Samsung Galaxy S2 I9100 - Problemi sa gasenjem

flešovanje softvera, popravka, kvarovi
pimplo
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 93
Pridružio se: Pon, 28. Jul 2008. 03:57
:: LG G2 32gb Black

Re: Samsung Galaxy S2 I9100 - Problemi sa gasenjem

Post od pimplo »

Nisam hteo da spemujem dok ne prodje 24h ali izgleda da sam resio problem, koji je bio u bateriji.

Juce sam uzeo originalnu novu bateriju u Samsugovom ovlascenom servisu na Banovom Brdu ProMobi, cena je 2.245,55 RSD. Od tad mi se telefon nije ugasio nijednom cak sam ga intezivno rabio, naravno i skidao aplikacije i cini mi se da baterija osetno duze drzi. Sto se mene tice problem resen :D

Napomenuo bih da to sto su mi skrenuli paznju da se baterija "nadula" je prilicno mala mala fizicka promena, bas ako se zagleda, primeti se da je na sredini malko deblja nego na ivicama i to je to. Mada su mi rekli da to moze da bude i primetnije
HTC 10

toda81
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 8679
Pridružio se: Ned, 11. Nov 2007. 17:35
:: Note 4 N9100 dual
Lokacija: Požarevac

Одг: Samsung Galaxy S2 I9100 - Problemi sa gasenjem

Post od toda81 »

Naj itnije je da je problem resen. Mislim da je ovo bilo skoro bezbolno kad se uzme u obzir sta je sve drugo moglo da bude u pitanju. Sada mozes da odahnes i da uzivas u telefonu
Note IV N9100 dual

afkman
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 3
Pridružio se: Pet, 10. Okt 2014. 23:12
:: i9100

Re: Samsung Galaxy S2 I9100 - Problemi sa gasenjem

Post od afkman »

Pozdrav, znam da je tema izgleda odavno zatvorena ali ja imam isti problem. Znači telefon se gasi pri bilo kom intenzivnijem korišćenju, tipa: slanje 5,6 poruka za redom, slikanje 3,4 slike za redom itd. Pritom ako mi nije uključen ,,režim stednje energije" ne može ni toliko da uradi a da se ne ugasi. Prosto je postao telefon koji bez punjača nije funkcionalan. Kada se ugasi ne može se ponovo upaliti dok ga ne priključim na punjač. Pre gašenja izgubi mrežu i ekran počne da gubi sliku i na kraju se ugasi. Bateriju sam stavljao od druge S2- I9100 i isto. Da li to može biti problem u nekom napajanju ili tako nešto ? Hvala unapred :)

Odgovori