Šta posle S7 edge?

ne možete da se odlučite koji tačno model da kupite iz Vašeg užeg izbora?
dachakragujevac80
Expert
Expert
Postovi: 2328
Pridružio se: Sre, 03. Sep 2014. 16:44
:: Iphone 11 pro

Re: Šta posle S7 edge?

Post od dachakragujevac80 »

Da ne otvaram novu temu...Nešto sam razmišljao,ako budem menjao s7e,to će biti isključivo Iphone,jer mislim da sa drugim Androidom ne bi dobio ništa "toliko" vauu,nešto da bi ubio zasićenost s7-icom. Ovako novi OS,već sam ga koristio,meni ne smeta to što ne može tu mnogo da se čačka i menja interfejs,što nema vidžete na početnom ekranu i sl.
E sad se samo dvoumim,da li bacati pare na 8-icu,ili kupiti 7-icu ili čak 6s?
Tj,da li 8-ica vredi toliko više od dva prethodna modela?
Da se razumemo,sve to stoji,i nov procesor,poboljšana kamera i sl.,ali po mom mišljenju,u nekom normalnom korišćenju to ne igra neku bitnu ulogu.
I veličina ekrana kod manjeg modela mi ne smeta ni malo,čak mi i više odgovara od plus modela.

Послато са SM-G935F уз помоћ Тапатока

Superiorni
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 37
Pridružio se: Čet, 23. Jun 2016. 02:33

Re: Šta posle S7 edge?

Post od Superiorni »

Moj ti je predlog da si sacuvas pare i uzmeš 6s. Sedmica po meni nikakva revolucija u odnosu na 6s. Osmicu bih preskočio i onda za neko vreme kada padne cena za X tek tada možda vredi apgrejd. Ja do pre neki dan nosio SE i zamenio ga samo zbog veličine ekrana. Jeste da je zverka, jeste da se ne oseća u džepu ali jeste i da dosta puta zafali veći ekran, pogotovo kada mi stigne mail pa mora tabela da se odradi i pošalje nazad. 6s je ipak prava mera.


Sent from my iPad using Tapatalk

iLuka
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 6243
Pridružio se: Uto, 17. Maj 2005. 11:13
:: iphone 11 pro max

Re: Šta posle S7 edge?

Post od iLuka »

sto se tice izbora iphone-a, mogu da ti pomognem...
6s uzmi i to koriscen, nikako preko mreze jer su nerealno skupi u odnosu na crno trziste (gde bi ga i prodavao kasnije, je l'...)
nudi mizerno losije ''uslove'' od ip7/ip8 i lepo mozes da se upoznas sa sistemom.

ip6s je sada 420/430eur nov sa 32GB... od toga kreni.

ako zelis na duze staze - onda ip8/8plus, mozda sacekaj i X ali finansijski gledano samo ako uzimas iphone na duze od godinu dana...

dachakragujevac80
Expert
Expert
Postovi: 2328
Pridružio se: Sre, 03. Sep 2014. 16:44
:: Iphone 11 pro

Re: Šta posle S7 edge?

Post od dachakragujevac80 »

Znači,po vašem mišljenju,ili 8 ili 6s,7 da izbegavam? A kolika bi realna bila neka doplata u trampi između s7e i 6s?

Послато са SM-G935F уз помоћ Тапатока

Batak
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1118
Pridružio se: Pon, 01. Maj 2017. 11:31
:: Samsung S8 plus

Re: Šta posle S7 edge?

Post od Batak »

Jesi li probao da koristis neki iPhone malo duze? Jesi li siguran da ti nece smetati neke stvari?
Ja npr sada nikako ne mogu na iPhone (probao sam ne znam ni sam koliko puta) jer ne radi ni truncicu bolje od S8 (ranije to nije bio slucaj) plus seckanje fejsa i instagrama kada krene live video. Na to dodaj mnogo losiji ekran i malo losiju kameru. Ne dobijas nista.

Sent from my SM-G955F using Tapatalk

dachakragujevac80
Expert
Expert
Postovi: 2328
Pridružio se: Sre, 03. Sep 2014. 16:44
:: Iphone 11 pro

Re: Šta posle S7 edge?

Post od dachakragujevac80 »

Koristio sam Iphone 6 skoro godinu i po dana,tako da mi nista nije strano. Ekran je samo na papiru losiju,u stvarnosti to uopste nije tako. Razlika se primeti samo kad stavis jedan pored drugog. Ne menjam ja telefon (ako ga uopšte i promenim) zato što mi ke ovaj loš,već čisto jer sam se zasitiomAndroida i treba mi neka promena. Posle ću vrv opet nazad i tako ukrug. [emoji6]

Послато са SM-G935F уз помоћ Тапатока

novak
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1341
Pridružio se: Ned, 04. Jan 2009. 06:09

Re: Šta posle S7 edge?

Post od novak »

Onda idi iPhone. Ako cijena nije prepreka, onda 8ica. Inace 7ica.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Batak
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1118
Pridružio se: Pon, 01. Maj 2017. 11:31
:: Samsung S8 plus

Re: Šta posle S7 edge?

Post od Batak »

E ako si upoznat i ne smeta ti onda uzimaj sedmicu. Premala je razlika izmedju 7 i 8 a ogromna u ceni.

Sent from my SM-G955F using Tapatalk

znemanja
Moderator
Moderator
Postovi: 9188
Pridružio se: Pon, 07. Jul 2008. 22:16
:: Samsung S20 Ultra
:: Samsung A52
Lokacija: Beograd

Re: Šta posle S7 edge?

