N7710 za SE p910?

ne možete da se odlučite koji tačno model da kupite iz Vašeg užeg izbora?

Nokia 7710 vs SE p910i (mada mislim da je ovakva anketa več bila ali nema veze :) )

Nokia 7710
9
50%
SonyEricsson P910i
9
50%
 
Ukupno glasova: 18

gajic_ivan
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 406
Pridružio se: Sre, 04. Avg 2004. 01:22
:: iPhone 7 Plus
Lokacija: Šabac
Kontakt:

N7710 za SE p910?

Post od gajic_ivan »

Da li biste menjali Nokiju 7710 za SonyEricsson p910i? Neki lik mi je ponudio da se menjamo, ali se još premišljam..
Mislim 7710 ima sve što poželiš: ogroman ekran, podršku za razne tipove medija, solidnu kameru... Ono što je u poslednje vreme počelo da mi smeta je što nema hardversku (ili fizičku) tastaturu, nego samo tapkam po ekranu... Ubitačan posao kada nekome treba na brzaka da sklepam nešto :)
S druge strane p910 ima tastaturu, ali u svemu ostalom zaostaje za 7710.. VGA kamera, nema podršku za edge, ekran vertikalne orijentacije (video sam kod druga kako to izgleda na Motoroli A925(?), i ne sviđa mi se preterano, kod Nokije se "oseća" širina :D ), nema radio... Šta da radim?

Akki
Ex-Moderator
Ex-Moderator
Postovi: 2147
Pridružio se: Sub, 09. Okt 2004. 11:03
Lokacija: Begis

Post od Akki »

pa bolji je mnogo ekran na P910i nego na a925... ja bih menjao... uvek mi je bila antipaticna ta nokia, a jedan od razloga je bas taj koji i tebi smeta a to je nedostatak tastature... dakle za razliq od Cole ja bih tu nesto diro... :lol:
Ne pruzam podrsku putem privatnih poruka...

Dexter
Expert
Expert
Postovi: 3854
Pridružio se: Pon, 23. Avg 2004. 12:06
:: Samsung S21+
Lokacija: Beograd

Post od Dexter »

Ja sam glasao za p910i,ne znam morash odluchiti sam,kao shto si rekao 7710 je bolja uglavnom al ima nedostatak tastature,meni se lichno vishe svidja p910i pogotovu shto ima tastaturu koja mi stvarno znachi.. :wink: :)

Cyber
Banned
Postovi: 263
Pridružio se: Pon, 29. Avg 2005. 02:06

Post od Cyber »

JA bih Nokiu....p910 podrzava dosta vecu mmc,ali s druge strane Nokia ima 208mb memoriju(128 uz aparat i nekih 90 phone mem.)u odnosu na p910 koji uz aparat ima 128mb(64+64)....bolju kameru ima Nokia....oba su Symbiana,ali Nokia podrzava mnogo vise formata....a i Noki-in izgled je dosta lep,mada mi se tu vise svidja p910....pa ti kako hoces...pozz

mi2scg
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 177
Pridružio se: Čet, 16. Sep 2004. 23:11
Lokacija: Novi Sad
Kontakt:

Post od mi2scg »

Vidi ovako, moj savet - nemoj da menjas 7710, nego cuvaj pare i kupi BT tastaturu kod nekog od zvanicnih distributera i resio si svoj najveci problem!
Zasto ti ovo kazem - pominjes Motorolu, koja opet nema tastaturu, a SE je (sam si rekao) u svemu iza 7710. Dakle?! Cuvaj to sto imas i uzivsj, fali ti samo BT tastatura, koja nije toliko skupa, a moze se naci i kod nas.
Pozdrav svima!

