Telefon do 350 eura

ne možete da se odlučite koji tačno model da kupite iz Vašeg užeg izbora?
Bogdan2015
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 284
Pridružio se: Uto, 19. Maj 2015. 11:00
:: Samsung Galaxy S7
:: Xiaomi Redmi N3 Pro

Telefon do 350 eura

Post od Bogdan2015 »

Pazljivo sam pogledao i nisam nasao neku slicnu temu. Dakle telefon je za brata,prodao bi Iphone 5 pa bi uzeo neki novi do 350 eura. Najbitnija stvar mu je kamera,kao i fluidnost. Pozeljno bi bilo da je dobre izrade,ali nije toliko presudno. Takodje bilo bi dobro da ekran nije veci od nekih 5,2 inca.Posto je video moj Redmi Note 3 Pro,svideo mu se Mi5. Dajte predloge. Moze i preko kp.

drom
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 818
Pridružio se: Čet, 28. Avg 2014. 06:54
:: Samsung S7 Edge Gold

Re: Telefon do 350 eura

Post od drom »

Koja si ti dosada.
Ovaj forum treba da dobije ime Bogdanov forum.

Apel na moderatore i admine da obrate paznju malo na ovog clana koji svuda spamuje, komentarise, a sve naravno bez ikakvog znanja i tezine, pise samo da bi pisao.

A sa druge strane, znam da je bilo tema sa ovim naslovom, to je neki uobicajeni budzet, i pisali smo i citali mnogo o tome.

Sent from my S7 Edge Gold Platinum

znemanja
Moderator
Moderator
Postovi: 9188
Pridružio se: Pon, 07. Jul 2008. 22:16
:: Samsung S20 Ultra
:: Samsung A52
Lokacija: Beograd

Re: Telefon do 350 eura

Post od znemanja »

Bogdan2015, Evo pročitaj ovu temu, tu se pisalo baš o telefonu do 350 evra

http://www.mobilnisvet.com/forum/viewto ... 17&t=30387

Želim da ti uputim par saveta ovom prilikom. Nov si član na forumu i dosta mlad i to je OK, pre svega nije poenta da skupiš što više postova, jer ova "titula" koja se dobija sa brojem postova je samo zabavnog karaktera i nema nikakav uticaj i sl. Dakle, ako si rešio da aktivno učestvuješ na forumu, malo više čitaj, pogledaj šta se pisalo ranije pre nego što si se registrovao, na taj način ćeš proširiti svoje znanje, pa će ti i postovi biti kvalitetniji.
Samsung Galaxy S22 Ultra, Samsung Galaxy Watch4 Classic, Samsung Galaxy Tab S6 LTE, Samsung Galaxy A52, Samsung Galaxy A6+ (2018)

Green
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 6054
Pridružio se: Pon, 05. Jul 2004. 18:20
:: ...

Re: Telefon do 350 eura

Post od Green »

Drugima ovde piskaraš savete šta da uzmu, a sad za brata ti treba nečiji drugi? Daj bre mali uozbilji se, nije ti 5 godina.

Sale_M
Akcionar Mobilnog Sveta
Akcionar Mobilnog Sveta
Postovi: 15735
Pridružio se: Pet, 23. Nov 2007. 18:14
:: HUAWEI P40 Pro +
:: HUAWEI P40 Pro

Re: Telefon do 350 eura

Post od Sale_M »

Green,propao nam forum nacisto kad se svodi na ovakve postove neke novopecene dece koji su cas veliki mobilni znalci,a onda otvaraju 100 tema o poredjenju modela.
Neverovatno koliko je bilo dobro 2007 godine kad sam ja dosao na forum,mi tada mladji smo kupili neke cake od starijih,ali nije bilo spamovanja,rasprava i slicnog,bas je bilo lepo drugarstvo.
Sta ostade od onakvog foruma...

Sent from Xperia Z5
XIAOMI Mi 11 midnight grey
HUAWEI P40 Pro classic black
HUAWEI P40 Pro + ceramic white
HUAWEI P30 Pro breathing crystal
XIAOMI Redmi Note 10 Pro onyx grey
HUAWEI P20 Pro twilight violet

bata bogdan
Banned
Postovi: 4049
Pridružio se: Pet, 16. Dec 2011. 03:33
:: Huawei X2 7.0 LTE
:: Huawei M2 10.1 LTE
Lokacija: Tamo daleko...

Re: Telefon do 350 eura

Post od bata bogdan »

Mališa bi mogao malo na hlađenje, džaba se ovde njemu objašnjava sve, ipak je to dete od 13 godina, on će pa da spamuje i otvara teme i dalje... A upozoren je vec koji put...

Huawei Mediapad X2 7.0
Huawei

Green
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 6054
Pridružio se: Pon, 05. Jul 2004. 18:20
:: ...

Re: Telefon do 350 eura

Post od Green »

Sale_M, nije forum propao, već se srozao kvalitet svega na njemu. Vlasnike boli paja da malo unaprede korisničko iskustvo, stari članovi više ne pišu, novi koji dođu ne zadržavaju se duže vreme. Forumarenje nije kao što je nekad bilo. Sad se iredenta balavih skuplja po fejsu, instagramu, snapchatu, youtube, viberu... Jbg

mb011
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 922
Pridružio se: Pet, 07. Jul 2006. 22:18
:: Sony Xperia M4 Aqua
:: Nokia 208
Lokacija: Beograd

Re: Telefon do 350 eura

Post od mb011 »

Green napisao:Sale_M, nije forum propao, već se srozao kvalitet svega na njemu. Vlasnike boli paja da malo unaprede korisničko iskustvo, stari članovi više ne pišu, novi koji dođu ne zadržavaju se duže vreme. Forumarenje nije kao što je nekad bilo. Sad se iredenta balavih skuplja po fejsu, instagramu, snapchatu, youtube, viberu... Jbg
Apsolutno se slažem, iako nisam neki prekaljeni forumaš, oseća se pad kvaliteta, i uopšte slaba poseta...

Sent via Xperia Z3

drom
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 818
Pridružio se: Čet, 28. Avg 2014. 06:54
:: Samsung S7 Edge Gold

Re: Telefon do 350 eura

Post od drom »

Istina je za pad kvaliteta, ali slaba posecenost je direktno povezana sa godisnjim dobom - leto je, vreme letovanja, odmora.

Sent from my S7 Edge Gold Platinum

Azimuth
Moderator
Moderator
Postovi: 11610
Pridružio se: Sub, 27. Jan 2007. 20:58
:: Note 8 DS
Lokacija: Novi Sad

Re: Telefon do 350 eura

Post od Azimuth »

A sve to nije tema :wink:
Zbog toga ova ide pod katanac.

Zaključana tema