Sta posle s8?

ne možete da se odlučite koji tačno model da kupite iz Vašeg užeg izbora?
Night
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 124
Pridružio se: Pon, 12. Maj 2014. 16:20
:: iPhone XR

Sta posle s8?

Post od Night »

Cao svima :)

Trenutno koristim s8, nekih godinu dana, i nemam na sta da se pozalim, osim na blagi burn in, koji je poceo da se formira u predelu status bara. E, sad, resen sam da s8 prodam/menjam, dok burn in nije toliko vidljiv. Posto mi novi telefon nije bio u planu, jer sam bio stvarno zadovoljan trenutnim, ne planiram da izdvajam neku vecu sumu novca za doplatu, nekih 100/150 evra.
Prvenstveno sam gledao huawei, samsung i iphone, polovne modele. Tu ulaze:
Huawei p20 (za koji ne bih trebao da doplatim puno)
Samsung s9 (ali nisam siguran koliki bi to upgrade bio) i mozda plus model istog telefona, ali on je malo skuplji, i
iphone 7 plus ili 8.
Bitne stavke su mi fluidnost (mada racunam da su nijanse u pitanju), baterija (da bude bar malo bolja od s8), kamera, i interna memorija (ne bih isao ispod 64gb).

Slobodno mozete da predlozite i druge modele, ali konkretno ove sam napisao, jer sam njih najvise gledao.
Hvala unapred. :)

Night
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 124
Pridružio se: Pon, 12. Maj 2014. 16:20
:: iPhone XR

Re: Sta posle s8?

Post od Night »

Night napisao:Cao svima :)

Trenutno koristim s8, nekih godinu dana, i nemam na sta da se pozalim, osim na blagi burn in, koji je poceo da se formira u predelu status bara. E, sad, resen sam da s8 prodam/menjam, dok burn in nije toliko vidljiv. Posto mi novi telefon nije bio u planu, jer sam bio stvarno zadovoljan trenutnim, ne planiram da izdvajam neku vecu sumu novca za doplatu, nekih 100/150 evra.
Prvenstveno sam gledao huawei, samsung i iphone, polovne modele. Tu ulaze:
Huawei p20 (za koji ne bih trebao da doplatim puno)
Samsung s9 (ali nisam siguran koliki bi to upgrade bio) i mozda plus model istog telefona, ali on je malo skuplji, i
iphone 7 plus ili 8.
Bitne stavke su mi fluidnost (mada racunam da su nijanse u pitanju), baterija (da bude bar malo bolja od s8), kamera, i interna memorija (ne bih isao ispod 64gb).

Slobodno mozete da predlozite i druge modele, ali konkretno ove sam napisao, jer sam njih najvise gledao.
Hvala unapred. :)

Apolo
Expert
Expert
Postovi: 3803
Pridružio se: Čet, 26. Dec 2013. 21:37
:: Sony Xperia 5 II
:: Samsung A6+ (2018)
Lokacija: Beograd

Re: Sta posle s8?

Post od Apolo »

Huawei Mate 10 Pro ili P20 Pro. Odlični uređaji e sad pitanje koliko se uklapaju u budžet.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Festina lente.

znemanja
Moderator
Moderator
Postovi: 9188
Pridružio se: Pon, 07. Jul 2008. 22:16
:: Samsung S20 Ultra
:: Samsung A52
Lokacija: Beograd

Re: Sta posle s8?

Post od znemanja »

Definitivno S9 ili S9 plus, imaju sasvim dovoljno unapređenja u odnosu na S8 tako da se isplati upgrade.

Sent from my Samsung Galaxy S9 using Tapatalk
Samsung Galaxy S22 Ultra, Samsung Galaxy Watch4 Classic, Samsung Galaxy Tab S6 LTE, Samsung Galaxy A52, Samsung Galaxy A6+ (2018)

Joxy
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 4989
Pridružio se: Uto, 25. Feb 2014. 13:31
:: Samsung & Apple
:: Spajamo nespojivo :D
Lokacija: Kragujevac

Re: Sta posle s8?

Post od Joxy »

Ako si navikao na Samsung onda svakako S9 Plus. Obicna S9 se ne razlikuje toliko od S8, u prevodu ne bi vredelo tolike doplate. Dok je sa druge strane Plus verzija poprilican upgrade. Veca baterija, bolja kamera, vise rama...

Night
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 124
Pridružio se: Pon, 12. Maj 2014. 16:20
:: iPhone XR

Re: Sta posle s8?

Post od Night »

Hvala puno na predlozima. Bice ili huawei p20 pro, ili s9 (plus, ako se moze naci za tu cifru) :)

somi92
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 859
Pridružio se: Sre, 30. Jul 2014. 03:15
:: xperia p

Re: Sta posle s8?

Post od somi92 »

Jel ti telefon nije u garanciji? Inace na prvu mate 10 pro mozes uz jako malu doplatu, ili s9 plus uz dosta vecu doplatu

Sent from my HTC 10 using Tapatalk

Night
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 124
Pridružio se: Pon, 12. Maj 2014. 16:20
:: iPhone XR

Re: Sta posle s8?

Post od Night »

Nije... videcu, koji prvi izleti, posto jedva cekam da ga promenim :lol: :lol:

Odgovori