetno veći kapacitet kapacitet baterije.
Kontam da ti podrška i baterija više znače od telephoto, tako da idi na A2 lite.

Sent from my Nokia 8.1 using Tapatalk

iKe
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1289
Pridružio se: Čet, 18. Mar 2010. 20:57
:: S6 edge
:: Nexus 7 2013
Lokacija: Sokobanja

Re: Xiaomi Mi A1 vs Mi A2 Lite

Post od iKe »

Kao što ti Sugar kaže, otprilike isti telefoni. A1 je nešto veći. A2 lite drži bateriju nenormalno dugo. Meni traje i po 10 dana. Doduše kao drugi telefon, samo za pozive i mail-ove. Ja bih išao na noviji, A2 lite.

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
The Member formerly known as L.S.I. .... Genuine vanilla ice cream sandwich... Nexus Prime

гари
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 4712
Pridružio se: Uto, 13. Sep 2016. 17:04
:: Xiaomi Mi A2 Lite
Lokacija: Novi Sad

Re: Xiaomi Mi A1 vs Mi A2 Lite

Post od гари »

Da i ja potvrdim za bateriju - čak i sad kad mi je telefon sveže kupljen, pa često blejim u njega, podešavam ga, eksperimentišem, baterija traje dan i po. Za neki duži put mi power bank izgleda ne bi ni trebao, osim ako bi baš hteo tokom puta da gledam filmove ili serije.

Djoslica123
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 2
Pridružio se: Sub, 09. Mar 2019. 20:08
:: Xiaomi Mi A1
:: Xiaomi Mi A2 lite

Re: Xiaomi Mi A1 vs Mi A2 Lite

Post od Djoslica123 »

hvala punoo, sestra ima A1, a meni zapao za oko A2 lite, ali ipak cu vas poslusati posto sam i ja vise za njega :roll:

niko1a
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 715
Pridružio se: Uto, 27. Jan 2015. 23:46
:: android

Re: Xiaomi Mi A1 vs Mi A2 Lite

Post od niko1a »

Mislim da je kamera sveukupno bolja na A1, al to nek ti jos potvrdi neko ko je koristio uporedo oba, ostalo je manje vise isto, stim sto dobijas jacu bateriju na A2 lite, ali nije ni na A1 nesto losa samo na A2 lite ce ti sigurno bolje drzati, i duzu podrsku softvera, jedino sad sto se izgleda tice zbog notcha mi je opet prednost A1 ali to je individualna stvar. Tako da vidi sta ti vise treba i znaci pa odluci, ali verovatno ni sa jednim neces pogresiti.

Odgovori