Marko MI2
Stop the madness!

gajic_ivan
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 406
Pridružio se: Sre, 04. Avg 2004. 01:22
:: iPhone 7 Plus
Lokacija: Šabac
Kontakt:

Post od gajic_ivan »

mi2scg, ko ti kaže da imam nešto? :D Misliš da nisam pokušao da nađem BT tastaturu? Pa već dva meseca smaram "zvanične distributere", ali i dalje bez uspeha... :(
make. believe

gajic_ivan
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 406
Pridružio se: Sre, 04. Avg 2004. 01:22
:: iPhone 7 Plus
Lokacija: Šabac
Kontakt:

Post od gajic_ivan »

Posle 14 telefona marke Nokia mogu samo da kažem da je ovaj p910 zakon!
Manji je od 7710, ima 100 puta bolji mp3 player (nema više "zavrtanja" kada je pojačano na maximum).. Ekran kada pogledaš ovako ne bi rekao da prikazuje 262k nijansi boja, ali kad se pusti film... uživancija :lol: ... Brži je od 7710... Smeta mi što umestno normalnog džojstika ima jog-dial, odnosno točkić i to malo nezgodan :) , prebacivanje slika/muzike/čega god sa telefona na računar (i obrnuto) je jako sporo čak i preko kabla (moraću da kupim card reader za memory stick... :wink: ).. Slike su jako dobre (prvi put mi se na slikama vidi nebo :) ) :D , ali rezolucija od 640 x 480... :dry:

Akki
Ex-Moderator
Ex-Moderator
Postovi: 2147
Pridružio se: Sub, 09. Okt 2004. 11:03
Lokacija: Begis

Post od Akki »

hahah... ja pricao a ti ne verujes :P 8)
jesi ga uzeo na kraju??? ako jesi da ga koristis u zdravlju i sretji :D :wink:
Ne pruzam podrsku putem privatnih poruka...

Mikele
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 392
Pridružio se: Pon, 08. Nov 2004. 22:49
Lokacija: Blok 61
Kontakt:

Post od Mikele »

i sta si na kraju odlucio? :D :D :D
ja sam glasao za p910..... :roll: :roll: mislim da neces pogresiti ako njega uzmes.....
Ex Sir_Oliver

Dexter
Expert
Expert
Postovi: 3854
Pridružio se: Pon, 23. Avg 2004. 12:06
:: Samsung S21+
Lokacija: Beograd

Post od Dexter »

Pa ochigledno da je uzeo P910i :) I mislim da nije pogreshio,a i vidi se da je happy :D Uzivaj sad u njemu.... :D 8)

gajic_ivan
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 406
Pridružio se: Sre, 04. Avg 2004. 01:22
:: iPhone 7 Plus
Lokacija: Šabac
Kontakt:

Post od gajic_ivan »

Hvala, hvala, hvala.... :lol: :lol: :lol: Mojoj sreći nema kraja :D :D Malo mi glupa tastatura, više mi se sviđa ona na p900 al šta je tu je :wink:
Jel koristi neko ovaj telefon? Koliko mu traje baterija? Kod mene jedva sastavi 12 sati... :( Doduše od tih 12, 10 sati provedem slušajuću muziku i to na maksimumu :D Ne znam kako mi samo glava izdržava :lol:
make. believe

Akki
Ex-Moderator
Ex-Moderator
Postovi: 2147
Pridružio se: Sub, 09. Okt 2004. 11:03
Lokacija: Begis

Post od Akki »

Meni traje oko 2 dana... :) uglavnom izmedju sat- dva razgovora, 50ak poruka i malo rada sa njim... ok mu je baterija... :wink:
Ne pruzam podrsku putem privatnih poruka...

gajic_ivan
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 406
Pridružio se: Sre, 04. Avg 2004. 01:22
:: iPhone 7 Plus
Lokacija: Šabac
Kontakt:

Post od gajic_ivan »

gajic_ivan napisao:...prebacivanje slika/muzike/čega god sa telefona na računar (i obrnuto) je jako sporo čak i preko kabla (moraću da kupim card reader za memory stick......
Ja sam debil! :) Pet dana se mučum (da ne kažem nešto žešće :D ) da prebacim programe/igre/muziku/šta god preko kabla (da ne kažem kakvog 8) ), za šta mi je trebala čitava večnost, a sve vreme sam imao card reader za memory stick :D
Naime, card reader koji imam već godinu i nešto dana, podržava više vrsta memorijskih kartica i sve je to označeno sa SD/MMC, SM, MS... Još ja probao da uguram ovo čudo (memory stick) u otvor gde piše MS, ali ništa... Kad malopre provalim da sam naopako okrenuo karticu :oops: Debil! :D

Odgovori