Telefon do 200 evra

ne možete da se odlučite koji tačno model da kupite iz Vašeg užeg izbora?
Aunt Fanny
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 2
Pridružio se: Sub, 11. Maj 2019. 14:01
:: samsung primo S5610

Telefon do 200 evra

Post od Aunt Fanny »

Pozdrav,

Potrebna mi je pomoć oko izbora telefona, ne menjam ih često i nisam baš neki poznavalac. Budžet je trenutno oko 20 000 din, ali bi možda mogao da se protegne i do 24-25. Na netu (konkretno sajt winwin-a) sam u tom rangu videla sledeće modele: Honor 8a, Huawei Y7 prime (2018), Motorola Moto G6, Motorola One, Xiaomi Redmi 7, Mi A2 lite. Redmi 6 i S2 takođe tu spadaju ali, ako sam dobro razumela, više neće dobijati update, (ne znam da li bi i koliki to problem bio u budućnosti). Dolaze u obzir i drugi predlozi. Nijedan od pomenutih nisam videla uživo, i osetila kakav je u ruci, na slikama deluju ogromno što me baš i ne oduševljava. Manji su uglavnom iz 2017 i stariji, sa starijim verzijama androida, pa nisam sigurna koliko bi to bila pametna investicja.

Što se tiče mojih potreba, telefon bih koristila za pozive, poruke, mail, viber, face, instagram, surfovanje netom, youtube, filmove/serije, slušanje muzike, čitanje knjiga, google maps... Igrice ne igram. Kamera da bude koliko-toliko solidna, ne očekujem profi slike za te pare, ali da, što bi rekao naš narod, "liče na nešto".

Kao što već rekoh, ne menjam često telefone, tako da bi bilo poželjno da potraje bar naredne 2-3 god.

Izvinite ako je post predugačak, mislim da više informacija olakšava davanje odgovora. Unapred hvala. :)

Evindzer
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 9942
Pridružio se: Ned, 24. Avg 2014. 20:07
:: Samsung Beleška 10
:: Široka Noklica

Re: Telefon do 200 evra

Post od Evindzer »

Aunt Fanny napisao: Motorola One
Od svih pomenutih, ja bih birao ovaj, ako ga ima po ceni od oko 20-tak hiljada i ako ti ne smeta obrva u vrhu ekrana, u ajfonovskom stilu.

Deksi
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 4924
Pridružio se: Sre, 24. Feb 2010. 23:51
:: one+ nord2
Lokacija: LE

Re: Telefon do 200 evra

Post od Deksi »

Xiaomi MI A2, 4 GB RAM 64 ROM.
Na KP ga ima nov sa nekom pisanom garancijom za 155 e. U winwin-u je skuplji.

Poslato sa jugoistoka

Joxy
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 4989
Pridružio se: Uto, 25. Feb 2014. 13:31
:: Samsung & Apple
:: Spajamo nespojivo :D
Lokacija: Kragujevac

Re: Telefon do 200 evra

Post od Joxy »

Da li u obzir dolazi i KP ili samo radnja?
Ako moze i KP onda svakako Xiaomi Mi8 Lite, Redmi Note 7... [emoji4]

Aunt Fanny
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 2
Pridružio se: Sub, 11. Maj 2019. 14:01
:: samsung primo S5610

Re: Telefon do 200 evra

Post od Aunt Fanny »

Hvala na predlozima, problem je što je većina današnjih telefona prevelika. Uredjaj od 16 i više cm nije praktičan za svakodnevno nošenje i rukovanje. Ima li nešto manje, u cenovnom rangu do 23 000, a da valja?

liman3
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 407
Pridružio se: Sre, 28. Maj 2014. 08:54
:: P10 Lite

Re: Telefon do 200 evra

Post od liman3 »

Samsung A40

Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk

znemanja
Moderator
Moderator
Postovi: 9188
Pridružio se: Pon, 07. Jul 2008. 22:16
:: Samsung S20 Ultra
:: Samsung A52
Lokacija: Beograd

Re: Telefon do 200 evra

Post od znemanja »

Od manjih Galaxy A40.

Sent from my Samsung Galaxy S9 Plus using Tapatalk
Samsung Galaxy S22 Ultra, Samsung Galaxy Watch4 Classic, Samsung Galaxy Tab S6 LTE, Samsung Galaxy A52, Samsung Galaxy A6+ (2018)

Odgovori