Post od znemanja »

dachakragujevac80, Ako ti ne smetaju ograničenja iOS-a onda idi na iP7.
Samsung Galaxy S22 Ultra, Samsung Galaxy Watch4 Classic, Samsung Galaxy Tab S6 LTE, Samsung Galaxy A52, Samsung Galaxy A6+ (2018)

Superiorni
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 37
Pridružio se: Čet, 23. Jun 2016. 02:33

Re: Šta posle S7 edge?

Post od Superiorni »

Ajd ja još jednom. Uzmi 6s ili 6s+ i sačuvaj pare. Sve to trenutno radi na IOS 11 i u "korisničkom iskustvu" nema velike razlike. Kada rokneš 6s u neku futrolu (a sigurno ćeš) isti ti djavo dal je u futroli 6s ili 7 pa i 8. Meni su trenutno 6s i S7 best buy uredjaji. Eventualno HTC 10 ako se nagazi sa garancijom operatera.


Sent from my iPad using Tapatalk

Baraba
Akcionar Mobilnog Sveta
Akcionar Mobilnog Sveta
Postovi: 11008
Pridružio se: Ned, 08. Feb 2009. 04:06
:: Ivan I. na Kupujem
:: Prodajem

Re: Šta posle S7 edge?

Post od Baraba »

S zvuk i jačina zvuka u toku razgovora na 6 i 6s? Ja nisam zadovoljan uopšte sa tim ako poredimo sa Samsung. Kako vam to ne smeta?
Što se tiče iP, kada dođu osmice, padaju cene ostalima, uzeti 7+ se pom meni više isplati na duže staze, a dosta je bolji od 6s, veći displej, stereo zvuk... Svašta nešto.

Batak
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1118
Pridružio se: Pon, 01. Maj 2017. 11:31
:: Samsung S8 plus

Re: Šta posle S7 edge?

Post od Batak »

Jacina zvuka ne moze da se opici sa Samsungom, mnogo losije. I meni to smeta opasno.

Sent from my SM-G955F using Tapatalk

dachakragujevac80
Expert
Expert
Postovi: 2328
Pridružio se: Sre, 03. Sep 2014. 16:44
:: Iphone 11 pro

Re: Šta posle S7 edge?

Post od dachakragujevac80 »

S obzirom da sam odlučio da se ne igram sa kupovinom preko malih oglasa,već isključivo preko Vipa,a tamo mogu da produžim ugovor tek u julu,ipak ću ja da sačekam sa zamenom mog s7e! Razmišljao sam i o nekoj zameni,ali i za 6s su zacepili cene,a o 7-ici da ne govorim. Jedino ako mi naiđe neka ponuda do maximum doplate 50ak evra i to za 7-icu,za 6s može samo glava za glavu.

Послато са SM-G935F уз помоћ Тапатока

Baraba
Akcionar Mobilnog Sveta
Akcionar Mobilnog Sveta
Postovi: 11008
Pridružio se: Ned, 08. Feb 2009. 04:06
:: Ivan I. na Kupujem
:: Prodajem

Re: Šta posle S7 edge?

Post od Baraba »

Pa nas onda ložiš da menjaš fon, džabe su tu koljemo i lomimo šta je bolje za tebe :D

dachakragujevac80
Expert
Expert
Postovi: 2328
Pridružio se: Sre, 03. Sep 2014. 16:44
:: Iphone 11 pro

Re: Šta posle S7 edge?

Post od dachakragujevac80 »

Pa ja sam hteo,al dušmani ne dadu [emoji16]. Nisam znao da u vipu ne mozes da otplatiš telefon unapred [emoji6]

Послато са SM-G935F уз помоћ Тапатока

iLuka
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 6243
Pridružio se: Uto, 17. Maj 2005. 11:13
:: iphone 11 pro max

Re: Šta posle S7 edge?

Post od iLuka »

Kako ne mozes? Sta su ti rekli?


Sent from my iPhone using Tapatalk

dachakragujevac80
Expert
Expert
Postovi: 2328
Pridružio se: Sre, 03. Sep 2014. 16:44
:: Iphone 11 pro

Re: Šta posle S7 edge?

Post od dachakragujevac80 »

Mogu da otplatim jedino i telefon i ugovor,al onda gubim broj,tj raskida se ugovor sa mnom i znam da prosli put kad sam to uradio nisam mogao da potpisem novi ugovor mislim godinu dana ili 6 meseci. To mi nista ne znaci. A ugovor mogu najranije da obnovim 6 meseci pre isteka.

Послато са SM-G935F уз помоћ Тапатока

iLuka
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 6243
Pridružio se: Uto, 17. Maj 2005. 11:13
:: iphone 11 pro max

Re: Šta posle S7 edge?

Post od iLuka »

Pitaj da li mozes da isplatis oba, naravno, ali da ne prekidas ugovor, tj. ostaje ti broj. Zasto bi ti gasili broj, nema logike...?


Sent from my iPhone using Tapatalk

dachakragujevac80
Expert
Expert
Postovi: 2328
Pridružio se: Sre, 03. Sep 2014. 16:44
:: Iphone 11 pro

Re: Šta posle S7 edge?

Post od dachakragujevac80 »

Pitao i u poslovnici i call centar i isto su mi rekli: ne postoji ta mogucnost! Glupo, al takva im je politika...

Послато са SM-G935F уз помоћ Тапатока

dachakragujevac80
Expert
Expert
Postovi: 2328
Pridružio se: Sre, 03. Sep 2014. 16:44
:: Iphone 11 pro

Re: Šta posle S7 edge?

Post od dachakragujevac80 »

Ajde i ovde da okacim: Ipak nisam dzabe otvarao temu - Otisao S7e za Iphone 6s 32GB,glava za glavu. Mislim da sam dobro prosao,a?


Sent from my iPhone using Tapatalk

Odgovori