MI 8 VS OP 6 vs 6T

ne možete da se odlučite koji tačno model da kupite iz Vašeg užeg izbora?
damjan991
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 1
Pridružio se: Sre, 03. Mar 2010. 15:56

MI 8 VS OP 6 vs 6T

Post od damjan991 »

poštovani, došlo je vreme da menjam svoj s7 edge isključivo iz razloga što mi treba dualsim telefon, a to mi teško pada jer i dalje radi i više nego dobro bez ikakvih problema u 2019.godini, i njime sam što se toga tiče zadovoljan.
razmišljao sam se da li da predjem na S9+ ili da pružim šansu xiaomi-ju i oneplus-u, i došao da vas pitam da li cena opravdava kvalitet s9+ u odnosi na MI 8 tj oneplus6/6t, pošto sam na ta 3 telefona suzio izbor.
interesuje me amoled ekran, nije bitan ip68 sertifikat ali je poželjno da mi baterija fura ceo dan nekog normalnog korišćenja, kamera - manje više mislim da nisam neki zahtevni korisnik, i bitno je da operativni sistem ne štuca i da je brz i da mogu na telefon u naredne 2 godine da se oslonim i da ne razmišljam o menjanju.
pozdrav :D

Joxy
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 4989
Pridružio se: Uto, 25. Feb 2014. 13:31
:: Samsung & Apple
:: Spajamo nespojivo :D
Lokacija: Kragujevac

Re: MI 8 VS OP 6 vs 6T

Post od Joxy »

Ovako, s obzirom da sam sa Mi8 presao na OP6 mislim da sam dovoljno kompetentan da ti odgovorim na ovo pitanje. [emoji16]
Sva 3 navedena uredjaja su odlicna, tu nema dileme. Moja iskrena preporuka bi bio Mi8 iz prostog razloga sto ga u Mi Store-u i dalje ima za neverovatnih 40k. Bio sam ubedjen da ce ta cena vaziti samo na dan otvaranja prodavnice i da ce se sve kolicine ubrzo rasprodati ali ocigledno nisam bio u pravu, sto je zapravo super stvar. [emoji3]
Ta ponuda je bolja i od one na KP, dakle za 40k ti dobijas zver od moba sa validnom garancijom.
Sto se tice OP6 vs 6T, vec sam pisao koji su moji razlozi za uzimanje ovog prvog. Postoje 3 glavna a to su led not, 3.5 mm jack (ove 2 stavke 6T nema) i dosta bolji FP senzor na obicnoj sestici.
Ako te jos nesto zanima slobodno pisi. Dakle ni sa jednim modelom ne bi pogresio ali dokle god bude bilo Mi8 po onoj ceni sa validnom garancijom jednostavno nece imati konkurenciju, ne samo protiv ovih modela vec generalno. Apsolutni best buy u svakom pogledu. [emoji4]

~Arkan~
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1459
Pridružio se: Čet, 12. Jul 2012. 16:06
:: Xiaomi Mi A1
:: Gsmart Aku A1
Lokacija: Leskovac
Kontakt:

Re: MI 8 VS OP 6 vs 6T

Post od ~Arkan~ »

Mi 8 zbog validne garancije, OnePlus je preveliki rizik, inače bi mi bio prva opcija definitivno.[emoji4]

Sent from my MI 8 using Tapatalk

Borko1989
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 75
Pridružio se: Sre, 28. Okt 2015. 11:09
:: iPhone XS

Re: MI 8 VS OP 6 vs 6T

Post od Borko1989 »

Samsungova prednost ti je displej i mogucnost brze prodaje poslije. Nisu svi tehnicki obrazovani kao ovde na forumu, dobra vecina nije ni cula za OP a kamoli kakav je fluidan i koje jos prednosti ima. Ja imam S9+ i top je fon ali moj sledeci ce biti neki iz porodice OP.

liman3
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 407
Pridružio se: Sre, 28. Maj 2014. 08:54
:: P10 Lite

Re: MI 8 VS OP 6 vs 6T

Post od liman3 »

A MI 9?

Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk

damjanvr
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 32
Pridružio se: Pon, 01. Apr 2019. 20:37
:: SAMSUNG S7 EDGE

Re: MI 8 VS OP 6 vs 6T

Post od damjanvr »

poštovani, ne znam zašto ali nisam mogao da pristupim forumu sa svojim accoutom pa sam morao da registrujem novi.
elem, hvala vam na savetima,video sam Xiaomi mi 8 prezadovoljan sam i kako izgleda telefon i kako leži u ruci, o ekranu nemam reči i mislim da je ipak to TO. iste je konfiguracije kao OP6, s tim da mi se čini da ima bolji ekran, ne znam zašto.
hvala vam puno na savetima..
što se tiče mi 9 mislim da se ne isplati davati toliko novca za taj telefon koji nije nešto puno unapređen u odnosu na prethodnika, pogotovo što se tiče kamere

Odgovori