Продавнице са вашег сајта

ne možete da se odlučite koji tačno model da kupite iz Vašeg užeg izbora?
СтокаБахата!
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 20
Pridružio se: Sub, 16. Mar 2013. 18:59
:: Xiaomi Mi 9 lite

Продавнице са вашег сајта

Post od СтокаБахата! »

Другари, купио бих себи телефон, па ме занима који је најпоузданији продавац, а рекламира се овде код вас...
За неке сам читао да су непоуздани јер не прихватају рекламације, гаранције, итд...
За неке су чак и видео прилог снимили:
КЛИК

Evindzer
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 9942
Pridružio se: Ned, 24. Avg 2014. 20:07
:: Samsung Beleška 10
:: Široka Noklica

Re: Продавнице са вашег сајта

Post od Evindzer »

^ Na forumu je, prema pravilima, zabranjeno reklamiranje. [emoji12][emoji23]

Ako 'oćeš validnu garanciju, onda samo legalne (čitaj: najskuplje) radnje (ja imam odlična iskustva sa Gigatronom, Tehnomanijom i Komtrejdom), a ako bi nešto sa KP, sačekaj da se javi neko ko kupuje od „mađara“. [emoji854]
Ako si iz BGD-a ili planiraš da kupiš telefon u BGD-u, zaobiđi radnje iz Balkanske, oko Hrama Svetog Save, po Belvilu i slično.
Naravno, imaš i opciju da uzmeš nešto kod operatera, i tu ti je sigurna garancija, ali samo ako direktno uzimaš i na svoje ime - ako kupiš takav primerak sa KP, trebaće ti punomoćje overeno kod notara za ostvarenje garancije, ali, koliko ja znam, ni sa njim nećeš moći dobiti zamenski telefon dok je tvoj u servisu, već za to mora doći i taj zamenski primerak podići potpisnik ugovora, odnosno onaj od koga si kupio telefon.

Eto, sažvakao sam ti u par rečenica skoro celu problematiku, a za sitne detalje pobrinuće se neki od naših vrednih forumlija koji budu pisali posle mene. [emoji38]

СтокаБахата!
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 20
Pridružio se: Sub, 16. Mar 2013. 18:59
:: Xiaomi Mi 9 lite

Re: Продавнице са вашег сајта

Post od СтокаБахата! »

Evindzer napisao:^ Na forumu je, prema pravilima, zabranjeno reklamiranje. [emoji12][emoji23]

Ako 'oćeš validnu garanciju, onda samo legalne (čitaj: najskuplje) radnje (ja imam odlična iskustva sa Gigatronom, Tehnomanijom i Komtrejdom), a ako bi nešto sa KP, sačekaj da se javi neko ko kupuje od „mađara“. [emoji854]
Ako si iz BGD-a ili planiraš da kupiš telefon u BGD-u, zaobiđi radnje iz Balkanske, oko Hrama Svetog Save, po Belvilu i slično.
Naravno, imaš i opciju da uzmeš nešto kod operatera, i tu ti je sigurna garancija, ali samo ako direktno uzimaš i na svoje ime - ako kupiš takav primerak sa KP, trebaće ti punomoćje overeno kod notara za ostvarenje garancije, ali, koliko ja znam, ni sa njim nećeš moći dobiti zamenski telefon dok je tvoj u servisu, već za to mora doći i taj zamenski primerak podići potpisnik ugovora, odnosno onaj od koga si kupio telefon.

Eto, sažvakao sam ti u par rečenica skoro celu problematiku, a za sitne detalje pobrinuće se neki od naših vrednih forumlija koji budu pisali posle mene. [emoji38]
Извини што ти тек сад одговарам, али такав сам и очекивао одговор.
Проблем ми је што нисам пост пеид и не планирам да пређем, па зато не бих преко оператера.
За ове скупље радње верујем да је поузданије, али отом потом.
Можда појефтине неки модели откако је почела ова пошаст са Коронавирусом.
Хвала на одговору! :)

Evindzer
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 9942
Pridružio se: Ned, 24. Avg 2014. 20:07
:: Samsung Beleška 10
:: Široka Noklica

Re: Продавнице са вашег сајта

Post od Evindzer »

^ Nema na čemu. [emoji4]
Sumnjam da će biti nekog globalnog pojeftinjenja, posebno jačih brendova, a ovi manji možda i upriliče neku akciju za kupovinu preko interneta. [emoji854]

СтокаБахата!
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 20
Pridružio se: Sub, 16. Mar 2013. 18:59
:: Xiaomi Mi 9 lite

Re: Продавнице са вашег сајта

Post od СтокаБахата! »

Evindzer napisao:^ Nema na čemu. [emoji4]
Sumnjam da će biti nekog globalnog pojeftinjenja, posebno jačih brendova, a ovi manji možda i upriliče neku akciju za kupovinu preko interneta. [emoji854]
Пазарио бих Xiaomi Redmi Note 7 или можда нову деветку уколико буде нека пристојна цена.
Нисам захтеван корисник тако да не пуцам на неке премиум моделе.
Остаје да чекамо и видимо. :)

niko1a
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 715
Pridružio se: Uto, 27. Jan 2015. 23:46
:: android

Re: Продавнице са вашег сајта

Post od niko1a »

Ne znam odakle si, ali ako gledas taj tel, mozes da ga uzmes i sa kp od nekog od proverienih prodavaca koji rade sa Xiaomi telefonima i rade reklamacije, preko oglasa je sad vec bas jeftin RN7. Ako gledas iskljucivo iz radnje sa racunom i garancijom onda jedino tih par vecih radnji, i racunaj da ce cena biti znatno visa.

bestboy
Expert
Expert
Postovi: 3571
Pridružio se: Uto, 23. Jan 2007. 03:10
Lokacija: Casablanca

Re: Продавнице са вашег сајта

Post od bestboy »

niko1a, СтокаБахата!,
Редми Ноте 8 64гб је сад 160е, куд ћете јефтиније. :)
Слобода или смрт

Odgovori