Ima li N70 neku ozbiljniju manu zbog koje ga ne treba uzeti?

ne možete da se odlučite koji tačno model da kupite iz Vašeg užeg izbora?
gaghy
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 2
Pridružio se: Sub, 19. Nov 2005. 22:24
Kontakt:

Ima li N70 neku ozbiljniju manu zbog koje ga ne treba uzeti?

Post od gaghy »

Ok, prvo hocu da se izvinim ako sam slucajno ponovio temu, ali koliko sam ja search-ovao, nisam nista nasao, a nov sam na forumu, pa nisam bash u toku.
Procitao sam sva pravila, i mislim da nisam nista prekrsio.
Elem, da predjem na temu... Nameravam da uzmem nov mobilni, i cvrsto sam odlucio da to bude smartphone. Od ponudjenih (cene do nekih 450e) najvise me je privukao Nokia N70. Ima dobru kameru, nov symbian, znam da ne moze da koristi sve tipove slusalica, ali to mi mnogo ne smeta, posto ga ne bi bas puno koristio kao muzicki uredjaj.
Sad mene zanima, da li mozete da mi navedete neki razlog zbog kojeg bi kupovinom N70 napravio pogresan potez, i ako takav razlog postoji, sta mi preporucjujete, da bude slicne cene i kvaliteta.
Hvala unapred!

fix
Banned
Postovi: 114
Pridružio se: Pon, 16. Maj 2005. 16:01

Post od fix »

koliko sam ja imao priliku da cackam i da se igram sa n70 ja nisam primetio nikakvu manu!!!! mozes da procitas zvanicni test na ovom sajtu ako te interesuje... ako odustanes od n70 onda w800 sigurno..

cale
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1806
Pridružio se: Pon, 01. Nov 2004. 23:38
:: Google Nexus 6P
Lokacija: Vienna
Kontakt:

Post od cale »

Ja ti od srca preporucujem N70,iz iskustva."Nokia N70 is currently in the first place by rank from more than 200 evaluated handsets".Pozdrav! :wink:

Zoka
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1204
Pridružio se: Sub, 18. Jun 2005. 15:07
Lokacija: Pančevo(Sarajevo u srcu)

Post od Zoka »

gaghy, stvarno ne može imati takvu manu zbog koje ti ne bi preporučili da uzmeš N70...Prema zvaničnim testovima, mob je stvarno besprekoran :wink: :)

Vulle_NS
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 184
Pridružio se: Sre, 06. Jul 2005. 23:33
Lokacija: Novi Sad

Post od Vulle_NS »

Jedini razlog da neuzmes n70 je taj da mozes da umres od srece :lol:
To je fon bez mane :D :lol:
MNJIH!

Odgovori