Telefon zamena ili nov.

ne možete da se odlučite koji tačno model da kupite iz Vašeg užeg izbora?
zekson1995
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 1
Pridružio se: Uto, 15. Okt 2019. 19:57
:: lg g4

Telefon zamena ili nov.

Post od zekson1995 »

Postovanje ljudi, ovako sestra iz Svice je kupila nov fon pa mi je dala njen stari S8 e sad problem je sto mu je ekran smrvljen(pola ekrana radi druga polovina crna, izgleda ko da ga je traktor pregazio). Da li se generalno gledano isplati da se menja taj ekran sta vec(vidim da se cene krecu oko 200e) ili da se kupujem nesto novo, i da koliko bih mogao da uzmem za ovo cudo ako bih ga prodao u neku radnju? Budzet bi mi za nov bio negde 350-450e. Nisam neki preterano zahtevan korisnik volim dobar display za citanje knjiga,youtube i naravno jaku kameru, ne mora biti glomazan da nmg u dzep da ga stavim toliko od mene hvala unapred. :)

Joxy
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 4989
Pridružio se: Uto, 25. Feb 2014. 13:31
:: Samsung & Apple
:: Spajamo nespojivo :D
Lokacija: Kragujevac

Re: Telefon zamena ili nov.

Post od Joxy »

Iskreno, nisam pratio cene ekrana, ali ako je zaista ekran S8 i dalje toliko skup, onda se svakako ne isplati menjati ga.
Za vrednost moba u takvom stanju ne bih znao, to ces morati da vidis u nekom servisu. Ili postavi oglas pa vidi koliko mozes najvise da izvuces. [emoji4]
Sto se tice novog modela, imas da biras do 450€. [emoji4]
Sto se tice prosle generacije flagship modela, u tu cifru se uklapa Huawei Mate 20 Pro, koji je ujedno i best buy za taj novac, kada su proslogodisnji modeli u pitanju.
Verovatno se vec sada za tu lovu od ovogodisnjih modela moze naci i S10e. OnePlus 7, Mi9, Mi 9T Pro itd, provereno idu do 450€.
Izbor je ogroman, sve zavisi koji se tebi najvise dopada. [emoji4]

Odgovori