Lumia 720, ima li spasa?

flešovanje softvera, popravka, kvarovi
Rokdevojka
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 1
Pridružio se: Sre, 17. Sep 2014. 19:47
:: nokia

Lumia 720, ima li spasa?

Post od Rokdevojka »

Ovako, imam Nokiu Lumiu 720, i jednog dana samo nije hteo da se upali. Prethodno mi je i ispao i pukao mu je ekran, ali to se desilo neka 3-4 meseca pre ovoga i savrseno je radio, tako da mislim da polupan ekran nema veze sa tim.. Odnela sam ga u jedan servis pa u drugi i rekli su mi da ne znaju da ga poprave. Problem je, on je samo poceo da vibrira bez prestanka dok se nije istrosio i onda prestane, i sad kad ga stavim na punjac on pocne da vibrira isto, neprestano, ali kad ga stavim na punjac zavibrira brzo na sekund kao i pre sto je dok je bio ispravan, isto je tako reagovao kad ga stavim na punjac. Takodje, kad ga prikacim za komp preko usb-a, komp reaguje na njega, cuje se onaj zvuk ne kompu, ali odmah nakon par sekundi mi izlazi onaj baloncic da 'uredjaj nije uspesno instaliran'.. Nekako imam utisak da nije skroz ''mrtav'', i mislim da mozda i postoji mogucnost da se sredi, ali da nisu hteli da ga srede jer sam ga vec nosila u neki drugi servis.. A meni je samo bitno da se on sredi, ne znam kakve veze ima to..
4 meseca ja odustala, nisam ga pipala, i sad sam otkrila tu hard reset opciju. Drzala sam ga na punjacu 2 dana, i sad kad krenem da ga upalim stoji ono nokia ali samoo na tome ostane. I na ovom sajtu nadjem da je neko imao isti problem, i da ga je popravioooo, samo ne znam kako da kontaktiram lika, u koji servis je nosiooo

rock9855
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1288
Pridružio se: Sre, 15. Jan 2014. 20:23
:: MS Lumia 950
:: OnePlus 7T

Re: Lumia 720, ima li spasa?

Post od rock9855 »

Odnesi ga u ovlasceni servis na b.brdu ako si iz bg. Oni ce sigurno znati sta je. Samo da nije ploca kao na mojoj l 630 koja je otisla za delove :(

Odgovori