Pixel 2 XL ili iPhone x

ne možete da se odlučite koji tačno model da kupite iz Vašeg užeg izbora?
djole1989
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 374
Pridružio se: Sre, 17. Okt 2007. 01:07

Re: Pixel 2 XL ili iPhone x

Post od djole1989 »

Imao sam izlet sa iP7 na s8 posle 2 dana sam se pokajao i posle 10 dana vratio na iP tako da i trenutno bagoviti ios je bolji od androida a o bateriji i da ne pricam imao sam osecaj da na s8 baterija pada procenat po minutu, jedino kad se ukljuci stednja onda je baterija ok ali telefon onda pocne da stuca kao....neki telefon od pre 6 godina...


Sent from my iPhone using Tapatalk
iPhone 13 Pro 256GB / iPad Air (3rd generation) 256GB

fannY
Expert
Expert
Postovi: 2534
Pridružio se: Pon, 01. Jun 2009. 21:31
:: Redmi Note 7

Re: Pixel 2 XL ili iPhone x

Post od fannY »

Jel realno da ti pricas kako iphone ima bolju bateriju? Pa svaki korisnik iphone-a nosi punjac uvek sa sobom ili ga trazi [emoji1]

Sent from my SM-G935F using Tapatalk

artifex
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1703
Pridružio se: Pet, 07. Jan 2011. 00:11
:: Poco X3 NFC
Lokacija: Beograd,Srbija

Re: Pixel 2 XL ili iPhone x

Post od artifex »

Na ovaj forum se ne isplati vise ulaziti,neverovatno cega cu se sve nacitati...

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

Azimuth
Moderator
Moderator
Postovi: 11610
Pridružio se: Sub, 27. Jan 2007. 20:58
:: Note 8 DS
Lokacija: Novi Sad

Re: Pixel 2 XL ili iPhone x

Post od Azimuth »

Bolju bateriju ima iphone ali samo ovaj veci, dok manji ima losiju autonomiju. Evo sa identicnim koriscenjem, 8+ moze da izvuce 48 rada, dok mi je S7E izvlacio nekih pola dana manje. Sa druge strane, ip6 koji sam imao pre S7E mi je gurao pola dana krace nego S7E. Pricamo o novim baterijama, a ne posle godinu dana koriscenja kada izgube na kapacitetu.

Sve ima svoje, ali za uredjaje iz naslova zaista ne bih mogao nista da napisem jer ih nisam i necu koristiti. Mogu za sam iOS da kazem da u ovom momentu radi lepo na 8+, samim tim i na X bi morao, ali da ljudi na sve strane prijavljuju jos uvek dosta problema na starijim uredjajima. Ne sumnjam da ce sve to srediti, ali im je ovo ogroman minus sto su uopste pistili 11 sa ovoliko problema.

Batak
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1118
Pridružio se: Pon, 01. Maj 2017. 11:31
:: Samsung S8 plus

Re: Pixel 2 XL ili iPhone x

Post od Batak »

djole1989 napisao:Imao sam izlet sa iP7 na s8 posle 2 dana sam se pokajao i posle 10 dana vratio na iP tako da i trenutno bagoviti ios je bolji od androida a o bateriji i da ne pricam imao sam osecaj da na s8 baterija pada procenat po minutu, jedino kad se ukljuci stednja onda je baterija ok ali telefon onda pocne da stuca kao....neki telefon od pre 6 godina...


Sent from my iPhone using Tapatalk
I ja sam probao vise puta da predjem na iPhone ali ne izdrzah vise od 2h. Poludeh od lagova i ogranicenosti.
S8 ima nesto losiju bateriju (Plus sabija) ali ti ni iP7 nije bas najbolji tu.

Sent from my SM-G955F using Tapatalk

Odgovori